Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Nové Město nad Metují (8. 6. 2019)
skok vysoký - Muži (sobota, 8.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 103 Lukáš KozárekLukáš Kozárek 92 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.98 11.00
2 212 Jakub BělíkJakub Bělík 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1.95 9.00
3 254 Jan PatkaJan Patka 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1.95 8.00
skok vysoký - Ženy (sobota, 8.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 321 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1.69 11.00
2 158 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1.63 9.00
3= 207 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1.58 7.50
3= 283 Anita HruškováAnita Hrušková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.58 7.50
skok o tyči - Muži (sobota, 8.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 56 Maciej WlodarskiMaciej Wlodarski 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4.48 11.00
3 12 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4.48 9.00
skok o tyči - Ženy (sobota, 8.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 294 Zuzana PražákováZuzana Pražáková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4.13 11.00
2 255 Tereza MasarykováTereza Masaryková 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3.17 9.00
3 51 Anna PelcováAnna Pelcová 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3.17 8.00
skok daleký - Muži (sobota, 8.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 123 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7.13 11.00
2 130 Vít MonzarVít Monzar 99 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6.90 9.00
3 132 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6.89 8.00
skok daleký - Ženy (sobota, 8.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 17 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5.83 11.00
2 158 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5.55 9.00
3 12 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5.50 8.00
trojskok - Muži (sobota, 8.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 103 Lukáš KozárekLukáš Kozárek 92 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.60 11.00
2 125 Jan LechnerJan Lechner 91 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 14.48 9.00
3 110 Michal SeberaMichal Sebera 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.02 8.00
trojskok - Ženy (sobota, 8.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 3 Leona VokálováLeona Vokálová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11.77 11.00
2 12 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11.72 9.00
3 153 Jaroslava VaněčkováJaroslava Vaněčková 77 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11.35 8.00
vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 8.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 272 Marta ZachařováMarta Zachařová 91 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 13.14 11.00
2 331 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13.12 9.00
3 89 Barbora JakubcováBarbora Jakubcová 89 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.67 8.00
vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 8.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 203 Martin StašekMartin Stašek 89 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 16.26 11.00
2 211 Zdeněk CejnarZdeněk Cejnar 82 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15.74 9.00
3 105 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.72 8.00
hod diskem 1kg - Ženy (sobota, 8.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 89 Barbora JakubcováBarbora Jakubcová 89 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 40.62 11.00
2 152 Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová 84 AC TJ JičínAC TJ Jičín 38.69 9.00
3 11 Sára DočekalováSára Dočekalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 37.01 8.00
hod diskem 2kg - Muži (sobota, 8.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 203 Martin StašekMartin Stašek 89 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 48.68 11.00
2 197 Libor MaškaLibor Maška 83 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 46.91 9.00
3 234 Lukáš TulisLukáš Tulis 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 46.70 8.00
hod kladivem 4kg - Ženy (sobota, 8.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 26 Veronika PřibylováVeronika Přibylová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 43.94 11.00
2 93 Markéta BartůňkováMarkéta Bartůňková 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 43.80 9.00
3 16 Nikola HorákováNikola Horáková 99 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 43.02 8.00
hod kladivem 7,26kg - Muži (sobota, 8.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 197 Libor MaškaLibor Maška 83 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 57.32 11.00
3 185 Samuel CamaraSamuel Camara 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 52.17 9.00
hod oštěpem 600g - Ženy (sobota, 8.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 272 Marta ZachařováMarta Zachařová 91 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 39.93 11.00
2 307 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 38.61 9.00
3 74 Simona RychnováSimona Rychnová 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 38.38 8.00
hod oštěpem 800g - Muži (sobota, 8.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 265 Ondrej BartoňOndrej Bartoň 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 65.37 11.00
2 105 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 57.92 9.00
3 54 Jiří TuláčekJiří Tuláček 88 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 54.64 8.00