výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Stará Boleslav (23. 6. 2019)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 23.6.2019 - 11:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 195 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 10.90
2 118 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 11.25
3 210 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 11.26
MS Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.62
5 235 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 11.82
6 236 Tomáš MichalTomáš Michal 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 11.97
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 23.6.2019 - 11:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 169 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 11.12
2 213 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 11.23
MS Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.36
4 80 Quido ČečetkaQuido Čečetka 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 11.47
5 151 Matěj ČerníkMatěj Černík 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 11.61
6 202 Tomáš VojtěchTomáš Vojtěch 93 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 11.89
7 119 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 11.97
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 23.6.2019 - 11:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 11.27
2 78 David AyeniDavid Ayeni 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 11.29
3 73 Štěpán RottenbornŠtěpán Rottenborn 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 11.57
4 85 Jan JanůJan Janů 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 11.93
77 Jan ValášekJan Valášek 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 DQ
133 Vojtěch KolářVojtěch Kolář 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 DNS
Poznámky:
5 dráha - pravidlo 162/7
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 195 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 10.90
2 169 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 11.12
3 213 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 11.23
4 118 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 11.25
5 210 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 11.26
6 1 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 11.27
7 78 David AyeniDavid Ayeni 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 11.29
8 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.36
9 80 Quido ČečetkaQuido Čečetka 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 11.47
10 73 Štěpán RottenbornŠtěpán Rottenborn 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 11.57
11 151 Matěj ČerníkMatěj Černík 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 11.61
12 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.62
13 235 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 11.82
14 202 Tomáš VojtěchTomáš Vojtěch 93 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 11.89
15 85 Jan JanůJan Janů 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 11.93
16 236 Tomáš MichalTomáš Michal 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 11.97
16 119 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 11.97
77 Jan ValášekJan Valášek 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 DQ
133 Vojtěch KolářVojtěch Kolář 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 DNS

100 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 23.6.2019 - 12:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 169 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 10.98 11.00
2 195 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 10.99 9.00
3 1 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 11.17 8.00
4 213 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 11.20 7.00
5 78 David AyeniDavid Ayeni 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 11.30 6.00
6 118 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 11.32 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 23.6.2019 - 12:30) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 80 Quido ČečetkaQuido Čečetka 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 11.38 4.00
2 210 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 11.52 3.00
3 73 Štěpán RottenbornŠtěpán Rottenborn 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 11.55 2.00
4 151 Matěj ČerníkMatěj Černík 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 11.62 1.00
5 235 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 12.13
6 85 Jan JanůJan Janů 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 12.15
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 23.6.2019 - 10:45) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 116 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.42
2 162 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 12.77
3 2 Tereza FraňkováTereza Fraňková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 12.90
4 201 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 13.06
5 5 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 13.12
6 211 Simona HaasováSimona Haasová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 13.36
7 370 Marcela ŠeblováMarcela Šeblová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 13.48
8 282 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 13.61
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 23.6.2019 - 10:45) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 247 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 12.45
MS Haya KobroslyHaya Kobrosly 02 LebanonLebanon 8 12.80
3 320 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 12.88
4 108 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.94
5 81 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 13.11
6 326 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 13.45
7 24 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 13.60
8 53 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 13.94
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 23.6.2019 - 10:45) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 244 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 12.42
2 314 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 12.75
3 144 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.95
4 65 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 12.98
5 377 Nicol MelounováNicol Melounová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 13.35
6 288 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 13.48
7 56 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 13.88
152 Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 116 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.42
1 244 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 12.42
3 247 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 12.45
4 314 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 12.75
5 162 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 12.77
6 Haya KobroslyHaya Kobrosly 02 LebanonLebanon 8 12.80
7 320 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 12.88
8 2 Tereza FraňkováTereza Fraňková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 12.90
9 108 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.94
10 144 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.95
11 65 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 12.98
12 201 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 13.06
13 81 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 13.11
14 5 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 13.12
15 377 Nicol MelounováNicol Melounová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 13.35
16 211 Simona HaasováSimona Haasová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 13.36
17 326 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 13.45
18 370 Marcela ŠeblováMarcela Šeblová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 13.48
18 288 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 13.48
20 24 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 13.60
21 282 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 13.61
22 56 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 13.88
23 53 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 13.94
152 Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 DNS

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 23.6.2019 - 12:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 244 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 12.23 11.00
2 116 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.24 9.00
3 247 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.31 8.00
4 314 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 12.70 7.00
5 320 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 12.77 6.00
6 162 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 13.00 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 23.6.2019 - 12:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 108 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.66 4.00
2 2 Tereza FraňkováTereza Fraňková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 12.83 3.00
3 144 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.88 2.00
4 201 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12.90 1.00
5 65 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 12.93
6 81 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 13.02
Celkem 6 závodníků