výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Břeclav (24. 8. 2019)

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 24.8.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 324 Lampa, Sadil, Holek, Smolka Lampa, Sadil, Holek, Smolka TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 3:27.42 11.00
2 121 Bachan, Zajíc, Majerčák, Habarta Bachan, Zajíc, Majerčák, Habarta AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 3:28.68 9.00
3 161 Štípek, Kovář, Bottlík, Benda Štípek, Kovář, Bottlík, Benda Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 3:29.68 8.00
4 Zeman, Schmöger, Kacer, Klaška Zeman, Schmöger, Kacer, Klaška AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 3:33.45 6.00
5 5 César, Kraus, Kováčech, Meca César, Kraus, Kováčech, Meca SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 3:34.66 5.00
6 146 Chrascina, Wojnar, Csikán, Waclawik Chrascina, Wojnar, Csikán, Waclawik TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 3:39.23 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 24.8.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 153 Kadla ml., Pleva, Sláčík, Holý Kadla ml., Pleva, Sláčík, Holý Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 3:32.01 7.00
2 Tešnar, Martinec, Klusáček, Gaszczyk Tešnar, Martinec, Klusáček, Gaszczyk AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 3:44.36 3.00
3 312 Boček, Klapuch, Knitl, Palzer Boček, Klapuch, Knitl, Palzer TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 3:52.24 2.00
4 130 Kučírek, Krišica, Mitrenga Kučírek, Krišica, Mitrenga TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 3:58.11 1.00
80 Paulík, Drozda, Kopiar, Pazderka Paulík, Drozda, Kopiar, Pazderka TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 324 Lampa, Sadil, Holek, Smolka Lampa, Sadil, Holek, Smolka TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 3:27.42 11.00
2 121 Bachan, Zajíc, Majerčák, Habarta Bachan, Zajíc, Majerčák, Habarta AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 3:28.68 9.00
3 161 Štípek, Kovář, Bottlík, Benda Štípek, Kovář, Bottlík, Benda Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 3:29.68 8.00
4 153 Kadla ml., Pleva, Sláčík, Holý Kadla ml., Pleva, Sláčík, Holý Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 3:32.01 7.00
5 Zeman, Schmöger, Kacer, Klaška Zeman, Schmöger, Kacer, Klaška AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 3:33.45 6.00
6 5 César, Kraus, Kováčech, Meca César, Kraus, Kováčech, Meca SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 3:34.66 5.00
7 146 Chrascina, Wojnar, Csikán, Waclawik Chrascina, Wojnar, Csikán, Waclawik TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 3:39.23 4.00
8 Tešnar, Martinec, Klusáček, Gaszczyk Tešnar, Martinec, Klusáček, Gaszczyk AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 3:44.36 3.00
9 312 Boček, Klapuch, Knitl, Palzer Boček, Klapuch, Knitl, Palzer TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 3:52.24 2.00
10 130 Kučírek, Krišica, Mitrenga Kučírek, Krišica, Mitrenga TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 3:58.11 1.00
80 Paulík, Drozda, Kopiar, Pazderka Paulík, Drozda, Kopiar, Pazderka TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 DNS

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 24.8.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 12 Tomková, Červinková, Malatincová, Hlaváčová Tomková, Červinková, Malatincová, Hlaváčová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 4:00.55 11.00
2 316 Sasynová, Matejíčková, Pindorová, Kulichová Sasynová, Matejíčková, Pindorová, Kulichová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 4:08.35 9.00
3 180 Fuksová, Freibergerová, Freibergerová, Kubaščíková Fuksová, Freibergerová, Freibergerová, Kubaščíková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 4:09.32 8.00
4 267 Klapuchová, Holoubková, Janíková, Lampová Klapuchová, Holoubková, Janíková, Lampová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 4:10.07 7.00
128 Garčárová, Havlíčková, Kielarová, Langerová Garčárová, Havlíčková, Kielarová, Langerová AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 24.8.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 41 Kutrová, Malariková, Musilová, Bumbálková Kutrová, Malariková, Musilová, Bumbálková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 4:18.54 6.00
2 171 Matějáková, Dobrovolná, Kouřilová, Jeřábková Matějáková, Dobrovolná, Kouřilová, Jeřábková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 4:26.25 5.00
3 307 Galaczová, Marszalková, Sikorová, Sojková Galaczová, Marszalková, Sikorová, Sojková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 4:36.83 4.00
4 196 Kleiblová, Marčíková, Zachariášová, Mrázková Kleiblová, Marčíková, Zachariášová, Mrázková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 4:46.31 3.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 12 Tomková, Červinková, Malatincová, Hlaváčová Tomková, Červinková, Malatincová, Hlaváčová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 4:00.55 11.00
2 316 Sasynová, Matejíčková, Pindorová, Kulichová Sasynová, Matejíčková, Pindorová, Kulichová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 4:08.35 9.00
3 180 Fuksová, Freibergerová, Freibergerová, Kubaščíková Fuksová, Freibergerová, Freibergerová, Kubaščíková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 4:09.32 8.00
4 267 Klapuchová, Holoubková, Janíková, Lampová Klapuchová, Holoubková, Janíková, Lampová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 4:10.07 7.00
5 41 Kutrová, Malariková, Musilová, Bumbálková Kutrová, Malariková, Musilová, Bumbálková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 4:18.54 6.00
6 171 Matějáková, Dobrovolná, Kouřilová, Jeřábková Matějáková, Dobrovolná, Kouřilová, Jeřábková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 4:26.25 5.00
7 307 Galaczová, Marszalková, Sikorová, Sojková Galaczová, Marszalková, Sikorová, Sojková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 4:36.83 4.00
8 196 Kleiblová, Marčíková, Zachariášová, Mrázková Kleiblová, Marčíková, Zachariášová, Mrázková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 4:46.31 3.00
128 Garčárová, Havlíčková, Kielarová, Langerová Garčárová, Havlíčková, Kielarová, Langerová AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 DNS