Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Vlašim (22. 6. 2019)
100 m - Muži (sobota, 22.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 6 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 11.01 11.00
2 40 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11.23 9.00
3 124 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.54 8.00
100 m - Muži (sobota, 22.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 301 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.61 4.00
2 290 Tomáš KlečkaTomáš Klečka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.94 3.00
3 91 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 11.98 2.00
100 m - Ženy (sobota, 22.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 131 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.99 4.00
2 295 Viola BárkováViola Bárková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.22 3.00
3 305 Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 13.23 2.00
100 m - Ženy (sobota, 22.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 144 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.45 11.00
2 319 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 12.82 9.00
3 147 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.95 8.00
800 m - Muži (sobota, 22.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 276 Vojtěch PlačekVojtěch Plaček 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:59.03 11.00
2 36 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1:59.38 9.00
3 283 Jan JirotkaJan Jirotka 88 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:00.45 8.00
800 m - Ženy (sobota, 22.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 4 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:21.59 11.00
2 324 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:24.69 9.00
3 278 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:25.16 8.00
1500 m - Muži (sobota, 22.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 66 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4:10.62 11.00
2 288 Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:12.16 9.00
3 34 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:12.85 8.00
1500 m - Ženy (sobota, 22.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 6 Petra DolejšováPetra Dolejšová 88 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5:02.09 11.00
2 81 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:03.94 9.00
3 30 Hana KoděrováHana Koděrová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5:04.04 8.00
5000 m - Muži (sobota, 22.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 109 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 15:32.59 11.00
3 184 Petr MurasPetr Muras 89 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 16:01.95 9.00
5000 m - Ženy (sobota, 22.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 6 Petra DolejšováPetra Dolejšová 88 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 19:54.76 11.00
3 55 Lucie KáplováLucie Káplová 80 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 20:10.88 9.00
400 m překážek (0.91) - Muži (sobota, 22.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 45 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 57.23 11.00
2 313 Martin KulhánekMartin Kulhánek 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 58.16 9.00
3 292 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 58.82 8.00
400 m překážek (0.91) - Muži (sobota, 22.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 325 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 60.30 6.00
2 306 Lukáš FetterLukáš Fetter 82 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 62.33 4.00
3 138 Jakub FaměraJakub Faměra 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 63.61 3.00
10 km chůze - Muži (sobota, 22.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš GörnerTomáš Görner 81 Atletika KlatovyAtletika Klatovy NM 11.00
2 7 Petr KřenekPetr Křenek 81 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. NM 9.00
3 3 Pavel FišerPavel Fišer 66 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. NM 8.00