výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Praha - Eden (8. 6. 2019)

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 12:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 170 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 15.11 11.00
2 172 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 15.27 9.00
3 35 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 15.56 8.00
4 8 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 15.58 7.00
5 3 Vít RejmonVít Rejmon 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 15.63 6.00
6 154 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 15.72 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 12:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.38
2 41 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 16.16 4.00
3 183 Jan DeckerJan Decker 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 17.25 3.00
4 102 David KuruczDavid Kurucz 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 19.44 2.00
5 137 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 19.83 1.00
6 123 Jiří BurdaJiří Burda 67 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 19.91
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 170 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 15.11 11.00
2 172 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 15.27 9.00
3 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.38
4 35 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 15.56 8.00
5 8 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 15.58 7.00
6 3 Vít RejmonVít Rejmon 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 15.63 6.00
7 154 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 15.72 5.00
8 41 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 16.16 4.00
9 183 Jan DeckerJan Decker 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 17.25 3.00
10 102 David KuruczDavid Kurucz 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 19.44 2.00
11 137 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 19.83 1.00
12 123 Jiří BurdaJiří Burda 67 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 19.91