Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Vlašim (22. 6. 2019)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Groček, Jan 00 TJ Spartak Vlašim 30,00
2 Toman, Václav 82 TJ VS Tábor, z. s. 28,00
3 Hrušková, Denisa 03 TJ Baník Stříbro, spolek 27,00
4 Ptáčníková, Adéla 03 AK ŠKODA Plzeň 23,00
5 Habalová, Hana 95 TJ Spartak Vlašim 23,00
6 Ryba, Jakub 86 AK ŠKODA Plzeň 22,00
7 Dolejšová, Petra 88 Atletika Klatovy 22,00
8 Králová, Eliška 02 TJ Spartak Vlašim 22,00
9 Smítková, Tereza 02 TJ Spartak Vlašim 21,50
10 Babická, Tereza 03 T. J. Sokol České Budějovice 21,50
11 Vondráček, Jan 91 TJ Spartak Vlašim 21,00
12 Baštářová, Aneta 98 AK ŠKODA Plzeň 20,00
13 Bocharov, Dmitry 99 PSK Olymp Praha, z.s. 20,00
14 Svoboda, Štěpán 99 TJ VS Tábor, z. s. 20,00
15 Adamec, Josef 99 TJ Spartak Vlašim 19,00
16 Škrdleta, Jakub 98 TJ VS Tábor, z. s. 19,00
17 Malá, Mariana 96 TJ Sušice, z.s. 19,00
18 Mášková, Karolína 03 T. J. Sokol České Budějovice 19,00
19 Pokorný, Štěpán 02 TJ VS Tábor, z. s. 19,00
20 Kubátová, Julie 00 Atletika Klatovy 19,00
21 Machotka, Dominik 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 18,00
22 Vachata, Martin 85 TJ Stodůlky Praha, z.s. 18,00
23 Kvasničková, Alena 02 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice 17,50
24 Míčková, Michaela 03 TJ Sušice, z.s. 17,00
25 Koutná, Kristýna 01 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice 17,00
26 Baronová, Lenka 82 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice 17,00
27 Křenek, Petr 81 TJ Stodůlky Praha, z.s. 17,00
28 Bešta, Jiří 97 Atletika Klatovy 17,00
29 Špererová, Iveta 93 Atletika Klatovy 17,00
30 Kovářová, Lucie 01 TJ Baník Stříbro, spolek 16,50
31 Přibylová, Valentýna 00 TJ Spartak Vlašim 16,50
32 Machalcová, Kateřina 00 TJ Baník Stříbro, spolek 16,00
33 Polívková, Kristýna 02 TJ Spartak Vlašim 16,00
34 Nikodemová, Nela 01 T. J. Sokol České Budějovice 16,00
35 Kučerová, Amálie 03 Spartak Praha 4 16,00
36 Matulková, Veronika 95 TJ Baník Stříbro, spolek 16,00
37 Černý, Michal 97 TJ VS Tábor, z. s. 16,00
38 Plaček, Vojtěch 96 AK ŠKODA Plzeň 15,00
39 Novotný, Miroslav 93 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 15,00
40 Bouzková, Barbora 03 AK ŠKODA Plzeň 15,00
41 Jirotka, Jan 88 AK ŠKODA Plzeň 15,00
42 Sedlecká, Kristýna 01 TJ Baník Stříbro, spolek 15,00
43 Doubková, Monika 00 TJ Spartak Vlašim 14,00
44 Kabyš, Daniel 00 AK ŠKODA Plzeň 14,00
45 Přibyl, Lukáš 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 14,00
46 Valešová, Jana 87 AK ŠKODA Plzeň 14,00
47 Koubková, Anežka 90 Spartak Praha 4 14,00
48 Koželuh, Vojtěch 92 Atletika Klatovy 14,00
49 Hošková, Jana 99 TJ Sušice, z.s. 14,00
50 Šantrůčková, Michaela 03 TJ Sušice, z.s. 13,00
51 Jedličková, Adéla 01 T. J. Sokol České Budějovice 13,00
52 Trnka, Jan 01 AK ŠKODA Plzeň 13,00
53 Jinderlová, Lucie 01 T. J. Sokol České Budějovice 12,00
54 Žák, Adam 02 Spartak Praha 4 12,00
55 Matoušek, Václav 86 TJ Stodůlky Praha, z.s. 12,00
56 Škoda, Tomáš 91 AK ŠKODA Plzeň 12,00
57 Bešta, Lukáš 94 Atletika Klatovy 12,00
58 Štěpánek, Tadeáš 98 TJ Stodůlky Praha, z.s. 12,00
59 Jarolím, Michal 89 TJ VS Tábor, z. s. 11,00
60 Čada, Michal 85 TJ Stodůlky Praha, z.s. 11,00
61 Görner, Tomáš 81 Atletika Klatovy 11,00
