výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Stará Boleslav (23. 6. 2019)

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 23.6.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 14 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 48.34 11.00
2 198 David RichterDavid Richter 98 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 48.64 9.00
3 195 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 49.25 8.00
4 82 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 49.42 7.00
5 66 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 49.71 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 23.6.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 125 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 50.34 4.00
2 64 Jiří GregorJiří Gregor 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 50.40 3.00
3 136 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 51.15 2.00
4 9 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 51.21 1.00
40 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 23.6.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 17 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 50.27 5.00
2 20 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 51.28
MS Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 48.11
MS Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 48.18
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 48.11
2 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 48.18
3 14 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 48.34 11.00
4 198 David RichterDavid Richter 98 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 48.64 9.00
5 195 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 49.25 8.00
6 82 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 49.42 7.00
7 66 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 49.71 6.00
8 17 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 50.27 5.00
9 125 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 50.34 4.00
10 64 Jiří GregorJiří Gregor 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 50.40 3.00
11 136 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 51.15 2.00
12 9 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 51.21 1.00
13 20 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 51.28
40 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 23.6.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 300 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 55.72 11.00
2 352 Hana CaisováHana Caisová 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 57.20 9.00
3 173 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 57.81 8.00
4 111 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 57.96 7.00
5 130 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 58.60 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 23.6.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 135 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 59.49 5.00
2 331 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 59.56 4.00
3 14 Kristýna VolfováKristýna Volfová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 60.40 3.00
4 250 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 60.88 2.00
330 Ester ČervinkováEster Červinková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 23.6.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 282 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 62.26 1.00
2 209 Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 62.70
3 126 Anna MálkováAnna Málková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 62.79
4 373 Lucía VítováLucía Vítová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 63.24
5 333 Klára VonešováKlára Vonešová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 65.20
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 300 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 55.72 11.00
2 352 Hana CaisováHana Caisová 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 57.20 9.00
3 173 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 57.81 8.00
4 111 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 57.96 7.00
5 130 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 58.60 6.00
6 135 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 59.49 5.00
7 331 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 59.56 4.00
8 14 Kristýna VolfováKristýna Volfová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 60.40 3.00
9 250 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 60.88 2.00
10 282 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 62.26 1.00
11 209 Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 62.70
12 126 Anna MálkováAnna Málková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 62.79
13 373 Lucía VítováLucía Vítová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 63.24
14 333 Klára VonešováKlára Vonešová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 65.20
330 Ester ČervinkováEster Červinková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 DNS