výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Mladá Boleslav (24. 8. 2019)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 24.8.2019 - 11:15) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 115 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 10.95 QA
2 253 Sebastián MertaSebastián Merta 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 11.24 QA
3 187 Mohamad Merhe MortadaMohamad Merhe Mortada 98 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 11.29 QB
4 221 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 11.82 QB
5 144 Adam PůtaAdam Půta 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 11.97
6 133 Adam PapoušekAdam Papoušek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 12.05
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 24.8.2019 - 11:15) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 10.80 QA
2 77 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 11.14 QA
3 217 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 11.24 QB
4 32 Patryk BacharPatryk Bachar 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 11.56 QB
5 198 Kevin MilerKevin Miler 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 12.07
6 237 David NěmečekDavid Němeček 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 12.31
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 24.8.2019 - 11:15) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 142 Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 11.09 QA
2 147 Ondřej RappOndřej Rapp 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 11.38 QA
3 46 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 11.41 QB
4 256 Vojtěch RudaVojtěch Ruda 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 11.88 QB
5 268 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 12.10
6 196 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 12.11
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 10.80 QA
2 115 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 10.95 QA
3 142 Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 11.09 QA
4 77 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 11.14 QA
5 253 Sebastián MertaSebastián Merta 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 11.24 QA
5 217 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 11.24 QB
7 187 Mohamad Merhe MortadaMohamad Merhe Mortada 98 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 11.29 QB
8 147 Ondřej RappOndřej Rapp 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 11.38 QA
9 46 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 11.41 QB
10 32 Patryk BacharPatryk Bachar 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 11.56 QB
11 221 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 11.82 QB
12 256 Vojtěch RudaVojtěch Ruda 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 11.88 QB
13 144 Adam PůtaAdam Půta 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 11.97
14 133 Adam PapoušekAdam Papoušek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 12.05
15 198 Kevin MilerKevin Miler 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 12.07
16 268 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 12.10
17 196 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 12.11
18 237 David NěmečekDavid Němeček 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 12.31

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 24.8.2019 - 12:40) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 115 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 10.64 11.00
2 20 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 10.73 9.00
3 142 Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 10.93 8.00
4 77 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 11.16 7.00
5 253 Sebastián MertaSebastián Merta 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 11.34 6.00
6 147 Ondřej RappOndřej Rapp 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 11.37 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 24.8.2019 - 12:40) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 217 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 11.15 4.00
2 46 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 11.33 3.00
3 256 Vojtěch RudaVojtěch Ruda 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 11.66 2.00
4 221 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 11.68 1.00
5 32 Patryk BacharPatryk Bachar 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 11.73
6 187 Mohamad Merhe MortadaMohamad Merhe Mortada 98 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 13.97
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 24.8.2019 - 11:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 24 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 12.47 QA
2 156 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 12.78 QA
3 27 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 12.94 QB
4 106 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 13.12 QB
5 267 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 13.36
6 41 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 13.54
7 307 Rozárie ZnamínkováRozárie Znamínková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 13.76
8 161 Alena CejnarováAlena Cejnarová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 13.94
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 24.8.2019 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 330 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.31 QA
2 301 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.69 QA
3 132 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 12.85 QB
4 183 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 13.09 QB
5 118 Daniela VoženílkováDaniela Voženílková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 13.32
6 200 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 13.76
7 58 Veronika NoskováVeronika Nosková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 14.04
268 Veronika SoukalováVeronika Soukalová 89 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 24.8.2019 - 11:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 331 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.20 QA
2 299 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.49 QA
3 46 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 12.93 QB
4 52 Blanka PlocarováBlanka Plocarová 89 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 13.00 QB
5 225 Eliška ČervenáEliška Červená 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 13.15
6 49 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 13.16
7 19 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 13.34
8 311 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 13.48
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 331 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.20 QA
2 330 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.31 QA
3 24 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 12.47 QA
4 299 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.49 QA
5 301 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.69 QA
6 156 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 12.78 QA
7 132 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 12.85 QB
8 46 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 12.93 QB
9 27 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 12.94 QB
10 52 Blanka PlocarováBlanka Plocarová 89 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 13.00 QB
11 183 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 13.09 QB
12 106 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 13.12 QB
13 225 Eliška ČervenáEliška Červená 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 13.15
14 49 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 13.16
15 118 Daniela VoženílkováDaniela Voženílková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 13.32
16 19 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 13.34
17 267 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 13.36
18 311 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 13.48
19 41 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 13.54
20 307 Rozárie ZnamínkováRozárie Znamínková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 13.76
20 200 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 13.76
22 161 Alena CejnarováAlena Cejnarová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 13.94
23 58 Veronika NoskováVeronika Nosková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 14.04
268 Veronika SoukalováVeronika Soukalová 89 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 DNS

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 24.8.2019 - 12:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 24 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 12.07 11.00
2 330 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.13 9.00
3 331 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.15 8.00
4 299 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.42 7.00
5 156 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 12.68 6.00
6 301 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 12.79 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 24.8.2019 - 12:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 27 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 12.62 4.00
2 132 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 12.83 3.00
3 183 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 13.01 2.00
4 106 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 13.05 1.00
5 46 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 13.10
6 52 Blanka PlocarováBlanka Plocarová 89 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 13.13
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 24.8.2019 - 14:45) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 21.72 11.00
2 253 Sebastián MertaSebastián Merta 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 22.44 9.00
3 87 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 22.56 8.00
4 216 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 22.79 6.00
5 46 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 22.90 5.00
6 77 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 23.02 4.00
7 18 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 23.04 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 24.8.2019 - 14:45) official Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Petr ŠkodaPetr Škoda 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 22.67 7.00
2 256 Vojtěch RudaVojtěch Ruda 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 23.05 2.00
3 251 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 23.22 1.00
4 196 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 23.40
5 268 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 24.02
6 221 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 24.70
7 237 David NěmečekDavid Němeček 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 25.03
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 21.72 11.00
2 253 Sebastián MertaSebastián Merta 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 22.44 9.00
3 87 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 22.56 8.00
4 16 Petr ŠkodaPetr Škoda 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 22.67 7.00
5 216 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 22.79 6.00
6 46 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 22.90 5.00
7 77 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 23.02 4.00
8 18 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 23.04 3.00
9 256 Vojtěch RudaVojtěch Ruda 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 23.05 2.00
10 251 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 23.22 1.00
11 196 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 23.40
12 268 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 24.02
13 221 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 24.70
14 237 David NěmečekDavid Němeček 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 25.03

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 24.8.2019 - 14:30) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 24 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 25.13 11.00
2 330 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 25.34 9.00
3 327 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 25.92 8.00
4 301 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 26.20 5.00
5 320 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 26.26 4.00
6 54 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 26.58 3.00
7 351 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 27.31
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 24.8.2019 - 14:30) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 203 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 25.96 7.00
2 156 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 26.14 6.00
3 267 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 27.05 2.00
4 183 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 27.14 1.00
5 46 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 27.17
6 117 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 27.21
7 52 Blanka PlocarováBlanka Plocarová 89 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 27.97
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 24.8.2019 - 14:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 257 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 27.66
2 120 Veronika SuchardováVeronika Suchardová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 28.02
3 44 Linda JanďurováLinda Janďurová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 28.99
4 58 Veronika NoskováVeronika Nosková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 29.14
5 55 Michaela ŠupolováMichaela Šupolová 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 29.30
171 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 DQ
Poznámky:
závodnice Jánská diskvalifikace pravidlo 162.7
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 24 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 25.13 11.00
2 330 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 25.34 9.00
3 327 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 25.92 8.00
4 203 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 25.96 7.00
5 156 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 26.14 6.00
6 301 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 26.20 5.00
7 320 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 26.26 4.00
8 54 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 26.58 3.00
9 267 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 27.05 2.00
10 183 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 27.14 1.00
11 46 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 27.17
12 117 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 27.21
13 351 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 27.31
14 257 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 27.66
15 52 Blanka PlocarováBlanka Plocarová 89 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 27.97
16 120 Veronika SuchardováVeronika Suchardová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 28.02
17 44 Linda JanďurováLinda Janďurová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 28.99
18 58 Veronika NoskováVeronika Nosková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 29.14
19 55 Michaela ŠupolováMichaela Šupolová 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 29.30
171 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 DQ

