Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Nové Město nad Metují (8. 6. 2019)

400 m překážek (0.91) - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 124 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 55.56 11.00
2 191 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 55.71 9.00
3 132 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 56.16 8.00
4 104 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 57.76 6.00
5 62 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 58.14 4.00
6 213 Tomáš BalcarTomáš Balcar 79 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 63.08 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 106 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 56.34 7.00
2 63 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 57.95 5.00
3 261 Marek UzsakMarek Uzsak 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 61.60 3.00
4 140 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 62.02 2.00
5 136 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 63.40
6 195 David LuxDavid Lux 97 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 64.68
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 124 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 55.56 11.00
2 191 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 55.71 9.00
3 132 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 56.16 8.00
4 106 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 56.34 7.00
5 104 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 57.76 6.00
6 63 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 57.95 5.00
7 62 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 58.14 4.00
8 261 Marek UzsakMarek Uzsak 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 61.60 3.00
9 140 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 62.02 2.00
10 213 Tomáš BalcarTomáš Balcar 79 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 63.08 1.00
11 136 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 63.40
12 195 David LuxDavid Lux 97 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 64.68

400 m překážek (0.76) - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 286 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 61.74 11.00
2 289 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 64.65 9.00
3 31 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 64.87 8.00
4 171 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 66.70 5.00
5 259 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 68.71 4.00
222 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 132 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 65.02 7.00
2 114 Ema ŠkochováEma Škochová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 65.41 6.00
3 209 Kateřina HájkováKateřina Hájková 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 71.20 3.00
4 103 Denisa JansováDenisa Jansová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 72.58 2.00
5 188 Anna PtákováAnna Ptáková 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 73.06 1.00
6 290 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 73.23
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 286 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 61.74 11.00
2 289 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 64.65 9.00
3 31 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 64.87 8.00
4 132 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 65.02 7.00
5 114 Ema ŠkochováEma Škochová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 65.41 6.00
6 171 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 66.70 5.00
7 259 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 68.71 4.00
8 209 Kateřina HájkováKateřina Hájková 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 71.20 3.00
9 103 Denisa JansováDenisa Jansová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 72.58 2.00
10 188 Anna PtákováAnna Ptáková 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 73.06 1.00
11 290 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 73.23
222 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 DNF