výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Hradec Králové (18. 5. 2019)

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 68 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 48.35 11.00
2 182 Pavel BendaPavel Benda 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 50.32 8.00
3 216 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 50.91 7.00
4 9 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 51.26 6.00
5 136 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 54.34 1.00
22 Kaan AkalpKaan Akalp 93 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Petr ŠkodaPetr Škoda 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 49.66 9.00
2 113 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 51.30 5.00
3 251 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 51.67 4.00
4 247 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 52.81 3.00
5 195 David LuxDavid Lux 97 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 54.22 2.00
126 Ondřej MachOndřej Mach 94 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 68 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 48.35 11.00
2 16 Petr ŠkodaPetr Škoda 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 49.66 9.00
3 182 Pavel BendaPavel Benda 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 50.32 8.00
4 216 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 50.91 7.00
5 9 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 51.26 6.00
6 113 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 51.30 5.00
7 251 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 51.67 4.00
8 247 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 52.81 3.00
9 195 David LuxDavid Lux 97 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 54.22 2.00
10 136 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 54.34 1.00
22 Kaan AkalpKaan Akalp 93 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 DNS
126 Ondřej MachOndřej Mach 94 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 29 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 56.58 11.00
2 196 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 57.27 9.00
3 167 Lucie HoráčkováLucie Horáčková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 58.69 8.00
4 328 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 3 58.99 6.00
5 322 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 6 59.88 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 191 Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 58.91 7.00
2 251 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 60.00 4.00
3 14 Lada HallmanováLada Hallmanová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 61.96 2.00
4 339 Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová 03 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 6 62.80
333 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 3 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 18.5.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 323 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 5 61.61 3.00
2 305 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 62.24 1.00
3 102 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 63.71
4 100 Natálie DachovskáNatálie Dachovská 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 68.55
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 29 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 56.58 11.00
2 196 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 57.27 9.00
3 167 Lucie HoráčkováLucie Horáčková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 58.69 8.00
4 191 Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 58.91 7.00
5 328 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 3 58.99 6.00
6 322 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 6 59.88 5.00
7 251 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 60.00 4.00
8 323 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 5 61.61 3.00
9 14 Lada HallmanováLada Hallmanová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 61.96 2.00
10 305 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 62.24 1.00
11 339 Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová 03 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 6 62.80
12 102 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 63.71
13 100 Natálie DachovskáNatálie Dachovská 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 68.55
333 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 3 DNF