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 24.8.2019 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 191 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 50.75 11.00
2 16 Petr ŠkodaPetr Škoda 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 50.93 9.00
3 18 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 50.95 8.00
4 113 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 51.53 6.00
5 104 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 53.25 3.00
6 69 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 53.70 2.00
187 Mohamad Merhe MortadaMohamad Merhe Mortada 98 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 DNS
9 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 24.8.2019 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 189 Ondřej ChourOndřej Chour 87 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 51.06 7.00
2 216 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 52.08 5.00
3 5 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 52.10 4.00
4 136 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 53.73 1.00
5 81 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 54.23
6 121 Adam KolářAdam Kolář 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 54.58
7 194 Valerij LunhulValerij Lunhul 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 57.44
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 24.8.2019 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Yahiya Muham. AnasYahiya Muham. Anas 94 IndiaIndia 4 45.57
MS Noah Nirmal TomNoah Nirmal Tom 94 IndiaIndia 5 45.75
MS Jacob AmojJacob Amoj 98 IndiaIndia 3 46.43
MS Su Jeevan KarekoppaSu Jeevan Karekoppa 93 IndiaIndia 7 46.54
MS Pillya Jabir MadariPillya Jabir Madari 96 IndiaIndia 2 46.96
MS Ayyasamy DharunAyyasamy Dharun 96 IndiaIndia 6 47.34
MS R Mohan KumarR Mohan Kumar 96 IndiaIndia 8 47.51
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Yahiya Muham. AnasYahiya Muham. Anas 94 IndiaIndia 4 45.57
2 Noah Nirmal TomNoah Nirmal Tom 94 IndiaIndia 5 45.75
3 Jacob AmojJacob Amoj 98 IndiaIndia 3 46.43
4 Su Jeevan KarekoppaSu Jeevan Karekoppa 93 IndiaIndia 7 46.54
5 Pillya Jabir MadariPillya Jabir Madari 96 IndiaIndia 2 46.96
6 Ayyasamy DharunAyyasamy Dharun 96 IndiaIndia 6 47.34
7 R Mohan KumarR Mohan Kumar 96 IndiaIndia 8 47.51
8 191 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 50.75 11.00
9 16 Petr ŠkodaPetr Škoda 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 50.93 9.00
10 18 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 50.95 8.00
11 189 Ondřej ChourOndřej Chour 87 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 51.06 7.00
12 113 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 51.53 6.00
13 216 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 52.08 5.00
14 5 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 52.10 4.00
15 104 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 53.25 3.00
16 69 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 53.70 2.00
17 136 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 53.73 1.00
18 81 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 54.23
19 121 Adam KolářAdam Kolář 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 54.58
20 194 Valerij LunhulValerij Lunhul 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 57.44
187 Mohamad Merhe MortadaMohamad Merhe Mortada 98 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 DNS
9 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 24.8.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 54 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 58.83 11.00
2 203 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 59.43 9.00
3 351 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 59.44 8.00
4 186 Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 59.62 7.00
5 328 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 60.36 6.00
6 305 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 60.83 5.00
7 251 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 61.35 3.00
8 117 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 61.43 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 24.8.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 19 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 61.14 4.00
2 14 Lada HallmanováLada Hallmanová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 63.38 1.00
3 333 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 66.17
4 102 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 66.40
5 310 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 66.86
217 Natálie ŘehákováNatálie Řeháková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 24.8.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Hima DasHima Das 00 IndiaIndia 4 53.07
MS Vismaya Velluva KVismaya Velluva K 97 IndiaIndia 3 53.11
MS Poovamma Raju MPoovamma Raju M 90 IndiaIndia 5 54.08
MS Subha VenkatesanSubha Venkatesan 99 IndiaIndia 2 54.29
MS Salini Krishnan VSalini Krishnan V 98 IndiaIndia 7 54.87
MS R VithiaR Vithia 98 IndiaIndia 6 55.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hima DasHima Das 00 IndiaIndia 4 53.07
2 Vismaya Velluva KVismaya Velluva K 97 IndiaIndia 3 53.11
3 Poovamma Raju MPoovamma Raju M 90 IndiaIndia 5 54.08
4 Subha VenkatesanSubha Venkatesan 99 IndiaIndia 2 54.29
5 Salini Krishnan VSalini Krishnan V 98 IndiaIndia 7 54.87
6 R VithiaR Vithia 98 IndiaIndia 6 55.00
7 54 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 58.83 11.00
8 203 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 59.43 9.00
9 351 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 59.44 8.00
10 186 Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 59.62 7.00
11 328 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 60.36 6.00
12 305 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 60.83 5.00
13 19 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 61.14 4.00
14 251 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 61.35 3.00
15 117 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 61.43 2.00
16 14 Lada HallmanováLada Hallmanová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 63.38 1.00
17 333 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 66.17
18 102 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 66.40
19 310 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 66.86
217 Natálie ŘehákováNatálie Řeháková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 DNF

