Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Tábor (9. 6. 2019)
100 m - Muži (neděle, 9.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 6 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 10.90 11.00
2 290 Martin HesMartin Hes 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.23 9.00
3 18 Martin VachataMartin Vachata 85 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 11.34 8.00
100 m - Muži (neděle, 9.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 289 Miroslav BluďovskýMiroslav Bluďovský 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.54 4.00
2 198 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11.60 3.00
3 279 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.63 2.00
100 m - Ženy (neděle, 9.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 98 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.72 4.00
2 131 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.80 3.00
3 306 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 12.98 2.00
100 m - Ženy (neděle, 9.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 144 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.24 11.00
2 287 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.43 9.00
3 147 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.57 8.00
1500 m - Muži (neděle, 9.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 14 Jan PokornýJan Pokorný 88 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4:05.27 11.00
2 33 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:06.47 9.00
3 197 Petr PechekPetr Pechek 83 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4:09.77 8.00
1500 m - Ženy (neděle, 9.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 55 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 00 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4:46.09 11.00
2 7 Petra DolejšováPetra Dolejšová 88 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5:01.89 9.00
3 58 Lucie KáplováLucie Káplová 80 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5:04.42 8.00
3000 m překážek - Muži (neděle, 9.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 109 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 09:48.98 11.00
2 65 Ondřej ChudýOndřej Chudý 90 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 10:16.19 9.00
3 196 Petr MurasPetr Muras 89 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10:18.95 8.00
3000 m překážek - Ženy (neděle, 9.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 65 Veronika PiklováVeronika Piklová 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 12:06.56 11.00
2 226 Lenka ŠvábíkováLenka Švábíková 84 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 12:32.65 9.00
3 79 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12:42.59 8.00
10 km chůze - Muži (neděle, 9.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 3 Pavel FišerPavel Fišer 66 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. NM 11.00
2 7 Petr KřenekPetr Křenek 81 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. NM 9.00
3 Petr JindraPetr Jindra 71 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. NM 8.00
10 km chůze - Ženy (neděle, 9.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body