výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Mladá Boleslav (24. 8. 2019)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 24.8.2019 - 14:45) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 21.72 11.00
2 253 Sebastián MertaSebastián Merta 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 22.44 9.00
3 87 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 22.56 8.00
4 216 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 22.79 6.00
5 46 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 22.90 5.00
6 77 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 23.02 4.00
7 18 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 23.04 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 24.8.2019 - 14:45) official Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Petr ŠkodaPetr Škoda 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 22.67 7.00
2 256 Vojtěch RudaVojtěch Ruda 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 23.05 2.00
3 251 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 23.22 1.00
4 196 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 23.40
5 268 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 24.02
6 221 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 24.70
7 237 David NěmečekDavid Němeček 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 25.03
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 21.72 11.00
2 253 Sebastián MertaSebastián Merta 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 22.44 9.00
3 87 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 22.56 8.00
4 16 Petr ŠkodaPetr Škoda 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 22.67 7.00
5 216 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 22.79 6.00
6 46 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 22.90 5.00
7 77 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 23.02 4.00
8 18 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 23.04 3.00
9 256 Vojtěch RudaVojtěch Ruda 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 23.05 2.00
10 251 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 23.22 1.00
11 196 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 23.40
12 268 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 24.02
13 221 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 24.70
14 237 David NěmečekDavid Němeček 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 25.03

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 24.8.2019 - 14:30) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 24 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 25.13 11.00
2 330 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 25.34 9.00
3 327 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 25.92 8.00
4 301 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 26.20 5.00
5 320 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 26.26 4.00
6 54 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 26.58 3.00
7 351 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 27.31
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 24.8.2019 - 14:30) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 203 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 25.96 7.00
2 156 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 26.14 6.00
3 267 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 27.05 2.00
4 183 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 27.14 1.00
5 46 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 27.17
6 117 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 27.21
7 52 Blanka PlocarováBlanka Plocarová 89 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 27.97
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 24.8.2019 - 14:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 257 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 27.66
2 120 Veronika SuchardováVeronika Suchardová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 28.02
3 44 Linda JanďurováLinda Janďurová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 28.99
4 58 Veronika NoskováVeronika Nosková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 29.14
5 55 Michaela ŠupolováMichaela Šupolová 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 29.30
171 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 DQ
Poznámky:
závodnice Jánská diskvalifikace pravidlo 162.7
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 24 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 25.13 11.00
2 330 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 25.34 9.00
3 327 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 25.92 8.00
4 203 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 25.96 7.00
5 156 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 26.14 6.00
6 301 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 26.20 5.00
7 320 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 26.26 4.00
8 54 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 26.58 3.00
9 267 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 27.05 2.00
10 183 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 27.14 1.00
11 46 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 27.17
12 117 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 27.21
13 351 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 27.31
14 257 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 27.66
15 52 Blanka PlocarováBlanka Plocarová 89 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 27.97
16 120 Veronika SuchardováVeronika Suchardová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 28.02
17 44 Linda JanďurováLinda Janďurová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 28.99
18 58 Veronika NoskováVeronika Nosková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 29.14
19 55 Michaela ŠupolováMichaela Šupolová 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 29.30
171 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 DQ