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 24.8.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 189 Ondřej ChourOndřej Chour 87 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 42 1:55.03 11.00
2 239 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 1:55.46 9.00
3 36 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 72 1:56.05 8.00
4 69 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 31 1:57.23 7.00
5 97 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 61 1:57.56 6.00
6 102 Jan HockJan Hock 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 62 1:58.78 5.00
7 47 Jiří LepltJiří Leplt 85 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 51 1:59.54 4.00
8 38 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 52 2:02.18 3.00
9 3 Vojtěch GaláčVojtěch Galáč 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 71 2:02.19 2.00
10 208 Filip HejkrlíkFilip Hejkrlík 79 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 2:40.53 1.00
183 Roman BudilRoman Budil 97 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 41 DNS
MS Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 32 2:12.39
MS Jonáš VávraJonáš Vávra 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 2:06.60
Celkem 13 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 24.8.2019 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 166 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 2:16.65 11.00
2 300 Martina ŠamudovskáMartina Šamudovská 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:17.37 9.00
3 244 Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 2:18.02 8.00
4 323 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 71 2:25.49 7.00
5 280 Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21 2:27.99 6.00
6 24 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 31 2:29.21 5.00
7 172 Kateřina JebaváKateřina Jebavá 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 32 2:30.70 4.00
8 243 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 81 2:32.00 3.00
9 103 Denisa JansováDenisa Jansová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 82 2:32.68 2.00
10 45 Kristýna JaneckáKristýna Janecká 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 71 2:33.72 1.00
11 120 Veronika SuchardováVeronika Suchardová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11 2:35.27
12 185 Anna PtákováAnna Ptáková 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 22 2:37.24
13 217 Natálie ŘehákováNatálie Řeháková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 12 2:39.84
Celkem 13 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 24.8.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 189 Ondřej ChourOndřej Chour 87 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3:57.21 11.00
2 183 Roman BudilRoman Budil 97 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3:58.06 9.00
3 97 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:59.59 8.00
4 17 David ŠlapákDavid Šlapák 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4:00.00 7.00
5 8 David KučeraDavid Kučera 91 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4:01.21 6.00
6 53 Dominik SádloDominik Sádlo 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:01.61 5.00
7 252 Jan KunčickýJan Kunčický 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4:02.43 4.00
8 107 Roman PazderaRoman Pazdera 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:02.46 3.00
9 102 Jan HockJan Hock 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:05.50 2.00
10 118 Jakub RychlíkJakub Rychlík 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:18.50 1.00
11 73 Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka 86 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4:26.32
12 88 Sebastián VošvrdaSebastián Vošvrda 96 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4:28.57
13 39 Jakub JonJakub Jon 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:38.89
Vojtěch JonVojtěch Jon 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNS
112 Jan KreisingerJan Kreisinger 84 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
75 Jiří MilerJiří Miler 75 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNF
3 Vojtěch GaláčVojtěch Galáč 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNF
70 Michal SuchýMichal Suchý 94 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNF
Celkem 18 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 24.8.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 166 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 82 4:55.53 11.00
2 300 Martina ŠamudovskáMartina Šamudovská 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 4:57.82 9.00
3 244 Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 4:58.34 8.00
4 181 Dagmar KynčlováDagmar Kynčlová 72 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 5:03.47 7.00
5 245 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 5:07.06 6.00
6 43 Emma HoráčkováEmma Horáčková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 5:11.59 5.00
7 285 Eliška KlikováEliška Kliková 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 81 5:13.98 4.00
8 122 Barbora PlevováBarbora Plevová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 5:20.15 3.00
9 295 Martina Procházková UvizlováMartina Procházková Uvizlová 86 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 5:23.74 2.00
Celkem 9 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 24.8.2019 - 12:00) official Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 320 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 14.37 11.00
2 324 Linda DufkováLinda Dufková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 14.80 9.00
3 81 Viktória ČerňanskáViktória Čerňanská 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 15.31 8.00
4 171 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 15.69 4.00
18 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 DNF
207 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 DNF
Poznámky:
Došlo ke zranění ruky závodnice Duchoslavové
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 24.8.2019 - 12:00) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 18 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 15.33 7.00
2 132 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 15.34 6.00
3 35 Petra VítováPetra Vítová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 15.34 5.00
4 54 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 16.43 3.00
5 343 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 16.56 2.00
6 101 Barbora HaškováBarbora Hašková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 18.71 1.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 320 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 14.37 11.00
2 324 Linda DufkováLinda Dufková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 14.80 9.00
3 81 Viktória ČerňanskáViktória Čerňanská 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 15.31 8.00
4 18 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 15.33 7.00
5 132 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 15.34 6.00
5 35 Petra VítováPetra Vítová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 15.34 5.00
7 171 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 15.69 4.00
8 54 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 16.43 3.00
9 343 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 16.56 2.00
10 101 Barbora HaškováBarbora Hašková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 18.71 1.00
18 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 DNF
207 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 DNF

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 24.8.2019 - 12:15) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 94 Jan KisialaJan Kisiala 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 14.20 11.00
2 41 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 14.77 9.00
3= 232 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 14.86 7.50
3= 32 Patryk BacharPatryk Bachar 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 14.86 7.50
5 132 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 15.54 6.00
6 123 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 16.21 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 24.8.2019 - 12:15) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Václav BarákVáclav Barák 90 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 16.20 5.00
2 24 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 16.38 3.00
3 62 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 16.95 2.00
4 140 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 17.01 1.00
5 194 Valerij LunhulValerij Lunhul 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 20.11
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 94 Jan KisialaJan Kisiala 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 14.20 11.00
2 41 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 14.77 9.00
3 232 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 14.86 7.50
3 32 Patryk BacharPatryk Bachar 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 14.86 7.50
5 132 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 15.54 6.00
6 2 Václav BarákVáclav Barák 90 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 16.20 5.00
7 123 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 16.21 4.00
8 24 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 16.38 3.00
9 62 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 16.95 2.00
10 140 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 17.01 1.00
11 194 Valerij LunhulValerij Lunhul 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 20.11

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 24.8.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 191 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 54.83 11.00
2 62 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 56.12 9.00
3 106 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 56.68 8.00
4 132 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 58.31 6.00
5 63 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 58.88 5.00
6 93 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 59.38 3.00
7 140 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 60.09
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 24.8.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 239 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 57.70 7.00
2 84 Libor DingaLibor Dinga 84 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 59.02 4.00
3 217 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 59.84 2.00
4 213 Tomáš BalcarTomáš Balcar 79 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 59.89 1.00
5 223 Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 61.55
6 261 Marek UzsakMarek Uzsak 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 62.31
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 191 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 54.83 11.00
2 62 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 56.12 9.00
3 106 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 56.68 8.00
4 239 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 57.70 7.00
5 132 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 58.31 6.00
6 63 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 58.88 5.00
7 84 Libor DingaLibor Dinga 84 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 59.02 4.00
8 93 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 59.38 3.00
9 217 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 59.84 2.00
10 213 Tomáš BalcarTomáš Balcar 79 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 59.89 1.00
11 140 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 60.09
12 223 Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 61.55
13 261 Marek UzsakMarek Uzsak 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 62.31

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 24.8.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 63.13 11.00
2 259 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 65.75 9.00
3 114 Ema ŠkochováEma Škochová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 66.44 8.00
4 322 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 69.05 5.00
5 132 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 71.36 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 24.8.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 222 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 66.60 7.00
2 35 Petra VítováPetra Vítová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 68.66 6.00
3 290 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 70.93 4.00
4 103 Denisa JansováDenisa Jansová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 73.32 2.00
5 99 Karolína TomáškováKarolína Tomášková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 74.94 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 63.13 11.00
2 259 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 65.75 9.00
3 114 Ema ŠkochováEma Škochová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 66.44 8.00
4 222 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 66.60 7.00
5 35 Petra VítováPetra Vítová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 68.66 6.00
6 322 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 69.05 5.00
7 290 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 70.93 4.00
8 132 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 71.36 3.00
9 103 Denisa JansováDenisa Jansová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 73.32 2.00
10 99 Karolína TomáškováKarolína Tomášková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 74.94 1.00

3000 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 24.8.2019 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 8 David KučeraDavid Kučera 91 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 09:39.17 11.00
2 75 Jiří MilerJiří Miler 75 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 09:43.44 9.00
3 70 Michal SuchýMichal Suchý 94 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 10 09:45.90 8.00
4 112 Jan KreisingerJan Kreisinger 84 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 09:51.80 7.00
5 88 Sebastián VošvrdaSebastián Vošvrda 96 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 12 10:11.53 6.00
6 73 Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka 86 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11 10:13.71 5.00
7 259 David ŠtrosDavid Štros 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 10:34.42 4.00
8 114 Jan ŠedinaJan Šedina 84 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 10:45.36 3.00
9 36 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 11:21.55 2.00
10 235 Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 11:43.59 1.00
31 Čeněk AugustaČeněk Augusta 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 DNS
265 Michal ProcházkaMichal Procházka 82 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 9 DNS
Celkem 12 závodníků

