výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Mladá Boleslav (24. 8. 2019)

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 24.8.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 191 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 54.83 11.00
2 62 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 56.12 9.00
3 106 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 56.68 8.00
4 132 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 58.31 6.00
5 63 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 58.88 5.00
6 93 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 59.38 3.00
7 140 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 60.09
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 24.8.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 239 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 57.70 7.00
2 84 Libor DingaLibor Dinga 84 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 59.02 4.00
3 217 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 59.84 2.00
4 213 Tomáš BalcarTomáš Balcar 79 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 59.89 1.00
5 223 Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 61.55
6 261 Marek UzsakMarek Uzsak 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 62.31
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 191 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 54.83 11.00
2 62 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 56.12 9.00
3 106 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 56.68 8.00
4 239 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 57.70 7.00
5 132 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 58.31 6.00
6 63 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 58.88 5.00
7 84 Libor DingaLibor Dinga 84 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 59.02 4.00
8 93 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 59.38 3.00
9 217 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 59.84 2.00
10 213 Tomáš BalcarTomáš Balcar 79 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 59.89 1.00
11 140 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 60.09
12 223 Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 61.55
13 261 Marek UzsakMarek Uzsak 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 62.31

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 24.8.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 63.13 11.00
2 259 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 65.75 9.00
3 114 Ema ŠkochováEma Škochová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 66.44 8.00
4 322 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 69.05 5.00
5 132 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 71.36 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 24.8.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 222 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 66.60 7.00
2 35 Petra VítováPetra Vítová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 68.66 6.00
3 290 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 70.93 4.00
4 103 Denisa JansováDenisa Jansová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 73.32 2.00
5 99 Karolína TomáškováKarolína Tomášková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 74.94 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 63.13 11.00
2 259 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 65.75 9.00
3 114 Ema ŠkochováEma Škochová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 66.44 8.00
4 222 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 66.60 7.00
5 35 Petra VítováPetra Vítová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 68.66 6.00
6 322 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 69.05 5.00
7 290 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 70.93 4.00
8 132 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 71.36 3.00
9 103 Denisa JansováDenisa Jansová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 73.32 2.00
10 99 Karolína TomáškováKarolína Tomášková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 74.94 1.00