Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Stará Boleslav (23. 6. 2019)

400 m překážek (0.91) - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 23.6.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 172 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 53.67 11.00
2 5 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 54.01 9.00
3 41 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 55.18 8.00
4 3 Vít RejmonVít Rejmon 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 55.75 6.00
5 94 Václav JislVáclav Jisl 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 58.97 5.00
6 126 Jan DvořákJan Dvořák 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 59.35 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 23.6.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 55.69 7.00
2 12 Martin KostohryzMartin Kostohryz 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 59.65 3.00
3 166 Martin ZikmundMartin Zikmund 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 60.73 2.00
4 137 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 60.97 1.00
5 233 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 62.61
6 105 David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 65.72
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 172 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 53.67 11.00
2 5 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 54.01 9.00
3 41 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 55.18 8.00
4 8 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 55.69 7.00
5 3 Vít RejmonVít Rejmon 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 55.75 6.00
6 94 Václav JislVáclav Jisl 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 58.97 5.00
7 126 Jan DvořákJan Dvořák 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 59.35 4.00
8 12 Martin KostohryzMartin Kostohryz 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 59.65 3.00
9 166 Martin ZikmundMartin Zikmund 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 60.73 2.00
10 137 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 60.97 1.00
11 233 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 62.61
12 105 David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 65.72

400 m překážek (0.76) - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 23.6.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 274 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 62.26 11.00
2 130 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 63.31 9.00
3 207 Denisa BenešováDenisa Benešová 94 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 65.33 8.00
4 147 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 67.42 6.00
5 104 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 67.78 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 23.6.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 105 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 66.77 7.00
MS Diala ElkhazenDiala Elkhazen 91 LebanonLebanon 2 68.47
3 212 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 68.88 4.00
4 362 Jana KovandováJana Kovandová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 69.63 3.00
5 77 Eliška SudkováEliška Sudková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 72.00 2.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 274 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 62.26 11.00
2 130 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 63.31 9.00
3 207 Denisa BenešováDenisa Benešová 94 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 65.33 8.00
4 105 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 66.77 7.00
5 147 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 67.42 6.00
6 104 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 67.78 5.00
7 Diala ElkhazenDiala Elkhazen 91 LebanonLebanon 2 68.47
8 212 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 68.88 4.00
9 362 Jana KovandováJana Kovandová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 69.63 3.00
10 77 Eliška SudkováEliška Sudková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 72.00 2.00