3000 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 24.8.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 329 Klára KačerovskáKlára Kačerovská 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12:19.52 11.00
2 284 Barbora JanůrkováBarbora Janůrková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12:32.01 9.00
3 303 Ingrid TillmannIngrid Tillmann 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 12:35.43 8.00
4 30 Abigail ŠolcováAbigail Šolcová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 12:43.21 7.00
5 87 Štěpánka Pohlová KučerováŠtěpánka Pohlová Kučerová 87 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 13:39.66 6.00
6 50 Martina NetolickáMartina Netolická 82 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 14:45.28 5.00
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 24.8.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 110 Sebera, Krakuvčík, Macík, Hampl Sebera, Krakuvčík, Macík, Hampl TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 43.75 11.00
2 62 Dutý, Velíšek, Medáček, Hlaváček Dutý, Velíšek, Medáček, Hlaváček AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 43.94 9.00
3 142 Hacuš, Lechner, Rapp, Pulíček Hacuš, Lechner, Rapp, Pulíček TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 44.11 8.00
4 5 Kleprlík, Trafina, Škoda, Víla Kleprlík, Trafina, Škoda, Víla AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 44.23 7.00
5 251 Krenek, Svoboda, Merta, Ruda Krenek, Svoboda, Merta, Ruda Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 44.28 6.00
6 196 Mašek, Miler, Ščerba, Lunhul Mašek, Miler, Ščerba, Lunhul Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 46.29 4.00
216 Blatník, Blažek, Rykl, Svoboda Blatník, Blažek, Rykl, Svoboda TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 DQ
Poznámky:
HKRAL DQ dle pravidla 170.7
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 24.8.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 123 Komárek, Monzar, Papoušek, Půta Komárek, Monzar, Papoušek, Půta TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 45.37 5.00
2 220 Capoušek, Halíř, Bělík, Balcar Capoušek, Halíř, Bělík, Balcar TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 46.73 3.00
3 2 Barák, Kučera, Galáč, Šlapák Barák, Kučera, Galáč, Šlapák AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 47.90 2.00
66 Machač, Vích, Mísař, Hojka Machač, Vích, Mísař, Hojka AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 DQ
135 Truhlář, Štancl, Velička, Umlauf Truhlář, Štancl, Velička, Umlauf TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 DQ
Poznámky:
MLBOL DQ dle pravidla 170.7 LIAZJ DQ dle pravidla 162.7
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 110 Sebera, Krakuvčík, Macík, Hampl Sebera, Krakuvčík, Macík, Hampl TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 43.75 11.00
2 62 Dutý, Velíšek, Medáček, Hlaváček Dutý, Velíšek, Medáček, Hlaváček AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 43.94 9.00
3 142 Hacuš, Lechner, Rapp, Pulíček Hacuš, Lechner, Rapp, Pulíček TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 44.11 8.00
4 5 Kleprlík, Trafina, Škoda, Víla Kleprlík, Trafina, Škoda, Víla AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 44.23 7.00
5 251 Krenek, Svoboda, Merta, Ruda Krenek, Svoboda, Merta, Ruda Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 44.28 6.00
6 123 Komárek, Monzar, Papoušek, Půta Komárek, Monzar, Papoušek, Půta TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 45.37 5.00
7 196 Mašek, Miler, Ščerba, Lunhul Mašek, Miler, Ščerba, Lunhul Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 46.29 4.00
8 220 Capoušek, Halíř, Bělík, Balcar Capoušek, Halíř, Bělík, Balcar TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 46.73 3.00
9 2 Barák, Kučera, Galáč, Šlapák Barák, Kučera, Galáč, Šlapák AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 47.90 2.00
216 Blatník, Blažek, Rykl, Svoboda Blatník, Blažek, Rykl, Svoboda TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 DQ
66 Machač, Vích, Mísař, Hojka Machač, Vích, Mísař, Hojka AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 DQ
135 Truhlář, Štancl, Velička, Umlauf Truhlář, Štancl, Velička, Umlauf TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 DQ

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 24.8.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Štanclová, Rappová, Kadavá, Novotná Štanclová, Rappová, Kadavá, Novotná TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 48.38 11.00
2 327 Hlaváčová, Petrásková, Turnerová, Kaiserová Hlaváčová, Petrásková, Turnerová, Kaiserová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 48.94 9.00
3 307 Znamínková, Pražáková, Šlehubrová, Šafránková Znamínková, Pražáková, Šlehubrová, Šafránková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 50.44 8.00
4 41 Černá, Jelínková, Mislerová, Plocarová Černá, Jelínková, Mislerová, Plocarová AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 50.72 7.00
5 99 Tomášková, Hašková, Havlíčková, Voženílková Tomášková, Hašková, Havlíčková, Voženílková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 51.73 5.00
6 171 Jánská, Cejnarová, Pourová, Macháňová Jánská, Cejnarová, Pourová, Macháňová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 51.98 4.00
7 267 Sofínová, Horáková, Kočová, Čadová Sofínová, Horáková, Kočová, Čadová AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 52.36 3.00
8 200 Adamcová, Andrlová, Petráňová, Řeháková Adamcová, Andrlová, Petráňová, Řeháková AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 57.23
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 24.8.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 324 Dufková, Šubrtová, Chrpová, Čižinská Dufková, Šubrtová, Chrpová, Čižinská Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 51.06 6.00
2 306 Vrbová, Novotná, Olivová, Pesslová Vrbová, Novotná, Olivová, Pesslová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 52.75 2.00
3 117 Kuttichová, Králíčková, Strnadová, Mikanová Kuttichová, Králíčková, Strnadová, Mikanová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 54.09 1.00
4 44 Janďurová, Šupolová, Pelcová, Janecká Janďurová, Šupolová, Pelcová, Janecká AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 55.40
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Štanclová, Rappová, Kadavá, Novotná Štanclová, Rappová, Kadavá, Novotná TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 48.38 11.00
2 327 Hlaváčová, Petrásková, Turnerová, Kaiserová Hlaváčová, Petrásková, Turnerová, Kaiserová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 48.94 9.00
3 307 Znamínková, Pražáková, Šlehubrová, Šafránková Znamínková, Pražáková, Šlehubrová, Šafránková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 50.44 8.00
4 41 Černá, Jelínková, Mislerová, Plocarová Černá, Jelínková, Mislerová, Plocarová AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 50.72 7.00
5 324 Dufková, Šubrtová, Chrpová, Čižinská Dufková, Šubrtová, Chrpová, Čižinská Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 51.06 6.00
6 99 Tomášková, Hašková, Havlíčková, Voženílková Tomášková, Hašková, Havlíčková, Voženílková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 51.73 5.00
7 171 Jánská, Cejnarová, Pourová, Macháňová Jánská, Cejnarová, Pourová, Macháňová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 51.98 4.00
8 267 Sofínová, Horáková, Kočová, Čadová Sofínová, Horáková, Kočová, Čadová AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 52.36 3.00
9 306 Vrbová, Novotná, Olivová, Pesslová Vrbová, Novotná, Olivová, Pesslová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 52.75 2.00
10 117 Kuttichová, Králíčková, Strnadová, Mikanová Kuttichová, Králíčková, Strnadová, Mikanová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 54.09 1.00
11 44 Janďurová, Šupolová, Pelcová, Janecká Janďurová, Šupolová, Pelcová, Janecká AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 55.40
12 200 Adamcová, Andrlová, Petráňová, Řeháková Adamcová, Andrlová, Petráňová, Řeháková AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 57.23

