výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Praha - Eden (8. 6. 2019)

3000 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 217 Josef HavlíčekJosef Havlíček 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09:20.41 11.00
2 219 Matyáš JánskýMatyáš Jánský 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09:23.26 9.00
3 79 Aleš NovákAleš Novák 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 15 09:55.09 8.00
4 2 Václav JanoušekVáclav Janoušek 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 09:58.42 7.00
5 24 Jan SkaličkaJan Skalička 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 10:00.85 6.00
6 153 Lukáš KozlíkLukáš Kozlík 89 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 9 10:01.63 5.00
7 188 Borek PožárBorek Požár 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 16 10:04.15 4.00
8 182 Jan KoutnýJan Koutný 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 13 10:06.30 3.00
9 6 Michal ŘežábekMichal Řežábek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14 10:08.99 2.00
10 12 Martin KostohryzMartin Kostohryz 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12 10:11.63 1.00
MS 222 David ŠtrosDavid Štros 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10 10:18.06
12 105 David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 10:36.12
13 208 Radek SedněvRadek Sedněv 92 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 10:55.27
213 Jiří CipínJiří Cipín 89 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 DNS
Celkem 14 závodníků

3000 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 3 Katarína BeľováKatarína Beľová 84 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11 10:56.62 11.00
2 72 Bára PlacatkováBára Placatková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9 11:12.16 9.00
3 165 Lada NovákováLada Nováková 93 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 11:13.20 8.00
4 120 Katarína MydlíkováKatarína Mydlíková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 11:46.73 7.00
5 21 Zdislava KučerováZdislava Kučerová 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 11:49.22 6.00
6 79 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 11:55.25 5.00
7 78 Klára StýblováKlára Stýblová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 12:48.63 4.00
8 238 Kristýna MiljanecováKristýna Miljanecová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 13:01.75 3.00
9 385 Dana FickerováDana Fickerová 85 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 13:30.50 2.00
10 262 Karolína RůžičkováKarolína Růžičková 94 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 13:53.34 1.00
MS 145 Gabriela HůlováGabriela Hůlová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 13:56.34
Celkem 11 závodníků