62 Hnízdil, Petr 81 TJ Stodůlky Praha, z.s. 11,00
63 Vrbová, Kateřina 03 TJ Spartak Vlašim 11,00
64 Marvan, Marek 02 TJ VS Tábor, z. s. 11,00
65 Moucha, Robert 01 TJ Stodůlky Praha, z.s. 11,00
66 Škrland, Ondřej 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11,00
67 Koška, Matyáš 00 TJ Stodůlky Praha, z.s. 11,00
68 Šebík, Lukáš 00 PSK Olymp Praha, z.s. 11,00
69 Pourová, Anežka 00 Atletika Klatovy 11,00
70 Přibylová, Alice 02 TJ Spartak Vlašim 10,50
71 Smutná, Karolína 03 AK ŠKODA Plzeň 10,00
72 Bohmová, Stella 05 AK ŠKODA Plzeň 10,00
73 Moucha, Radek 98 TJ Stodůlky Praha, z.s. 10,00
74 Říha, Radek 98 TJ VS Tábor, z. s. 10,00
75 Tvrzová, Veronika 99 T. J. Sokol České Budějovice 9,00
76 Dvořák, Daniel 97 TJ VS Tábor, z. s. 9,00
77 Muras, Petr 89 PSK Olymp Praha, z.s. 9,00
78 Kalivodová, Veronika 93 T. J. Sokol České Budějovice 9,00
79 Vítů, Radek 02 PSK Olymp Praha, z.s. 9,00
80 Kosťová, Pavlína 03 AK ŠKODA Plzeň 9,00
81 Káplová, Lucie 80 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice 9,00
82 Fetterová, Kristýna 88 Spartak Praha 4 9,00
83 Šroubek, Vlastimil 92 AK ŠKODA Plzeň 9,00
84 Pážiková, Pavlína 02 Spartak Praha 4 9,00
85 Bohman, Šimon 03 Spartak Praha 4 9,00
86 Mittelbach, David 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9,00
87 Kulhánek, Martin 00 Spartak Praha 4 9,00
88 Graf, Stefanie 00 T. J. Sokol České Budějovice 9,00
89 Moses, Oto 01 TJ Spartak Vlašim 9,00
90 Hofmann, Ondřej 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9,00
91 Dryák, Vojtěch 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8,00
92 Šámal, Jiří 02 TJ Spartak Vlašim 8,00
93 Gysel, Dominik 02 TJ VS Tábor, z. s. 8,00
94 Hrabětová, Eliška 02 Spartak Praha 4 8,00
95 Sellner, Martin 03 TJ Stodůlky Praha, z.s. 8,00
96 Meissner, Jan 89 TJ Stodůlky Praha, z.s. 8,00
97 Hnízdil, Zbyněk 81 TJ Stodůlky Praha, z.s. 8,00
98 Fetter, Lukáš 82 Spartak Praha 4 8,00
99 Vacek, Jan 72 Spartak Praha 4 8,00
100 Fialová, Michaela 04 AK ŠKODA Plzeň 8,00
101 Fišer, Pavel 66 TJ Stodůlky Praha, z.s. 8,00
102 Papayová, Hedvika 03 Atletika Klatovy 8,00
103 Ledvinová, Lucie 03 Atletika Klatovy 8,00
104 Čaščevoj, Matej 93 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8,00
105 Koděrová, Hana 02 Spartak Praha 4 8,00
106 Vobecký, Antonín 95 TJ Spartak Vlašim 8,00
107 Slavíček, Lukáš 98 AK ŠKODA Plzeň 8,00
108 Němcová, Eva 99 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice 7,50
109 Kaisler, Jan 98 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7,00
110 Jindra, Adam 90 TJ Stodůlky Praha, z.s. 7,00
111 Gysel, Urs 69 TJ VS Tábor, z. s. 7,00
112 Košťál, Jan 70 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7,00
113 Jindra, Petr 71 PSK Olymp Praha, z.s. 7,00
114 Češka, Jiří Pavel 04 Spartak Praha 4 7,00
115 Pour, Miroslav 74 Atletika Klatovy 7,00
116 Jelínek, Jan 80 TJ Spartak Vlašim 7,00
117 Kotková, Daniela 02 Spartak Praha 4 7,00
118 Dedková, Lucie 01 TJ Baník Stříbro, spolek 7,00
119 Neděla, Štěpán 01 TJ Spartak Vlašim 7,00
120 Havlík, Adam 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7,00
121 Syvulych, Olga 00 T. J. Sokol České Budějovice 7,00
122 Kantová, Natálie 01 Atletika Klatovy 6,50