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 24.8.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Kleprlík, Barák, Kučera, Škoda Kleprlík, Barák, Kučera, Škoda AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 3:30.22 11.00
2 104 Krakuvčík, Hodboď, Hock, Kunt Krakuvčík, Hodboď, Hock, Kunt TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 3:31.66 9.00
3 62 Dutý, Kolín, Hlaváček, Vích Dutý, Kolín, Hlaváček, Vích AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 3:34.60 8.00
4 38 Janouch, Jon, Sádlo, Hájek Janouch, Jon, Sádlo, Hájek SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 3:36.46 7.00
5 216 Blatník, Blažek, Kloud, Capoušek Blatník, Blažek, Kloud, Capoušek TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 3:39.27 6.00
6 132 Pulíček, Monzar, Kolář, Umlauf Pulíček, Monzar, Kolář, Umlauf TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 3:42.87 4.00
7 Budil, Janetka, Lunhul, Miler Budil, Janetka, Lunhul, Miler Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 3:44.89 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 24.8.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 142 Hacuš, Papoušek, Půta, Preisler Hacuš, Papoušek, Půta, Preisler TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 3:42.45 5.00
2 147 Rapp, Štancl, Lechner, Komárek Rapp, Štancl, Lechner, Komárek TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 3:43.98 3.00
3 77 Velíšek, Machač, Miler, Suchý Velíšek, Machač, Miler, Suchý AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 3:44.60 2.00
4 196 Mašek, Hejkrlík, Camara, Posel Mašek, Hejkrlík, Camara, Posel Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 4:10.51
18 Trafina, Galáč, Šlapák, Víla Trafina, Galáč, Šlapák, Víla AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Kleprlík, Barák, Kučera, Škoda Kleprlík, Barák, Kučera, Škoda AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 3:30.22 11.00
2 104 Krakuvčík, Hodboď, Hock, Kunt Krakuvčík, Hodboď, Hock, Kunt TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 3:31.66 9.00
3 62 Dutý, Kolín, Hlaváček, Vích Dutý, Kolín, Hlaváček, Vích AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 3:34.60 8.00
4 38 Janouch, Jon, Sádlo, Hájek Janouch, Jon, Sádlo, Hájek SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 3:36.46 7.00
5 216 Blatník, Blažek, Kloud, Capoušek Blatník, Blažek, Kloud, Capoušek TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 3:39.27 6.00
6 142 Hacuš, Papoušek, Půta, Preisler Hacuš, Papoušek, Půta, Preisler TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 3:42.45 5.00
7 132 Pulíček, Monzar, Kolář, Umlauf Pulíček, Monzar, Kolář, Umlauf TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 3:42.87 4.00
8 147 Rapp, Štancl, Lechner, Komárek Rapp, Štancl, Lechner, Komárek TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 3:43.98 3.00
9 77 Velíšek, Machač, Miler, Suchý Velíšek, Machač, Miler, Suchý AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 3:44.60 2.00
10 Budil, Janetka, Lunhul, Miler Budil, Janetka, Lunhul, Miler Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 3:44.89 1.00
11 196 Mašek, Hejkrlík, Camara, Posel Mašek, Hejkrlík, Camara, Posel Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 4:10.51
18 Trafina, Galáč, Šlapák, Víla Trafina, Galáč, Šlapák, Víla AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 DNS

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 24.8.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 257 Milerová, Erbertová, Nečásková, Krouská Milerová, Erbertová, Nečásková, Krouská AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 4:05.16 11.00
2 31 Štanclová, Hallmanová, Kumstátová, Kopecká Štanclová, Hallmanová, Kumstátová, Kopecká TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 4:07.37 9.00
3 323 Dufková, Petrásková, Chrpová, Čižinská Dufková, Petrásková, Chrpová, Čižinská Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 4:08.17 8.00
4 280 Adamcová, Vlková, Pražáková, Šamudovská Adamcová, Vlková, Pražáková, Šamudovská TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 4:09.51 7.00
5 204 Brýdlová, Burešová, Grulichová, Bartošková Brýdlová, Burešová, Grulichová, Bartošková AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 4:10.79 6.00
6 103 Jansová, Škochová, Tomášková, Bělohlávková Jansová, Škochová, Tomášková, Bělohlávková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 4:28.82 4.00
7 185 Ptáková, Jebavá, Kynčlová, Prudičová Ptáková, Jebavá, Kynčlová, Prudičová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 4:30.06 3.00
8 55 Šupolová, Janecká, Pelcová, Horáčková Šupolová, Janecká, Pelcová, Horáčková AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 4:34.12 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 24.8.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 291 Olivová, Olivová, Štěrbová, Janůrková Olivová, Olivová, Štěrbová, Janůrková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 4:22.92 5.00
2 82 Bažantová, Hašková, Strnadová, Mikanová Bažantová, Hašková, Strnadová, Mikanová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 4:44.11 1.00
3 285 Kliková, Procházková Uvizlová, Tillmann, Pešová Kliková, Procházková Uvizlová, Tillmann, Pešová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 4:44.54
MS Vithia, Raju M, Venkatesan, Velluva K Vithia, Raju M, Venkatesan, Velluva K IndiaIndia 4 3:36.99
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vithia, Raju M, Venkatesan, Velluva K Vithia, Raju M, Venkatesan, Velluva K IndiaIndia 4 3:36.99
2 257 Milerová, Erbertová, Nečásková, Krouská Milerová, Erbertová, Nečásková, Krouská AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 4:05.16 11.00
3 31 Štanclová, Hallmanová, Kumstátová, Kopecká Štanclová, Hallmanová, Kumstátová, Kopecká TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 4:07.37 9.00
4 323 Dufková, Petrásková, Chrpová, Čižinská Dufková, Petrásková, Chrpová, Čižinská Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 4:08.17 8.00
5 280 Adamcová, Vlková, Pražáková, Šamudovská Adamcová, Vlková, Pražáková, Šamudovská TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 4:09.51 7.00
6 204 Brýdlová, Burešová, Grulichová, Bartošková Brýdlová, Burešová, Grulichová, Bartošková AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 4:10.79 6.00
7 291 Olivová, Olivová, Štěrbová, Janůrková Olivová, Olivová, Štěrbová, Janůrková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 4:22.92 5.00
8 103 Jansová, Škochová, Tomášková, Bělohlávková Jansová, Škochová, Tomášková, Bělohlávková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 4:28.82 4.00
9 185 Ptáková, Jebavá, Kynčlová, Prudičová Ptáková, Jebavá, Kynčlová, Prudičová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 4:30.06 3.00
10 55 Šupolová, Janecká, Pelcová, Horáčková Šupolová, Janecká, Pelcová, Horáčková AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 4:34.12 2.00
11 82 Bažantová, Hašková, Strnadová, Mikanová Bažantová, Hašková, Strnadová, Mikanová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 4:44.11 1.00
12 285 Kliková, Procházková Uvizlová, Tillmann, Pešová Kliková, Procházková Uvizlová, Tillmann, Pešová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 4:44.54

