Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Břeclav (24. 8. 2019)
skok vysoký - Muži (sobota, 24.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 150 Stanislav SajdokStanislav Sajdok 83 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1.95 11.00
2 19 Martin TrybulaMartin Trybula 92 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.91 9.00
3 110 Jakub KuntJakub Kunt 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1.91 8.00
skok vysoký - Ženy (sobota, 24.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 135 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 1.67 11.00
2 262 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1.64 9.00
3 140 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 1.64 8.00
skok o tyči - Muži (sobota, 24.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 53 Tomáš KrajňákTomáš Krajňák 89 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4.82 11.00
2 153 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 97 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4.42 9.00
3 328 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4.42 8.00
skok o tyči - Ženy (sobota, 24.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 260 Tereza JaníkováTereza Janíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.56 11.00
2 253 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.26 9.00
3 1 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3.26 8.00
skok daleký - Muži (sobota, 24.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 61 Štěpán WagnerŠtěpán Wagner 81 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6.83 11.00
2 110 Jakub KuntJakub Kunt 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6.81 9.00
3 4 Jakub BystroňJakub Bystroň 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6.65 8.00
skok daleký - Ženy (sobota, 24.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 118 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5.55 11.00
2 1 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5.43 9.00
3 135 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5.34 8.00
trojskok - Muži (sobota, 24.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 160 Tomáš HolýTomáš Holý 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 14.51 11.00
2 110 Jakub KuntJakub Kunt 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 14.11 9.00
3 336 Lukáš KuncLukáš Kunc 91 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.95 8.00
trojskok - Ženy (sobota, 24.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 1 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11.52 11.00
2 77 Soňa LisníkováSoňa Lisníková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11.13 9.00
3 320 Klára TeofilováKlára Teofilová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.04 8.00
vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 24.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 121 Blanka TomáškováBlanka Tomášková 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 13.76 11.00
2 47 Markéta MalarikováMarkéta Malariková 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.54 9.00
3 304 Tereza DouchováTereza Douchová 92 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.19 8.00
vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 24.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 177 Samuel KováčSamuel Kováč 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 15.79 11.00
2 3 Tomáš BortelTomáš Bortel 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15.70 9.00
3 327 Tomáš GrulichTomáš Grulich 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.60 8.00
hod diskem 1kg - Ženy (sobota, 24.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 256 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 41.96 11.00
2 121 Blanka TomáškováBlanka Tomášková 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 40.95 9.00
3 304 Tereza DouchováTereza Douchová 92 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 37.96 8.00
hod diskem 2kg - Muži (sobota, 24.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 177 Samuel KováčSamuel Kováč 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 49.76 11.00
2 335 Filip ChodilFilip Chodil 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 43.66 9.00
3 99 Adam FormánekAdam Formánek 83 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 40.80 8.00
hod kladivem 4kg - Ženy (sobota, 24.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 121 Blanka TomáškováBlanka Tomášková 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 50.18 11.00
2 110 Vendula KolářováVendula Kolářová 93 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 45.73 9.00
3 192 Eva HammacherEva Hammacher 70 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 38.13 8.00
hod kladivem 7,26kg - Muži (sobota, 24.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 2 Lukáš BobákLukáš Bobák 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 49.01 11.00
2 6 Daniel DanáčDaniel Danáč 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 48.57 9.00
3 63 Ondřej PetrOndřej Petr 84 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 46.85 8.00
hod oštěpem 600g - Ženy (sobota, 24.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 178 Marie DoležalováMarie Doležalová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 39.73 11.00
2 39 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 37.94 9.00
3 120 Tereza ŘezníčkováTereza Řezníčková 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 37.67 8.00
hod oštěpem 800g - Muži (sobota, 24.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 116 Dominik SokolaDominik Sokola 96 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 66.98 11.00
2 123 Jan AndělJan Anděl 87 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 61.22 9.00
3 99 Adam FormánekAdam Formánek 83 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 55.62 8.00