výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Stará Boleslav (23. 6. 2019)

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 23.6.2019 - 11:45) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 105 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 14.62 11.00
2 143 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.93 9.00
3 168 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 15.04 8.00
4 162 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 15.82 6.00
5 207 Denisa BenešováDenisa Benešová 94 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 15.85 5.00
6 117 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 16.21 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 23.6.2019 - 11:45) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 118 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.62 7.00
2 212 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 16.34 3.00
3 65 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 16.67 2.00
104 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DQ
5 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 DQ
Poznámky:
2. dráha - pravidlo 168.7 3. dráha - pravidlo 168.7b
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 105 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 14.62 11.00
2 143 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.93 9.00
3 168 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 15.04 8.00
4 118 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.62 7.00
5 162 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 15.82 6.00
6 207 Denisa BenešováDenisa Benešová 94 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 15.85 5.00
7 117 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 16.21 4.00
8 212 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 16.34 3.00
9 65 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 16.67 2.00
104 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DQ
5 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 DQ