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 24.8.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.751.801.851.901.952.002.032.062.092.122.152.182.21 Body
1 103 Lukáš KozárekLukáš Kozárek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
92 11 2.00 ---oxoo- 11.00
2 212 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 10 1.95 -oooxoxx-x- 9.00
3 142 Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 12 1.95 -oooxxoxxx 8.00
4 201 Petr PoselPetr Posel
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
98 7 1.90 xooooxxx 7.00
5 96 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 9 1.90 -oxxooxxx 6.00
6 130 Vít MonzarVít Monzar
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
99 5 1.90 -o-xxoxxx 5.00
7= 109 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 8 1.85 oooxxx 3.50
7= 245 Lukáš HoloubekLukáš Holoubek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 4 1.85 oooxxx 3.50
9 24 Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 2 1.80 xoxxoxxx 2.00
10 249 Pavel HrdýPavel Hrdý
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
95 1 1.75 xoxxx 1.00
190 Lukáš HorákLukáš Horák
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
89 3 DNS
80 Jan HostonskýJan Hostonský
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
90 6 DNF
Poznámky/pokusy:
" Úraz při rozeskakování Hostonský - achilovka
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 24.8.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.441.491.541.581.621.661.681.701.721.74 Body
1 293 Denisa PešováDenisa Pešová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 14 1.62 ---oo 11.00
2 291 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 12 1.62 -xooooxxx 9.00
3 283 Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 11 1.62 -ooxoxxoxxx 8.00
4 204 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 13 1.54 --xo-xxx 7.00
5= 115 Žofie RožánkováŽofie Rožánková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 7 1.49 ooxxx 5.50
5= 292 Anna PátkováAnna Pátková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 8 1.49 ooxxx 5.50
7 222 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
02 9 1.49 xoxoxxx 4.00
8 326 Barbora HložkováBarbora Hložková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 3 1.49 oxxoxxx 3.00
9 302 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 5 1.44 xoxx 2.00
10 240 Tereza AndělováTereza Andělová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 1 1.44 xxoxxx 1.00
207 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 10 DNS
91 Martina PoláčkováMartina Poláčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 6 DNS
256 Klára MatuškováKlára Matušková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 4 NM xxx
201 Sára AndrlováSára Andrlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 2 NM -xxx
Celkem 14 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 24.8.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.603.804.004.204.404.604.704.804.905.005.105.20 Body
1 205 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
98 11 5.00 -----o-oxooxxx 11.00
2 232 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 9 4.90 ----ooxxo-ox-xx 9.00
3 236 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 8 4.60 --oxoooxxx 8.00
4 2 Václav BarákVáclav Barák
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
90 6 4.60 ---oxxoxxo 7.00
5 137 Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 4 4.20 ooooxxx 6.00
6 12 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 7 4.20 ---xxoxxx 5.00
7 220 David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 3 4.00 --oxxx 4.00
8 150 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5 4.00 -xooxxx 3.00
9 128 Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
96 2 4.00 -oxoxxx 2.00
10 223 Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 1 3.80 -oxxx 1.00
41 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
98 10 NM -----xxx
Celkem 11 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 24.8.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.342.542.742.943.093.243.343.443.543.643.743.843.944.044.14 Body
1 294 Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 11 3.74 11.00
2 99 Karolína TomáškováKarolína Tomášková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 9 3.24 9.00
3 255 Tereza MasarykováTereza Masaryková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 10 3.09 8.00
4 81 Viktória ČerňanskáViktória Čerňanská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 7 3.09 7.00
5= 84 Kateřina StrnadováKateřina Strnadová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
84 5 2.74 5.00
5= 10 Hristiana AtanasováHristiana Atanasová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4 2.74 5.00
5= 153 Jaroslava VaněčkováJaroslava Vaněčková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
77 6 2.74 5.00
8= 241 Anna BoukalováAnna Boukalová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
99 1 2.34 2.50
8= 253 Markéta LindákováMarkéta Lindáková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 3 2.34 2.50
10 82 Andrea BažantováAndrea Bažantová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
82 2 2.34 1.00
51 Anna PelcováAnna Pelcová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
99 8 NM
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 24.8.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 32 Patryk BacharPatryk Bachar
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
92 14 7.11 +1.6 m/s x6.77  +0.06.92  +0.96.927.11  +1.6xx 11.00
2 82 Tomáš MatějčekTomáš Matějček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
95 7 6.88 +0.1 m/s 6.56  +0.06.76  +0.06.88  +0.16.880.00.00.0 9.00
3 232 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 13 6.87 +0.1 m/s 6.68  +0.0x6.87  +0.16.876.82  +3.0xx 8.00
4 123 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 16 6.83 +0.6 m/s xx6.83  +0.66.836.81  +1.5xx 7.00
5 87 Patrik MedáčekPatrik Medáček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 9 6.79 +3.9 m/s 6.68 +0.1 m/s 3.89  +0.06.68  +0.16.49  +0.16.686.60  -0.16.53  +0.06.79  +3.9 6.00
6 147 Ondřej RappOndřej Rapp
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 17 6.78 +0.0 m/s 6.73  +0.0xx6.73x6.78  +0.0x 5.00
7 18 Jan TrafinaJan Trafina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
99 15 6.72 +0.0 m/s x6.63  +0.1x6.636.38  -0.4x6.72  +0.0 4.00
8 132 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 11 6.69 +0.1 m/s 6.38  +0.06.51  +0.06.69  +0.16.69xxx 3.00
9 130 Vít MonzarVít Monzar
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
99 10 6.50 +0.0 m/s 6.42  +0.06.50  +0.06.35  -0.36.500.00.00.0 2.00
10 236 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 5 6.44 +0.0 m/s 6.13  +0.06.44  +0.06.38  +1.06.440.00.00.0 1.00
11 125 Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
91 12 6.35 +0.0 m/s xx6.35  +0.06.350.00.00.0
12 249 Pavel HrdýPavel Hrdý
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
95 2 6.23 +0.0 m/s 6.23  +0.05.92  +0.05.98  +2.06.230.00.00.0
13 103 Lukáš KozárekLukáš Kozárek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
92 3 6.16 +0.1 m/s 6.16  +0.0xx6.160.00.00.0
14 66 Jan MachačJan Machač
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 8 6.05 +0.0 m/s 6.05  +0.05.11  +0.0x6.050.00.00.0
15 110 Michal SeberaMichal Sebera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 6 6.05 +0.0 m/s 6.05  +0.0xx6.050.00.00.0
16 135 Vojtěch TruhlářVojtěch Truhlář
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
92 1 5.90 +0.1 m/s xx5.90  +0.15.900.00.00.0
9 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
96 4 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 24.8.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 331 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 18 5.87 +2.8 m/s 5.59 +1.4 m/s 5.46  +1.65.43  +0.85.59  +1.45.595.87  +2.85.75  +2.4x 11.00
2 12 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
98 16 5.68 +1.8 m/s 5.53  +0.05.68  +1.8x5.68xx5.64  +1.7 9.00
3 205 Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 13 5.35 +0.0 m/s 5.35  +0.04.96  +0.0x5.35x5.24  +2.04.12  +0.0 8.00
4 18 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 14 5.30 +0.0 m/s 5.06  +0.0x4.99  -0.65.065.30  +0.05.14  +2.23.75  +0.3 7.00
5 204 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 9 5.30 +0.9 m/s 5.30  +0.9xx5.30xxx 6.00
6 81 Viktória ČerňanskáViktória Čerňanská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 11 5.15 +0.0 m/s 5.11  +0.8x5.12  +0.05.125.15  +0.0xx 5.00
7 224 Adriana GrulichováAdriana Grulichová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 10 5.08 +0.0 m/s 5.08  +0.04.73  -1.2x5.080.00.00.0 4.00
8 242 Eliška BrzobohatáEliška Brzobohatá
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 4 5.04 +0.0 m/s 5.01  +1.65.04  +0.04.92  +0.05.045.01  +1.45.02  +0.04.89  +0.0 3.00
9 3 Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 15 5.04 -0.2 m/s x5.04  -0.23.33  -2.75.040.00.00.0 2.00
10 58 Veronika NoskováVeronika Nosková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 7 4.99 +1.3 m/s 4.43  +0.0x4.99  +1.34.990.00.00.0 1.00
11 84 Kateřina StrnadováKateřina Strnadová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
84 3 4.96 -0.9 m/s 4.80  +1.54.96  -0.94.96  +0.04.960.00.00.0
12 291 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 12 4.92 +0.5 m/s 4.92  +0.54.85  -0.1x4.920.00.00.0
13 27 Františka RappováFrantiška Rappová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 19 4.82 -1.3 m/s xx4.82  -1.34.820.00.00.0
14 161 Alena CejnarováAlena Cejnarová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
03 8 4.78 +0.7 m/s 4.78  +0.74.68  -3.64.71  +1.64.780.00.00.0
15 343 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
91 6 4.71 +1.0 m/s 4.64  -0.14.71  +1.0x4.710.00.00.0
16 225 Eliška ČervenáEliška Červená
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 17 4.67 -1.3 m/s 3.31  -0.4x4.67  -1.34.670.00.00.0
17 107 Ema MikanováEma Mikanová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 5 4.47 +0.0 m/s x4.25  +0.04.47  +0.04.470.00.00.0
18 256 Klára MatuškováKlára Matušková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 2 4.32 +0.2 m/s xx4.32  +0.24.320.00.00.0
55 Michaela ŠupolováMichaela Šupolová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
99 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 19 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 24.8.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 103 Lukáš KozárekLukáš Kozárek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
92 11 14.80 +1.3 m/s 13.89  +0.814.80  +1.3-14.80xx- 11.00
2 82 Tomáš MatějčekTomáš Matějček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
95 2 14.56 +1.2 m/s 13.33  +0.614.28  +0.9x14.2814.56  +1.214.48  +0.8x 9.00
3 125 Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
91 10 14.10 +0.0 m/s 13.75  +1.613.76  +2.014.10  +0.014.1013.78  +1.1-x 8.00
4 110 Michal SeberaMichal Sebera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 9 13.93 +0.9 m/s xx13.34  +1.413.3413.93  +0.9x13.93  -0.4 7.00
5 74 Michal TöpferMichal Töpfer
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
97 7 13.35 +1.3 m/s 13.28  +0.013.27  +2.313.29  +0.813.2912.03  +0.013.25  +0.013.35  +1.3 6.00
6 135 Vojtěch TruhlářVojtěch Truhlář
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
92 8 13.33 +0.5 m/s xx12.88  +1.512.88x12.24  +1.813.33  +0.5 5.00
7 123 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 1 13.29 +0.0 m/s xx13.15  +2.613.1513.29  +0.0xx 4.00
8 140 Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 5 13.24 +1.8 m/s 12.53  +2.411.96  +0.113.12  +1.313.12-12.83  +0.013.24  +1.8 3.00
9 66 Jan MachačJan Machač
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 6 12.68 +1.0 m/s xx12.68  +1.012.680.00.00.0 2.00
10 245 Lukáš HoloubekLukáš Holoubek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 4 12.67 +0.0 m/s 12.67  +0.012.29  +0.112.40  +2.112.670.00.00.0 1.00
11 249 Pavel HrdýPavel Hrdý
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
95 3 12.56 +1.4 m/s xx12.56  +1.412.560.00.00.0
Celkem 11 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 24.8.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 12 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
98 9 11.60 +2.2 m/s 11.46 +0.0 m/s 11.60  +2.210.36  +0.0x11.6011.31  +2.0x11.46  +0.0 11.00
2 342 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 7 11.45 +0.1 m/s x11.45  +0.1x11.45xx10.97  -1.6 9.00
3 3 Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 10 11.43 +0.7 m/s x10.42  +0.011.43  +0.711.4311.31  +0.4-11.36  -1.4 8.00
4 153 Jaroslava VaněčkováJaroslava Vaněčková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
77 8 11.22 +1.9 m/s 11.22  +1.9x-11.22--- 7.00
5 224 Adriana GrulichováAdriana Grulichová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 6 10.98 +0.8 m/s 10.50  +0.010.50  +0.810.98  +0.810.98--- 6.00
