výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Praha - Eden (8. 6. 2019)

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 8.6.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 369 Šárka KudlerováŠárka Kudlerová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
87 19 12.09 11.9311.77x11.93x12.09x 11.00
2 359 Klára ChytráKlára Chytrá
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
80 16 11.68 10.9110.9411.2811.2811.1411.6811.28 9.00
3 6 Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 14 11.50 11.0111.3711.5011.5011.24x11.47 8.00
4 357 Karolína ČaklošováKarolína Čaklošová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
91 18 11.32 10.3311.1411.1411.1411.2811.3211.31 7.00
5 258 Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 12 11.29 10.8910.70x10.8910.6911.29x 6.00
6 307 Zděnka MüllerováZděnka Müllerová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
77 15 11.18 10.3910.9911.0711.0711.1810.8711.01 5.00
7 261 Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 17 11.10 11.1010.47x11.1011.0611.0710.87 4.00
8 287 Radka KurkováRadka Kurková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
87 2 11.09 10.8810.8010.9710.9710.84x11.09 3.00
9 366 Jitka PagáčováJitka Pagáčová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
88 3 10.81 09.8109.8710.8110.810.00.00.0 2.00
10 59 Barbora JanouškováBarbora Janoušková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
93 13 10.63 10.63xx10.630.00.00.0 1.00
11 354 Anna DanišováAnna Danišová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 11 10.59 09.8510.4410.5910.590.00.00.0
12 169 Ema SvědíkováEma Svědíková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
03 8 10.03 10.0309.1609.5410.030.00.00.0
13 104 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 9 09.71 09.4308.6809.7109.710.00.00.0
14 278 Radka HambergerováRadka Hambergerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
96 7 09.25 09.1509.2509.1409.250.00.00.0
15 172 Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 10 09.07 xx09.0709.070.00.00.0
MS 150 Eva DatinskáEva Datinská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
86 1 08.80 08.2908.3208.8008.800.00.00.0
17 379 Eva HummelováEva Hummelová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 5 08.76 x08.5008.7608.760.00.00.0
18 208 Linda ČechováLinda Čechová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 6 08.65 x08.4508.6508.650.00.00.0
19 226 Kateřina MaršálkováKateřina Maršálková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 4 07.98 07.98x07.6907.980.00.00.0
Celkem 19 závodníků