výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Vlašim (22. 6. 2019)

1500 m - Muži

(so, 22.6.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 66 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 4:10.62 11.00
2 288 Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 4:12.16 9.00
3 34 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 4:12.85 8.00
4 126 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11 4:17.07 7.00
MS Jakub BudilJakub Budil 02 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 4:17.62
6 84 Ondřej KohoutOndřej Kohout 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 10 4:18.63 6.00
7 112 Radek VeselýRadek Veselý 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 4:20.29 5.00
8 281 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 4:21.19 4.00
9 284 Adam MatulkaAdam Matulka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 4:25.57 3.00
10 109 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 4:28.35 2.00
11 295 Petr SýkoraPetr Sýkora 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12 4:29.55 1.00
12 89 Michal JarolímMichal Jarolím 89 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 14 4:32.14
13 309 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 4:32.20
14 85 Patrik BouškaPatrik Bouška 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 17 4:39.34
15 37 Ondřej ChudýOndřej Chudý 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 16 4:47.07
16 188 Marian ValekMarian Valek 75 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 18 4:49.05
131 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 15 DNS
184 Petr MurasPetr Muras 89 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 13 DNS
Celkem 18 závodníků

1500 m - Ženy

(so, 22.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 6 Petra DolejšováPetra Dolejšová 88 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 5:02.09 11.00
2 81 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15 5:03.94 9.00
3 30 Hana KoděrováHana Koděrová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 5:04.04 8.00
4 32 Anežka KoubkováAnežka Koubková 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13 5:11.27 7.00
5 294 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 5:11.67 6.00
6 276 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 5:14.81 5.00
7 129 Kateřina DubjákováKateřina Dubjáková 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 5:16.51 4.00
8 86 Anežka GutwirthováAnežka Gutwirthová 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11 5:17.67 3.00
9 78 Michala VeldováMichala Veldová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 16 5:18.45 2.00
10 84 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12 5:19.87 1.00
11 279 Veronika HavlováVeronika Havlová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 5:23.22
12 77 Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14 5:24.75
13 2 Barbora KořínkováBarbora Kořínková 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 5:25.47
14 87 Karolína CvachováKarolína Cvachová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 5:27.41
288 Melanie CarpentierMelanie Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNF
249 Marie FornousováMarie Fornousová 03 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 10 DNS
Celkem 16 závodníků