výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Hradec Králové (18. 5. 2019)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 14:35) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 68 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 21.69 11.00
2 253 Sebastian MertaSebastian Merta 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 22.01 9.00
3 20 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 22.04 8.00
4 182 Pavel BendaPavel Benda 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 22.17 6.00
5 94 Jan KisialaJan Kisiala 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 22.19 5.00
6 226 Lukáš MészárosLukáš Mészáros 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 23.56
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 14:35) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 22.05 7.00
MS Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 6 22.11
3 216 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 22.38 3.00
4 113 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.53 2.00
5 77 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 22.67 1.00
22 Kaan AkalpKaan Akalp 93 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 DNS
191 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 18.5.2019 - 14:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 67 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 22.36 4.00
2 95 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 22.78
3 131 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 23.26
4 194 Valerij LunhulValerij Lunhul 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 23.56
5 37 Josef HorákJosef Horák 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 23.71
251 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 DQ
Poznámky:
DQ 162.7
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 18.5.2019 - 14:35) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 63 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 23.28
2 221 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 23.62
3 72 Jiří ŠípekJiří Šípek 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 23.86
4 196 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 23.98
5 198 Kevin MilerKevin Miler 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 24.25
MS 227 Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 25.06
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 68 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 21.69 11.00
2 253 Sebastian MertaSebastian Merta 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 22.01 9.00
3 20 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 22.04 8.00
4 5 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 22.05 7.00
5 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 6 22.11
6 182 Pavel BendaPavel Benda 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 22.17 6.00
7 94 Jan KisialaJan Kisiala 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 22.19 5.00
8 67 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 22.36 4.00
9 216 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 22.38 3.00
10 113 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.53 2.00
11 77 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 22.67 1.00
12 95 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 22.78
13 131 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 23.26
14 63 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 23.28
15 226 Lukáš MészárosLukáš Mészáros 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 23.56
15 194 Valerij LunhulValerij Lunhul 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 23.56
17 221 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 23.62
18 37 Josef HorákJosef Horák 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 23.71
19 72 Jiří ŠípekJiří Šípek 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 23.86
20 196 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 23.98
21 198 Kevin MilerKevin Miler 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 24.25
22 227 Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 25.06
22 Kaan AkalpKaan Akalp 93 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 DNS
191 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 DNS
251 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 DQ

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 14:20) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 17 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 24.79 11.00
2 331 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 6 24.88 9.00
3 334 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 3 25.13 7.00
4 286 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 25.15 6.00
5 344 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 2 25.79 2.00
24 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 14:20) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 202 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 24.97 8.00
2 301 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 25.46 4.00
3 324 Linda DufkováLinda Dufková 01 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 5 25.61 3.00
4 205 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 26.35 1.00
5 299 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 26.98
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 18.5.2019 - 14:20) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 158 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 25.43 5.00
2 46 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 26.72
3 309 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 27.26
4 267 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 27.37
5 111 Agáta KvasničákováAgáta Kvasničáková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 27.66
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 18.5.2019 - 14:20) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 328 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 2 27.17
2 52 Blanka PlocarováBlanka Plocarová 89 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 27.29
3 55 Michaela ŠupolováMichaela Šupolová 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 27.87
4 249 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 28.21
171 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 17 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 24.79 11.00
2 331 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 6 24.88 9.00
3 202 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 24.97 8.00
4 334 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 3 25.13 7.00
5 286 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 25.15 6.00
6 158 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 25.43 5.00
7 301 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 25.46 4.00
8 324 Linda DufkováLinda Dufková 01 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 5 25.61 3.00
9 344 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 2 25.79 2.00
10 205 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 26.35 1.00
11 46 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 26.72
12 299 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 26.98
13 328 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 2 27.17
14 309 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 27.26
15 52 Blanka PlocarováBlanka Plocarová 89 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 27.29
16 267 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 27.37
17 111 Agáta KvasničákováAgáta Kvasničáková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 27.66
18 55 Michaela ŠupolováMichaela Šupolová 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 27.87
19 249 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 28.21
24 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 DNS
171 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 DNS