Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Uherské Hradiště (22. 6. 2019)

400 m překážek (0.91) - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 22.6.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 52.5
2 9 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 53.4 11.00
3 325 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 53.8 9.00
4 119 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 54.4 8.00
5 15 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 54.5 7.00
6 113 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 55.9 6.00
7 69 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 56.6 5.00
8 65 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 60.1 2.00
Poznámky:
porucha kamery, časy měřeny ručně
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 22.6.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 57 Peter LučanskýPeter Lučanský 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 56.88 4.00
2 193 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 60.03 3.00
3 192 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 60.80 1.00
4 165 Roman ProkopRoman Prokop 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 69.71
171 Petr BenešPetr Beneš 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 DNS
333 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 DNS
168 Martin JanišMartin Janiš 74 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNS
93 Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 52.5
2 9 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 53.4 11.00
3 325 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 53.8 9.00
4 119 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 54.4 8.00
5 15 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 54.5 7.00
6 113 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 55.9 6.00
7 69 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 56.6 5.00
8 57 Peter LučanskýPeter Lučanský 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 56.88 4.00
9 193 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 60.03 3.00
10 65 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 60.1 2.00
11 192 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 60.80 1.00
12 165 Roman ProkopRoman Prokop 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 69.71
171 Petr BenešPetr Beneš 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 DNS
333 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 DNS
168 Martin JanišMartin Janiš 74 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNS
93 Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 DNS

400 m překážek (0.76) - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 22.6.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 63.43 11.00
2 279 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 63.85 9.00
3 129 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 6 64.52 8.00
4 77 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 65.26 7.00
5 272 Tereza JaníkováTereza Janíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 67.25 6.00
6 181 Tereza ČaladiTereza Čaladi 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 69.09 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 22.6.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 141 Radka ŠkovranováRadka Škovranová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 65.17
2 47 Markéta MalarikováMarkéta Malariková 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 68.69 5.00
3 259 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 68.82 4.00
4 180 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 69.84 2.00
137 Renata ProcházkováRenata Procházková 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 63.43 11.00
2 279 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 63.85 9.00
3 129 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 6 64.52 8.00
4 141 Radka ŠkovranováRadka Škovranová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 65.17
5 77 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 65.26 7.00
6 272 Tereza JaníkováTereza Janíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 67.25 6.00
7 47 Markéta MalarikováMarkéta Malariková 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 68.69 5.00
8 259 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 68.82 4.00
9 181 Tereza ČaladiTereza Čaladi 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 69.09 3.00
10 180 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 69.84 2.00
137 Renata ProcházkováRenata Procházková 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5 DNS