Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Vlašim (22. 6. 2019)

5000 m - Muži

(so, 22.6.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 109 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 9 15:32.59 11.00
MS Jan MacounJan Macoun 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10 15:43.02
3 184 Petr MurasPetr Muras 89 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 16:01.95 9.00
4 33 Matej ČaščevojMatej Čaščevoj 93 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 16:18.56 8.00
MS Marek VoborskýMarek Voborský 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14 16:37.68
6 22 Adam JindraAdam Jindra 90 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 16:58.17 7.00
7 89 Michal JarolímMichal Jarolím 89 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 17:14.01 6.00
8 188 Marian ValekMarian Valek 75 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 13 17:48.79 5.00
9 181 Jakub HlasJakub Hlas 89 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 17:55.95 4.00
10 85 Patrik BouškaPatrik Bouška 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 18:00.01 3.00
11 31 Jan CihlářJan Cihlář 70 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 18:53.85 2.00
12 185 Lukáš ČermákLukáš Čermák 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 20:13.17 1.00
135 Matyáš PokornýMatyáš Pokorný 88 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11 DNS
134 Zdeněk ŠedivýZdeněk Šedivý 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12 DNS
Celkem 14 závodníků

5000 m - Ženy

(so, 22.6.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS Lucie MaršánováLucie Maršánová 90 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 17:36.14
2 6 Petra DolejšováPetra Dolejšová 88 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 19:54.76 11.00
3 55 Lucie KáplováLucie Káplová 80 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 20:10.88 9.00
4 3 Hedvika PapayováHedvika Papayová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 24:14.89 8.00
Celkem 4 závodníků