výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Tábor (9. 6. 2019)

1500 m - Muži

(ne, 9.6.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 14 Jan PokornýJan Pokorný 88 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 4:05.27 11.00
2 33 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 4:06.47 9.00
3 197 Petr PechekPetr Pechek 83 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 4:09.77 8.00
4 111 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 4:12.95 7.00
5 32 Matej ČaščevojMatej Čaščevoj 93 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 14 4:13.13 6.00
6 112 Radek VeselýRadek Veselý 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 4:15.20 5.00
7 105 Jan PerglerJan Pergler 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 4:21.77 4.00
8 109 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 4:22.10 3.00
9 84 Ondřej KohoutOndřej Kohout 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 10 4:22.12 2.00
10 183 Michal BolehovskýMichal Bolehovský 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 22 4:22.56 1.00
11 309 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 4:26.07
12 21 Jakub RadaJakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 11 4:26.57
13 89 Michal JarolímMichal Jarolím 89 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 13 4:27.54
14 281 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 4:30.29
15 320 Adam PirkAdam Pirk 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17 4:37.36
16 294 David ŠpaleDavid Špale 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19 4:37.37
17 64 Jakub HesJakub Hes 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 15 4:40.48
18 51 Ondřej ChudýOndřej Chudý 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 21 4:48.70
85 Patrik BouškaPatrik Bouška 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 20 DNS
196 Petr MurasPetr Muras 89 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 12 DNS
19 David WollerDavid Woller 93 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 18 DNS
135 Matyáš PokornýMatyáš Pokorný 88 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 16 DNS
Celkem 22 závodníků

1500 m - Ženy

(ne, 9.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 55 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 00 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 11 4:46.09 11.00
2 7 Petra DolejšováPetra Dolejšová 88 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 5:01.89 9.00
3 58 Lucie KáplováLucie Káplová 80 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 12 5:04.42 8.00
4 90 Tereza KratochvílováTereza Kratochvílová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 5:04.75 7.00
5 283 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 5:10.40 6.00
6 290 Melanie CarpentierMelanie Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 5:12.75 5.00
7 129 Kateřina DubjákováKateřina Dubjáková 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 5:15.73 4.00
8 79 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10 5:21.87 3.00
9 284 Eliška BraumováEliška Braumová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 5:23.86 2.00
10 276 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 5:35.21 1.00
11 9 Hedvika PapayováHedvika Papayová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 13 6:08.74
226 Lenka ŠvábíkováLenka Švábíková 84 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 DNS
279 Linda LukešováLinda Lukešová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNS
Celkem 13 závodníků