6 326 Barbora HložkováBarbora Hložková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 3 10.24 +2.4 m/s 10.18 +1.0 m/s 10.24  +2.4x10.18  +1.010.24x10.02  +1.709.86  -2.7 5.00
7 343 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
91 4 10.22 +0.5 m/s 10.22  +0.5xx10.2210.03  +0.009.73  -1.7x 4.00
8 115 Žofie RožánkováŽofie Rožánková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1 10.07 +1.7 m/s 10.07  +1.709.80  +1.9x10.07-09.64  +0.9- 3.00
9 95 Tereza KrálíčkováTereza Králíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 2 10.05 +0.0 m/s 09.91  +1.5x10.05  +0.010.050.00.00.0 2.00
207 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 5 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 24.8.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 272 Marta ZachařováMarta Zachařová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
91 15 13.50 0.0 11.00
2 85 Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 14 11.90 0.0 9.00
3 89 Barbora JakubcováBarbora Jakubcová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
89 13 11.65 0.0 8.00
4 321 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
95 2 11.44 0.0 7.00
5 294 Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 12 10.75 0.0 6.00
6 11 Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 11 10.71 0.0 5.00
7 348 Alena GalertováAlena Galertová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 8 10.63 0.0 4.00
8 93 Markéta BartůňkováMarkéta Bartůňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
93 10 10.51 0.0 3.00
9 288 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 9 10.27 0.0 2.00
10 116 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 6 09.54 0.0 1.00
11 167 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 7 08.78 0.0
12 104 Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 5 08.62 0.0
13 97 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 3 08.60 0.0
14 82 Andrea BažantováAndrea Bažantová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
82 4 08.55 0.0
119 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1 DNS 0.0
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 24.8.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 105 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 13 15.04 0.0 11.00
2 181 Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
94 11 14.68 0.0 9.00
3 218 František ŠmídFrantišek Šmíd
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
87 10 14.51 0.0 8.00
4 240 Antonín HübnerAntonín Hübner
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
73 12 14.15 0.0 7.00
5 197 Libor MaškaLibor Maška
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
83 8 14.01 0.0 6.00
6 108 Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
69 4 13.33 0.0 5.00
7 229 Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 9 13.25 0.0 4.00
8 234 Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
94 7 13.12 0.0 3.00
9 79 Jan DvořákJan Dvořák
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
90 1 11.65 0.0 2.00
10 90 Jan HrnčířJan Hrnčíř
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
92 6 11.20 0.0 1.00
11 65 David KrčmářDavid Krčmář
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
00 2 10.79 0.0
12 185 Samuel CamaraSamuel Camara
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
00 3 10.70 0.0
209 Miroslav VachutaMiroslav Vachuta
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
78 5 NM 0.0
Celkem 13 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 24.8.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 89 Barbora JakubcováBarbora Jakubcová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
89 19 40.16 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 11 Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 18 39.34 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 288 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 11 34.28 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 93 Markéta BartůňkováMarkéta Bartůňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
93 10 33.35 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 294 Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 14 32.56 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 273 Klára ŠpačkováKlára Špačková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
81 15 32.42 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 272 Marta ZachařováMarta Zachařová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
91 4 30.77 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 97 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 13 30.65 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 116 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 9 30.50 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 85 Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 16 30.39 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 282 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 8 30.33 0.00.00.00.00.00.00.0
12 119 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 5 29.99 0.00.00.00.00.00.00.0
13 306 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 7 28.05 0.00.00.00.00.00.00.0
14 82 Andrea BažantováAndrea Bažantová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
82 1 27.03 0.00.00.00.00.00.00.0
15 26 Veronika PřibylováVeronika Přibylová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 12 26.90 0.00.00.00.00.00.00.0
16 104 Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 3 25.57 0.00.00.00.00.00.00.0
17 281 Eliška DrábkováEliška Drábková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 6 23.85 0.00.00.00.00.00.00.0
74 Simona RychnováSimona Rychnová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
95 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
152 Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
84 17 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 19 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 24.8.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 197 Libor MaškaLibor Maška
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
83 13 47.75 0.0 11.00
2 234 Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
94 14 45.59 0.0 9.00
3 229 Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 12 45.47 0.0 8.00
4 54 Jiří TuláčekJiří Tuláček
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
88 11 44.00 0.0 7.00
5 108 Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
69 10 41.67 0.0 6.00
6 105 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 9 40.53 0.0 5.00
7 64 Václav HojkaVáclav Hojka
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 8 38.26 0.0 4.00
8 181 Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
94 7 35.07 0.0 3.00
9 79 Jan DvořákJan Dvořák
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
90 4 34.92 0.0 2.00
10 218 František ŠmídFrantišek Šmíd
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
87 5 33.81 0.0 1.00
11 65 David KrčmářDavid Krčmář
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
00 3 31.52 0.0
12 91 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 2 28.00 0.0
209 Miroslav VachutaMiroslav Vachuta
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
78 6 DNS 0.0
23 Petr LankPetr Lank
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 1 DNS 0.0
Celkem 14 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 24.8.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 93 Markéta BartůňkováMarkéta Bartůňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
93 12 47.97 0.0 11.00
2 26 Veronika PřibylováVeronika Přibylová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 11 45.03 0.0 9.00
3 89 Barbora JakubcováBarbora Jakubcová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
89 9 42.08 0.0 8.00
4 273 Klára ŠpačkováKlára Špačková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
81 5 39.02 0.0 7.00
5 266 Aneta SlavíkováAneta Slavíková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
98 1 38.37 0.0 6.00
6 116 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 4 38.35 0.0 5.00
7 281 Eliška DrábkováEliška Drábková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 10 38.22 0.0 4.00
8 288 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 2 35.21 0.0 3.00
9 74 Simona RychnováSimona Rychnová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
95 6 34.50 0.0 2.00
10 282 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 8 34.40 0.0 1.00
11 97 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 3 34.38 0.0
12 342 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 7 33.74 0.0
Celkem 12 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 24.8.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 197 Libor MaškaLibor Maška
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
83 15 54.32 0.0 11.00
2 79 Jan DvořákJan Dvořák
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
90 13 51.83 0.0 9.00
3 100 Karel HanušKarel Hanuš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 14 51.59 0.0 8.00
4 102 Dominik KrálDominik Král
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 16 50.66 0.0 7.00
5 108 Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
69 9 50.36 0.0 6.00
6 116 Jan BalátJan Balát
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 8 50.30 0.0 5.00
7 185 Samuel CamaraSamuel Camara
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
00 12 49.09 0.0 4.00
8 99 Martin BuryanMartin Buryan
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 11 46.53 0.0 3.00
9 86 Jiří ŠpačekJiří Špaček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
89 1 44.37 0.0 2.00
10 219 Jiří CabalJiří Cabal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
87 10 42.64 0.0 1.00
11 234 Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
94 4 41.93 0.0
12 23 Petr LankPetr Lank
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 5 38.03 0.0
13 25 Jan ŽákJan Žák
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
00 6 37.31 0.0
14 65 David KrčmářDavid Krčmář
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
00 2 34.15 0.0
209 Miroslav VachutaMiroslav Vachuta
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
78 3 DNS 0.0
229 Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 7 NM 0.0
Celkem 16 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 24.8.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 74 Simona RychnováSimona Rychnová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
95 12 42.73 0.0 11.00
2 222 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
02 14 41.58 0.0 9.00
3 272 Marta ZachařováMarta Zachařová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
91 13 40.71 0.0 8.00
4 348 Alena GalertováAlena Galertová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 10 38.64 0.0 7.00
5 306 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 9 37.73 0.0 6.00
6 321 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
95 1 36.68 0.0 5.00
7 167 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 8 35.59 0.0 4.00
8 282 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 6 35.34 0.0 3.00
9 270 Barbora VernerováBarbora Vernerová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
97 11 34.66 0.0 2.00
10 119 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 5 34.58 0.0 1.00
11 160 Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
95 7 33.09 0.0
12 250 Michaela KredbováMichaela Kredbová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 4 32.18 0.0
13 11 Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 3 27.41 0.0
14 215 Lenka PetráňováLenka Petráňová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 2 22.49 0.0
Celkem 14 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 24.8.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 54 Jiří TuláčekJiří Tuláček
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
88 11 58.21 0.0 11.00
2 105 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 12 57.02 0.0 9.00
3 224 Dalibor JeřábekDalibor Jeřábek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 10 55.63 0.0 8.00
4 21 Stanislav VyšínStanislav Vyšín
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
89 9 52.94 0.0 7.00
5 91 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 8 50.69 0.0 6.00
6 64 Václav HojkaVáclav Hojka
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 7 48.81 0.0 5.00
7 130 Vít MonzarVít Monzar
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
99 6 46.68 0.0 4.00
8 78 Petr VíchPetr Vích
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 5 46.18 0.0 3.00
9 90 Jan HrnčířJan Hrnčíř
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
92 1 44.53 0.0 2.00
10 85 Matěj MísařMatěj Mísař
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
99 4 43.90 0.0 1.00
11 135 Vojtěch TruhlářVojtěch Truhlář
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
92 3 39.63 0.0
185 Samuel CamaraSamuel Camara
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
00 2 DNS 0.0
Celkem 12 závodníků

