výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Tábor (9. 6. 2019)

3000 m překážek - Muži

(ne, 9.6.2019 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 109 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 14 09:48.98 11.00
2 65 Ondřej ChudýOndřej Chudý 90 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 10:16.19 9.00
3 196 Petr MurasPetr Muras 89 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 15 10:18.95 8.00
4 292 Adam MatulkaAdam Matulka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10:45.30 7.00
5 89 Michal JarolímMichal Jarolím 89 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12 10:45.36 6.00
6 126 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 10:51.08 5.00
7 135 Matyáš PokornýMatyáš Pokorný 88 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 10:55.01 4.00
8 295 Petr SýkoraPetr Sýkora 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10:55.58 3.00
9 280 Miroslav NeuvirtMiroslav Neuvirt 87 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10:59.21 2.00
10 85 Patrik BouškaPatrik Bouška 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 11:09.42 1.00
11 309 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10 11:17.39
12 329 Martin HynaMartin Hyna 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11 11:44.74
13 134 Zdeněk ŠedivýZdeněk Šedivý 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 16 11:57.64
14 19 David WollerDavid Woller 93 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 17 12:12.67
15 3 Pavel FišerPavel Fišer 66 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 9 12:33.57
16 191 Lukáš ČermákLukáš Čermák 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 13:09.59
37 Jiří KovandaJiří Kovanda 46 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 13 DNF
Celkem 17 závodníků

3000 m překážek - Ženy

(ne, 9.6.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 65 Veronika PiklováVeronika Piklová 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 12:06.56 11.00
2 226 Lenka ŠvábíkováLenka Švábíková 84 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 1 12:32.65 9.00
3 79 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 12:42.59 8.00
4 77 Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 13:12.11 7.00
5 231 Adéla FořtováAdéla Fořtová 01 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 15:00.86 6.00
6 245 Martina OudováMartina Oudová 02 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 15:52.52 5.00
7 57 Eliška JindrováEliška Jindrová 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 17:59.56 4.00
Ingrid TillmannIngrid Tillmann 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků