Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Tábor (9. 6. 2019)
skok vysoký - Muži (neděle, 9.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 77 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2.04 11.00
3 16 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek 98 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1.95 9.00
skok vysoký - Ženy (neděle, 9.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 68 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1.67 11.00
2 91 Karolína MáškováKarolína Mášková 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1.61 9.00
3 294 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.55 8.00
skok o tyči - Muži (neděle, 9.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 299 Jakub RybaJakub Ryba 86 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4.05 11.00
2 300 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3.85 9.00
skok o tyči - Ženy (neděle, 9.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 239 Mariana MaláMariana Malá 96 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2.70 11.00
3 26 Kristýna FetterováKristýna Fetterová 88 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2.60 9.00
skok daleký - Muži (neděle, 9.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 18 Martin VachataMartin Vachata 85 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6.89 11.00
2 13 Robert MouchaRobert Moucha 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6.80 9.00
3 181 Dmitry BocharovDmitry Bocharov 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6.73 8.00
skok daleký - Ženy (neděle, 9.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 92 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5.82 11.00
2 301 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5.42 9.00
3 97 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5.35 8.00
trojskok - Muži (neděle, 9.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 8 Michal KulhánekMichal Kulhánek 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 14.00 11.00
3 18 Martin VachataMartin Vachata 85 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 13.60 9.00
trojskok - Ženy (neděle, 9.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
vrh koulí 4kg - Ženy (neděle, 9.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 59 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 11.12 11.00
2 311 Denisa HruškováDenisa Hrušková 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 10.77 9.00
3 51 Lenka BaronováLenka Baronová 82 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 10.64 8.00
vrh koulí 7,26kg - Muži (neděle, 9.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 137 Jan GročekJan Groček 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.64 11.00
3 189 Reinis KregersReinis Kregers 92 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 13.51 9.00
hod diskem 1kg - Ženy (neděle, 9.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 8 Iveta ŠpererováIveta Špererová 93 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 34.18 11.00
2 128 Václava SetničkováVáclava Setničková 92 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 32.20 9.00
3 51 Lenka BaronováLenka Baronová 82 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 32.18 8.00
hod diskem 2kg - Muži (neděle, 9.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 189 Reinis KregersReinis Kregers 92 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 42.49 11.00
3 133 Oto MosesOto Moses 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 40.72 9.00
hod kladivem 4kg - Ženy (neděle, 9.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 4 Anežka PourováAnežka Pourová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 42.26 11.00
2 311 Denisa HruškováDenisa Hrušková 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 31.76 9.00
3 51 Lenka BaronováLenka Baronová 82 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 31.65 8.00
hod kladivem 7,26kg - Muži (neděle, 9.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 82 Václav TomanVáclav Toman 82 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 51.56 11.00
2 40 Miroslav NovotnýMiroslav Novotný 93 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 47.31 9.00
3 324 Jan VacekJan Vacek 72 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 43.74 8.00
hod oštěpem 600g - Ženy (neděle, 9.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 127 Hana HabalováHana Habalová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 43.33 11.00
2 140 Lucie BartůškováLucie Bartůšková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 39.76 9.00
3 80 Veronika KalivodováVeronika Kalivodová 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 38.71 8.00
hod oštěpem 800g - Muži (neděle, 9.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 189 Reinis KregersReinis Kregers 92 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 61.59 11.00
3 62 Michal ČernýMichal Černý 97 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 58.54 9.00