výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Vlašim (22. 6. 2019)

800 m - Muži

(so, 22.6.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 276 Vojtěch PlačekVojtěch Plaček 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 1:59.03 11.00
2 36 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 1:59.38 9.00
3 283 Jan JirotkaJan Jirotka 88 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:00.45 8.00
4 303 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 2:00.77 7.00
5 20 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 2:01.59 6.00
6 89 Michal JarolímMichal Jarolím 89 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 2:04.68 5.00
7 291 Petr KučeraPetr Kučera 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:05.94 4.00
8 309 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 2:06.90 3.00
9 52 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9 2:25.78 2.00
Celkem 9 závodníků

800 m - Ženy

(so, 22.6.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 4 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 2:21.59 11.00
2 324 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 2:24.69 9.00
3 278 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:25.16 8.00
4 32 Anežka KoubkováAnežka Koubková 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 2:26.04 7.00
5 287 Karolína SmutnáKarolína Smutná 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:26.83 6.00
6 136 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 2:26.83 5.00
7 88 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 2:28.39 4.00
8 90 Tereza KratochvílováTereza Kratochvílová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 2:29.10 3.00
9 282 Eliška BraumováEliška Braumová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:31.03 2.00
10 39 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11 2:39.62 1.00
245 Martina OudováMartina Oudová 02 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 10 DNF
Celkem 11 závodníků