123 Bolardt, Sebastian 03 PSK Olymp Praha, z.s. 6,00
124 Sedláčková, Kateřina 02 AK ŠKODA Plzeň 6,00
125 Kohout, Ondřej 01 TJ VS Tábor, z. s. 6,00
126 Bočkayová, Jitka 75 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6,00
127 Koubek, Jiří 84 Spartak Praha 4 6,00
128 Fürstová, Daniela 03 TJ Baník Stříbro, spolek 6,00
129 Žežulka, Martin 95 TJ Stodůlky Praha, z.s. 6,00
130 Špererová, Zdeňka 59 Atletika Klatovy 5,50
131 Severová, Denisa 76 Spartak Praha 4 5,00
132 Valek, Marian 75 PSK Olymp Praha, z.s. 5,00
133 Veselý, Radek 92 Atletika Klatovy 5,00
134 Bárková, Viola 03 AK ŠKODA Plzeň 5,00
135 Valtrová, Veronika 03 TJ Spartak Vlašim 5,00
136 Schwarczová, Aneta 04 AK ŠKODA Plzeň 5,00
137 Hebký, Robert 50 Atletika Klatovy 5,00
138 Mikulová, Kristýna 00 Atletika Klatovy 5,00
139 Braumová, Eliška 01 AK ŠKODA Plzeň 5,00
140 Vozábalová, Melissa 02 TJ Spartak Vlašim 5,00
141 Sudek, Adam 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5,00
142 Vobecká, Anna 97 TJ Spartak Vlašim 5,00
143 Faměra, Martin 98 TJ Stodůlky Praha, z.s. 5,00
144 Dubjáková, Kateřina 99 TJ Spartak Vlašim 4,00
145 Carpentier, Philippe 02 AK ŠKODA Plzeň 4,00
146 Kučera, Petr 03 AK ŠKODA Plzeň 4,00
147 Bělohlavová, Adéla 01 T. J. Sokol České Budějovice 4,00
148 Kovanda, Jiří 46 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4,00
149 Jarošová, Kristýna 05 TJ Spartak Vlašim 4,00
150 Kodadová, Kateřina 03 Spartak Praha 4 4,00
151 Hlas, Jakub 89 PSK Olymp Praha, z.s. 4,00
152 Kubík, Martin 86 AK ŠKODA Plzeň 4,00
153 Pleschinger, Jan 80 PSK Olymp Praha, z.s. 4,00
154 Haidelmeier, Michal 04 AK ŠKODA Plzeň 3,00
155 Bouška, Patrik 01 TJ VS Tábor, z. s. 3,00
156 Matulka, Adam 01 AK ŠKODA Plzeň 3,00
157 Brůha, Václav 00 Spartak Praha 4 3,00
158 Gutwirthová, Anežka 03 T. J. Sokol České Budějovice 3,00
159 Klečka, Tomáš 03 AK ŠKODA Plzeň 3,00
160 Bečvářová, Klára 02 AK ŠKODA Plzeň 3,00
161 Kratochvílová, Tereza 02 T. J. Sokol České Budějovice 3,00
162 Hrdina, Tomáš 99 Spartak Praha 4 3,00
163 Faměra, Jakub 98 TJ Spartak Vlašim 3,00
164 Mejstřík, Václav 98 TJ Stodůlky Praha, z.s. 3,00
165 Kotalová, Lenka 05 TJ Sušice, z.s. 3,00
166 Rys, Tomáš 97 TJ VS Tábor, z. s. 2,00
167 Buňatová, Marie 01 AK ŠKODA Plzeň 2,00
168 Šůsová, Agáta 01 Atletika Klatovy 2,00
169 Veldová, Michala 02 T. J. Sokol České Budějovice 2,00
170 Bína, Kryštof 02 Atletika Klatovy 2,00
171 Vyleťal, Tomáš 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2,00
172 Noasová, Sára 05 Spartak Praha 4 2,00
173 Cihlář, Jan 70 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2,00
174 Šimůnková, Adéla 03 Spartak Praha 4 2,00
175 Němec, Pavel 74 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2,00
176 Urban, Michal 90 Spartak Praha 4 2,00
177 Slouková, Klára 03 AK ŠKODA Plzeň 1,50
178 Fornousová, Marie 03 TJ Sušice, z.s. 1,00
179 Horálková, Zuzana 05 TJ Spartak Vlašim 1,00
180 Sýkora, Petr 00 AK ŠKODA Plzeň 1,00
181 Gabrišková, Andrea 02 TJ Baník Stříbro, spolek 1,00
182 Řehoušková, Markéta 02 T. J. Sokol České Budějovice 1,00
183 Zákora, Tadeáš 03 TJ Spartak Vlašim 1,00
184 Cihlář, Vojtěch 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1,00
185 Čermák, Lukáš 93 PSK Olymp Praha, z.s. 1,00
186 Titěrová, Tereza 97 Spartak Praha 4 1,00