výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Uherské Hradiště (22. 6. 2019)

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 22.6.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.561.611.661.711.761.811.851.891.931.961.992.022.052.08 Body
1 4 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 2.05 ----ooooxxoxoxoxoxxoxxx 11.00
2 110 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 1.99 ----ooooxxoooxxx 9.00
3 21 Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
98 1.99 -----o-oxoxoxoxxx 8.00
4 150 Stanislav SajdokStanislav Sajdok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
83 1.96 ------oooxoxxx 7.00
5 72 Libor ŠkobránekLibor Škobránek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 1.93 ----o-ooo-xxx 6.00
6 19 Martin TrybulaMartin Trybula
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
92 1.89 ----o-oxxoxxx 5.00
7 163 Dominik MartinkaDominik Martinka
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.81 -xoooxoxoxxx 4.00
8 167 Richard JanišRichard Janiš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 1.71 -oooxxx 3.00
9 178 Radek DvořákRadek Dvořák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
95 1.71 -ooxoxxx 2.00
10 10 Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 1.71 ooxxoxoxxx 1.00
11 165 Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 1.71 -xooxxoxxx
12 170 Lukáš NevečeřalLukáš Nevečeřal
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 1.66 xoxooxxx
13 171 Petr BenešPetr Beneš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.61 oxoxxx
14 168 Martin JanišMartin Janiš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
74 1.56 oxxx
MS Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 1.66 --xo-xxx
Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 DNS
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 22.6.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.361.411.461.511.561.591.621.651.681.711.741.771.811.84 Body
1 315 Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 1.81 -------xoo-xoooxxx 11.00
2 140 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
01 1.65 ---oooooxxx 9.00
3 273 Nela StratilováNela Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 1.65 ---ooxoxxoxoxxx 8.00
4 143 Veronika VallováVeronika Vallová
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
01 1.59 --ooooxxx 7.00
5 269 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 1.59 ---ooxoxxx 6.00
6 304 Erika DordováErika Dordová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 1.56 oooxooxxx 5.00
7 25 Tereza VondrákováTereza Vondráková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 1.41 xooxxx 4.00
8 81 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
98 1.36 oxr 3.00
Celkem 8 závodníků