Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Praha - Eden (8. 6. 2019)

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 Michal, Končický, Fischer, Benda Michal, Končický, Fischer, Benda Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 43.55 11.00
2 Vojtěch, Kurfürst, Kříž, Marček Vojtěch, Kurfürst, Kříž, Marček TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 43.59 9.00
3 162 Kostka, Molva, Urbánek, Slouka Kostka, Molva, Urbánek, Slouka A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 44.38 8.00
4 93 Zach, Korel, Holec, Raška Zach, Korel, Holec, Raška Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 44.57 6.00
5 33 Havel, Vích, Janík, Běhounek Havel, Vích, Janík, Běhounek TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 44.72 5.00
6 131 Jakl, Burda, Musil, Dvořák Jakl, Burda, Musil, Dvořák TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 45.37 4.00
Jodl, Svědínek, Němejc, Boudný Jodl, Svědínek, Němejc, Boudný T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 DNF
78 Ayeni, Čečetka, Ledvina, Valášek Ayeni, Čečetka, Ledvina, Valášek AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 17 Pešta, Pasler, Koutník, Rejmon Pešta, Pasler, Koutník, Rejmon Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 44.41 7.00
2 102 Kurucz, Tahotný, Novotný, Podolák Kurucz, Tahotný, Novotný, Podolák Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 48.43 3.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 Michal, Končický, Fischer, Benda Michal, Končický, Fischer, Benda Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 43.55 11.00
2 Vojtěch, Kurfürst, Kříž, Marček Vojtěch, Kurfürst, Kříž, Marček TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 43.59 9.00
3 162 Kostka, Molva, Urbánek, Slouka Kostka, Molva, Urbánek, Slouka A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 44.38 8.00
4 17 Pešta, Pasler, Koutník, Rejmon Pešta, Pasler, Koutník, Rejmon Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 44.41 7.00
5 93 Zach, Korel, Holec, Raška Zach, Korel, Holec, Raška Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 44.57 6.00
6 33 Havel, Vích, Janík, Běhounek Havel, Vích, Janík, Běhounek TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 44.72 5.00
7 131 Jakl, Burda, Musil, Dvořák Jakl, Burda, Musil, Dvořák TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 45.37 4.00
8 102 Kurucz, Tahotný, Novotný, Podolák Kurucz, Tahotný, Novotný, Podolák Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 48.43 3.00
Jodl, Svědínek, Němejc, Boudný Jodl, Svědínek, Němejc, Boudný T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 DNF
78 Ayeni, Čečetka, Ledvina, Valášek Ayeni, Čečetka, Ledvina, Valášek AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 DNF

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 116 Marková, Staňková, Semecká, Kišková Marková, Staňková, Semecká, Kišková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 48.50 11.00
2 73 Rozehnalová, Voříšková, Kupková, Dondová Rozehnalová, Voříšková, Kupková, Dondová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 48.66 9.00
3 209 Dolejšová, Sekyrová, Sládková, Sobotková Dolejšová, Sekyrová, Sládková, Sobotková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 49.20 8.00
4 361 Konopová, Caisová, Steinerová, El Saneh Konopová, Caisová, Steinerová, El Saneh A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 50.34 6.00
5 5 Rajmonová, Macháčková, Volfová, Gaigrová Rajmonová, Macháčková, Volfová, Gaigrová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 50.65 5.00
6 168 Skřivanová, Burda, Ježková, Burda Skřivanová, Burda, Ježková, Burda TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 51.33 4.00
7 322 Hesová, Basíková, Marušová, Kršová Hesová, Basíková, Marušová, Kršová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 52.05 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 105 Dyrynková, Matoušková, Jakschová, Šimková Dyrynková, Matoušková, Jakschová, Šimková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 50.32 7.00
2 71 Placatková, Kordová, Steinsová, Hněvkovská Placatková, Kordová, Steinsová, Hněvkovská TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 51.70 3.00
3 Benešová, Gutwirthová, Kelemenová, Maršálková Benešová, Gutwirthová, Kelemenová, Maršálková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 52.10 1.00
4 363 Kovandová, Zaddem, Kudlerová, Šeblová Kovandová, Zaddem, Kudlerová, Šeblová A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 53.03
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 116 Marková, Staňková, Semecká, Kišková Marková, Staňková, Semecká, Kišková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 48.50 11.00
2 73 Rozehnalová, Voříšková, Kupková, Dondová Rozehnalová, Voříšková, Kupková, Dondová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 48.66 9.00
3 209 Dolejšová, Sekyrová, Sládková, Sobotková Dolejšová, Sekyrová, Sládková, Sobotková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 49.20 8.00
4 105 Dyrynková, Matoušková, Jakschová, Šimková Dyrynková, Matoušková, Jakschová, Šimková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 50.32 7.00
5 361 Konopová, Caisová, Steinerová, El Saneh Konopová, Caisová, Steinerová, El Saneh A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 50.34 6.00
6 5 Rajmonová, Macháčková, Volfová, Gaigrová Rajmonová, Macháčková, Volfová, Gaigrová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 50.65 5.00
7 168 Skřivanová, Burda, Ježková, Burda Skřivanová, Burda, Ježková, Burda TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 51.33 4.00
8 71 Placatková, Kordová, Steinsová, Hněvkovská Placatková, Kordová, Steinsová, Hněvkovská TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 51.70 3.00
9 322 Hesová, Basíková, Marušová, Kršová Hesová, Basíková, Marušová, Kršová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 52.05 2.00
10 Benešová, Gutwirthová, Kelemenová, Maršálková Benešová, Gutwirthová, Kelemenová, Maršálková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 52.10 1.00
11 363 Kovandová, Zaddem, Kudlerová, Šeblová Kovandová, Zaddem, Kudlerová, Šeblová A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 53.03