výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Stará Boleslav (23. 6. 2019)

Trojskok - Muži

(ne, 23.6.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 168 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
90 8 13.89 +1.8 m/s 13.26  +0.613.89  +1.812.49  +0.213.8913.58  +1.1x13.53  +1.3 11.00
2 184 Jan ČejkaJan Čejka
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
90 9 13.68 +0.6 m/s 13.40  +0.913.40  +0.913.63  +0.813.63x13.67  +0.113.68  +0.6 9.00
3 33 David HavelDavid Havel
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 12 13.61 +1.1 m/s 13.54  +0.013.37  +0.313.42  +0.313.5413.23  +1.613.12  +0.713.61  +1.1 8.00
4 154 Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 10 13.40 +0.6 m/s 13.12  +0.413.40  +0.6x13.40--- 7.00
5 155 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 11 13.18 -0.6 m/s 12.28  +1.213.05  +1.012.73  +0.313.0512.96  -0.912.86  +1.113.18  -0.6 6.00
6 165 Filip SloukaFilip Slouka
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 7 13.07 +1.2 m/s 12.50  +0.712.69  +0.613.07  +1.213.07--- 5.00
7 207 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
91 3 13.03 +0.8 m/s 12.23  +1.012.57  +1.112.63  +1.212.6312.20  +1.313.03  +0.8 +1.2 4.00
8 107 Petr OgounPetr Ogoun
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
84 4 12.64 +1.1 m/s 11.96  +1.612.43  +1.012.59  +0.512.5912.48  +0.512.64  +1.112.55  +1.5 3.00
9 118 Adam RaškaAdam Raška
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 5 12.47 +1.0 m/s 12.47  +1.012.28  +0.812.44  +0.112.47--- 2.00
10 228 Jiří Daniel JaroušekJiří Daniel Jaroušek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 6 12.26 +0.4 m/s 12.26  +0.412.16  +1.412.23  +0.112.26--- 1.00
11 187 Štěpán Kř힊těpán Kříž
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
91 2 12.05 +0.8 m/s 11.83  +1.011.91  +0.512.05  +0.812.05---
12 13 Marek PeřichMarek Peřich
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
98 1 00.00 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 12 závodníků

Trojskok - Ženy

(ne, 23.6.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 317 Linda PrůšováLinda Průšová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 13 11.98 +0.5 m/s 11.47  +0.311.98  +0.5x11.9811.90  +1.311.77  +0.1x 11.00
2 108 Klára StaňkováKlára Staňková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 9 11.33 +1.1 m/s 10.97  +0.511.12  +0.311.04  +0.211.1211.11  +0.511.31  +0.511.33  +1.1 9.00
3 56 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 10 11.23 +0.7 m/s 10.64  +0.7x10.49  +0.110.6411.23  +0.7x10.49  +0.8 8.00
4 368 Nikola SteinerováNikola Steinerová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 11 10.93 +0.9 m/s 10.70  +0.510.87  +0.510.79  +0.310.8710.93  +0.910.69  +1.4x 7.00
5 285 Hana Sládková KavínováHana Sládková Kavínová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
85 12 10.89 +0.7 m/s 10.53  -0.410.79  +0.2x10.7910.89  +0.710.55  +0.810.67  +0.3 6.00
6 351 Klára BuřilováKlára Buřilová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
90 7 10.62 +1.3 m/s 10.25  -0.4x10.39  +0.310.3910.59  +0.910.39  +0.610.62  +1.3 5.00
7 118 Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 8 10.62 +0.4 m/s 10.38  +0.410.62  +0.4x10.62xx10.40  +0.6 4.00
8 306 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 5 10.32 +0.3 m/s 10.00  +0.9x10.32  +0.310.3209.30  +0.909.77  +0.209.96  +0.5 3.00
9 363 Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 6 10.24 +0.6 m/s 10.23  +0.3x10.24  +0.610.240.00.00.0 2.00
10 148 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 1 10.15 +0.5 m/s 10.15  +0.510.07  +0.7x10.150.00.00.0 1.00
11 153 Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 4 09.98 +0.9 m/s 09.54  +0.309.90  +0.309.98  +0.909.980.00.00.0
12 64 Natálie KrubováNatálie Krubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 3 09.63 +0.4 m/s xx09.63  +0.409.630.00.00.0
61 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 2 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 13 závodníků