výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Praha - Eden (8. 6. 2019)

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 91 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 4:00.94 11.00
2 179 Nico BokettaNico Boketta 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 4:04.19 9.00
3 16 Gerron StewartGerron Stewart 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 4:04.32 8.00
4 192 Jan ŠvejdaJan Švejda 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 4:05.52 7.00
5 63 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 9 4:10.94 6.00
MS 8 Zbyněk MalecZbyněk Malec 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10 4:14.11
7 11 Josef PavlátJosef Pavlát 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 4:16.03 5.00
8 208 Radek SedněvRadek Sedněv 92 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 15 4:16.89 4.00
9 79 Aleš NovákAleš Novák 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 4:18.22 3.00
10 191 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11 4:22.31 2.00
11 212 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14 4:26.70 1.00
12 182 Jan KoutnýJan Koutný 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 16 4:29.40
13 213 Jiří CipínJiří Cipín 89 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13 4:35.96
217 Josef HavlíčekJosef Havlíček 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 DNS
188 Borek PožárBorek Požár 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 12 DNS
Celkem 15 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 163 Petra KotlíkováPetra Kotlíková 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 4:37.47 11.00
2 4 Regina ProcházkováRegina Procházková 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13 4:40.16 9.00
MS 9 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 14 4:41.26
4 71 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 4:44.29 8.00
5 70 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 4:48.19 7.00
MS 11 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 4:48.69
7 358 Klára HubrováKlára Hubrová 88 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 9 4:57.61 6.00
8 133 Anna KryškováAnna Kryšková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 5:02.00 5.00
9 107 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 5:06.08 4.00
10 213 Kateřina KřenkováKateřina Křenková 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10 5:09.41 3.00
11 23 Miroslava UhlířováMiroslava Uhlířová 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12 5:14.11 2.00
12 15 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11 5:16.81 1.00
235 Tereza LukášováTereza Lukášová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 DNS
165 Lada NovákováLada Nováková 93 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 DNS
Celkem 14 závodníků