Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Opava (8. 6. 2019)

400 m překážek (0.91) - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 51 Matej BaluchMatej Baluch 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 53.92 11.00
2 152 Jakub BottlíkJakub Bottlík 94 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 54.11 9.00
3 119 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 54.57 8.00
4 325 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 54.76 7.00
5 15 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 55.34 6.00
6 69 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 57.40 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 113 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 57.43 4.00
2 65 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 57.82 3.00
MS 25 Petr BužgaPetr Bužga 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 59.56
4 153 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 97 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 60.20
5 328 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 63.06
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 8.6.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 198 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 58.63 2.00
2 129 Matej CidoríkMatej Cidorík 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 58.68 1.00
3 122 Radek HrabinecRadek Hrabinec 89 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 69.46
165 Roman ProkopRoman Prokop 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 51 Matej BaluchMatej Baluch 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 53.92 11.00
2 152 Jakub BottlíkJakub Bottlík 94 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 54.11 9.00
3 119 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 54.57 8.00
4 325 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 54.76 7.00
5 15 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 55.34 6.00
6 69 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 57.40 5.00
7 113 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 57.43 4.00
8 65 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 57.82 3.00
9 198 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 58.63 2.00
10 129 Matej CidoríkMatej Cidorík 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 58.68 1.00
11 25 Petr BužgaPetr Bužga 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 59.56
12 153 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 97 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 60.20
13 328 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 63.06
14 122 Radek HrabinecRadek Hrabinec 89 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 69.46
165 Roman ProkopRoman Prokop 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 DNS

400 m překážek (0.76) - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 63.69 11.00
2 77 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 65.31 9.00
3 129 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5 66.61 8.00
4 279 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 67.57 7.00
5 137 Renata ProcházkováRenata Procházková 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 67.69 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 141 Radka ŠkovranováRadka Škovranová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 67.12
2 181 Tereza ČaladiTereza Čaladi 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 68.13 5.00
3 78 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 72.11 4.00
4 256 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 73.24 3.00
5 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNF
277 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNF
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 63.69 11.00
2 77 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 65.31 9.00
3 129 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5 66.61 8.00
4 141 Radka ŠkovranováRadka Škovranová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 67.12
5 279 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 67.57 7.00
6 137 Renata ProcházkováRenata Procházková 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 67.69 6.00
7 181 Tereza ČaladiTereza Čaladi 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 68.13 5.00
8 78 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 72.11 4.00
9 256 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 73.24 3.00
5 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNF
277 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNF