Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Stará Boleslav (23. 6. 2019)

hod diskem 1kg - Ženy

(ne, 23.6.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 379 Eva HummelováEva Hummelová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 18 38.06 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 6 Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 17 35.63 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 307 Zděnka MüllerováZděnka Müllerová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
77 15 34.19 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 1 Jindřiška NoasováJindřiška Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
78 14 33.38 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 278 Radka HambergerováRadka Hambergerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
96 16 33.38 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 258 Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 13 33.26 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 172 Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 12 32.85 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 261 Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 11 30.81 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 327 Tereza ŠediváTereza Šedivá
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 9 30.20 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 359 Klára ChytráKlára Chytrá
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
80 7 30.64 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 363 Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 10 29.98 0.00.00.00.00.00.00.0
12 369 Šárka KudlerováŠárka Kudlerová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
87 6 28.40 0.00.00.00.00.00.00.0
13 150 Eva DatinskáEva Datinská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
86 4 26.60 0.00.00.00.00.00.00.0
14 277 Valentina WenigováValentina Wenigová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 2 25.88 0.00.00.00.00.00.00.0
287 Radka KurkováRadka Kurková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
87 8 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
154 Eva BurdováEva Burdová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
66 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
208 Linda ČechováLinda Čechová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 5 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
169 Ema SvědíkováEma Svědíková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
03 3 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 18 závodníků