Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Stará Boleslav (23. 6. 2019)

skok daleký - Muži

(ne, 23.6.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 229 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 14 7.09 +0.8 m/s 6.52  +0.0x6.67  +0.46.67x-7.09  +0.8 11.00
2 231 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 16 7.06 +0.2 m/s 6.72  -0.3x7.06  +0.27.06--- 9.00
3 134 Dan KováčDan Kováč
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
99 15 6.81 +0.2 m/s 6.29  +0.06.27  -0.26.81  +0.26.81x6.79  -0.46.64  +1.0 8.00
4 35 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
99 12 6.68 +0.4 m/s 6.35  -0.2x6.44  +0.06.446.43  +0.06.49  -0.56.68  +0.4 7.00
5 33 David HavelDavid Havel
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 11 6.57 +0.6 m/s 6.19  -0.34.88  +0.06.03  +0.36.196.05  +0.06.02  +0.76.57  +0.6 6.00
6 165 Filip SloukaFilip Slouka
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 13 6.50 +0.0 m/s 6.24  +0.0x6.50  +0.06.506.32  +0.16.33  +0.06.43  +0.6 5.00
MS Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 1 6.43 +0.0 m/s x4.14  -0.46.43  +0.06.430.00.00.0
8 239 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 7 6.39 +0.0 m/s 6.16  +0.06.08  +0.05.78  +1.06.16x6.36  +0.66.39  +0.0 4.00
9 70 Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
95 10 6.34 +0.4 m/s 6.19  -0.36.23  -0.45.81  +0.36.236.03  +0.56.19  +0.26.34  +0.4 3.00
10 107 Petr OgounPetr Ogoun
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
84 8 6.15 +0.0 m/s 6.15  +0.0xx6.150.00.00.0 2.00
11 207 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
91 2 6.07 -0.1 m/s 5.89  +0.05.77  -0.16.07  -0.16.070.00.00.0 1.00
12 103 Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
99 9 6.02 +0.0 m/s 4.20  -0.75.93  -0.16.02  +0.06.020.00.00.0
13 76 Jan SuchýJan Suchý
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
01 4 5.86 -0.4 m/s 5.76  +0.05.43  -0.25.86  -0.45.860.00.00.0
14 184 Jan ČejkaJan Čejka
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
90 3 5.68 -0.2 m/s x5.68  -0.2x5.680.00.00.0
15 135 Lukáš MičkaLukáš Mička
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
96 5 5.51 +0.0 m/s x5.51  +0.0x5.510.00.00.0
16 185 Christopher KuklaChristopher Kukla
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
96 6 5.29 +0.0 m/s 5.29  +0.02.72  +0.0x5.290.00.00.0
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 23.6.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 143 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 10 5.74 +0.2 m/s 5.62  +0.6xx5.62x5.70  +1.65.74  +0.2 11.00
2 368 Nikola SteinerováNikola Steinerová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 9 5.56 +0.2 m/s 5.19  +0.45.36  +0.95.36  +0.95.365.29  +0.25.56  +0.2x 9.00
3 246 Veronika SládkováVeronika Sládková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 7 5.43 +0.7 m/s 5.13  +0.75.22  +0.25.36  +0.85.364.90  +1.05.43  +0.7x 8.00
4 12 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 6 5.34 +0.0 m/s 5.08  +0.0x5.34  +0.05.345.23  +0.05.25  +0.45.20  -0.5 7.00
5 351 Klára BuřilováKlára Buřilová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
90 2 5.19 +1.1 m/s x5.09  +0.45.19  +1.15.19xxx 6.00
6 314 Tereza KršováTereza Kršová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 4 5.10 +0.0 m/s x4.98  +0.7-4.984.99  +0.74.94  +0.55.10  +0.0 5.00
7 322 Barbora HesováBarbora Hesová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 3 4.84 +0.2 m/s 4.77  +1.04.84  +0.24.72  +0.34.844.50  +0.2xx 4.00
8 249 Anna ŠobrováAnna Šobrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 5 4.72 +0.4 m/s 4.47  +0.24.60  +0.04.72  +0.44.724.61  +0.1-- 3.00
9 148 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 1 4.59 +0.5 m/s 4.59  +0.5xx4.590.00.00.0 2.00
Celkem 9 závodníků