Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Hradec Králové (18. 5. 2019)

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 18.5.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 189 Ondřej ChourOndřej Chour 87 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 3:57.38 11.00
2 241 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 3:58.48 9.00
3 97 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 4:00.26 8.00
4 192 Sergy Fernandez VillaSergy Fernandez Villa 97 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 4:02.71 7.00
5 111 Marek UvizlMarek Uvizl 92 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 4:03.00 6.00
6 102 Milan JanoušekMilan Janoušek 91 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 4:08.01 5.00
7 48 Tomáš LukešTomáš Lukeš 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 4:08.89 4.00
8 17 David ŠlapákDavid Šlapák 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10 4:10.00 3.00
9 235 Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11 4:40.33 2.00
10 50 Josef MrázekJosef Mrázek 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12 4:44.47 1.00
70 Michal SuchýMichal Suchý 94 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 14 DNS
73 Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka 86 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 15 DNS
75 Jiří MilerJiří Miler 75 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 13 DNS
252 Jan KunčickýJan Kunčický 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 9 DNF
243 Martin CoubalMartin Coubal 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DNF
Celkem 15 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 18.5.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 218 Adéla StránskáAdéla Stránská 91 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 12 4:45.26 11.00
2 245 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 4:47.98 9.00
3 320 Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell 01 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 9 4:49.89 8.00
4 338 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 03 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 3 4:53.32 7.00
5 244 Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 4:54.40 6.00
6 192 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 5:05.90 5.00
7 170 Kateřina JanatováKateřina Janatová 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 5:07.04 4.00
8 199 Hana TrojanováHana Trojanová 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 5:09.13 3.00
9 43 Emma HoráčkováEmma Horáčková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 5:10.14 2.00
MS Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 02 TJ JilemniceTJ Jilemnice 13 5:11.88
11 217 Natálie ŘehákováNatálie Řeháková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 5:28.18 1.00
12 295 Martina Procházková UvizlováMartina Procházková Uvizlová 86 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11 5:36.50
162 Adéla BreitrováAdéla Breitrová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10 DNF
Celkem 13 závodníků