výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Uherské Hradiště (22. 6. 2019)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 22.6.2019 - 15:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Dan KovářDan Kovář 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 22.31 11.00
2 326 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 22.40 9.00
3 319 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 22.44 8.00
4 161 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 22.71 5.00
5 194 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 22.73 4.00
6 181 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 22.94 3.00
7 23 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 23.20 2.00
325 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 22.6.2019 - 15:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 102 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 22.53 7.00
2 135 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 22.62 6.00
3 91 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 23.29 1.00
4 71 Viktor VelebaViktor Veleba 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 23.66
5 59 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 23.74
6 22 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 24.00
69 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 DNS
176 Daniel SuchánekDaniel Suchánek 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 22.6.2019 - 15:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 191 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 23.37
2 74 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 24.01
3 55 Martin KocourekMartin Kocourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 24.15
4 108 Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 24.22
5 56 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 24.42
6 156 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 24.43
15 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS
155 Maximilian MajerMaximilian Majer 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 22.6.2019 - 15:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Eliáš UrbanEliáš Urban 00 JAC BrnoJAC Brno 6 22.61
MS 60 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 24.54
178 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Dan KovářDan Kovář 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 22.31 11.00
2 326 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 22.40 9.00
3 319 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 22.44 8.00
4 102 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 22.53 7.00
5 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 JAC BrnoJAC Brno 6 22.61
6 135 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 22.62 6.00
7 161 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 22.71 5.00
8 194 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 22.73 4.00
9 181 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 22.94 3.00
10 23 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 23.20 2.00
11 91 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 23.29 1.00
12 191 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 23.37
13 71 Viktor VelebaViktor Veleba 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 23.66
14 59 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 23.74
15 22 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 24.00
16 74 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 24.01
17 55 Martin KocourekMartin Kocourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 24.15
18 108 Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 24.22
19 56 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 24.42
20 156 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 24.43
21 60 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 24.54
325 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 DNS
69 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 DNS
176 Daniel SuchánekDaniel Suchánek 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 DNF
15 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS
155 Maximilian MajerMaximilian Majer 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 DNS
178 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 22.6.2019 - 14:45) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 302 Miriam CidoríkováMiriam Cidoríková 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 25.78 10.00
2 34 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 25.87 8.00
3 131 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 7 26.21 7.00
4 134 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 3 26.43 6.00
5 14 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 26.51 5.00
6 12 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 26.63 4.00
7 269 Natálie SmolkováNatálie Smolková 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 26.95
8 36 Michaela TicháMichaela Tichá 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 27.58
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 22.6.2019 - 14:45) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 76 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 25.78 10.00
2 186 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 26.68 3.00
3 174 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 26.75 2.00
4 128 Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 6 26.86 1.00
5 308 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 27.11
6 129 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2 27.29
7 127 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 1 27.58
5 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 22.6.2019 - 14:45) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 43 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 27.70
2 37 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 28.03
3 8 Sára PaťhováSára Paťhová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 28.26
4 314 Gabriela PreissováGabriela Preissová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 28.61
5 107 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 28.69
6 13 Nela ČervinkováNela Červinková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 28.97
7 29 Victoria KošutkováVictoria Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 29.77
8 44 Natálie DudováNatálie Dudová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 30.54
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 22.6.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 312 Lucia MatejíčkováLucia Matejíčková 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 NM
MS 80 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 NM
MS Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 NM
MS 320 Eva AdámkováEva Adámková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 NM
MS Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 NM
MS Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 NM
Poznámky:
časy nezměřeny, porucha kamery
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 302 Miriam CidoríkováMiriam Cidoríková 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 25.78 10.00
1 76 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 25.78 10.00
3 34 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 25.87 8.00
4 131 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 7 26.21 7.00
5 134 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 3 26.43 6.00
6 14 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 26.51 5.00
7 12 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 26.63 4.00
8 186 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 26.68 3.00
9 174 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 26.75 2.00
10 128 Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 6 26.86 1.00
11 269 Natálie SmolkováNatálie Smolková 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 26.95
12 308 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 27.11
13 129 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2 27.29
14 36 Michaela TicháMichaela Tichá 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 27.58
14 127 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 1 27.58
16 43 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 27.70
17 37 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 28.03
18 8 Sára PaťhováSára Paťhová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 28.26
19 314 Gabriela PreissováGabriela Preissová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 28.61
20 107 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 28.69
21 13 Nela ČervinkováNela Červinková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 28.97
22 29 Victoria KošutkováVictoria Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 29.77
23 44 Natálie DudováNatálie Dudová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 30.54
24 312 Lucia MatejíčkováLucia Matejíčková 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 NM
24 80 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 NM
24 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 NM
24 320 Eva AdámkováEva Adámková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 NM
24 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 NM
24 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 NM
5 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 DNF