Chůze dráha 10000 m - Muži

(so, 24.8.2019 - 21:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 208 Filip HejkrlíkFilip Hejkrlík 79 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. NM 11.00
2 Vojtěch LibnarVojtěch Libnar 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují NM 9.00
3 Daniel BaliczDaniel Balicz 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. NM 8.00
4 Robert HurdálekRobert Hurdálek 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují NM 7.00
5 David ŠnajdrDavid Šnajdr 71 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují NM 6.00
6 Jakub ZajícJakub Zajíc 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika NM 5.00
7 Jiří JonJiří Jon 68 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují NM 4.00
8 Antonín KozelkaAntonín Kozelka 85 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové NM 3.00
9 Zdeněk SimonZdeněk Simon 60 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... NM 2.00
10 Petr AdamPetr Adam 50 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují NM 1.00
Celkem 10 závodníků

Chůze dráha 10000 m - Ženy

(so, 24.8.2019 - 21:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 50 Martina NetolickáMartina Netolická 82 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. NM 11.00
2 87 Štěpánka Pohlová KučerováŠtěpánka Pohlová Kučerová 87 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové NM 9.00
3 192 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují NM 8.00
4 88 Marcela NajmanováMarcela Najmanová 75 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové NM 7.00
5 263 Krystýna PiotuchováKrystýna Piotuchová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. NM 6.00
Celkem 5 závodníků