výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Vlašim (22. 6. 2019)

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 22.6.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 123 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 49.20 11.00
2 289 Tomáš ŠkodaTomáš Škoda 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 50.55 9.00
3 277 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 50.95 7.00
4 2 Martin FaměraMartin Faměra 98 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 51.85 5.00
5 276 Vojtěch PlačekVojtěch Plaček 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 51.86 4.00
6 32 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 52.07 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 22.6.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 66 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 50.71 8.00
2 45 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 51.94 3.00
3 11 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 51.97 2.00
4 18 Martin VachataMartin Vachata 85 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 52.14
5 286 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 52.30
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 22.6.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 53.35
2 49 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 53.54
3 36 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 53.55
4 287 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 53.92
5 291 Petr KučeraPetr Kučera 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 55.53
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 22.6.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 191 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 51.26 6.00
2 313 Martin KulhánekMartin Kulhánek 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 54.37
3 186 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 54.95
4 53 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 58.19
MS Matěj KrísoMatěj Kríso 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 60.96
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 123 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 49.20 11.00
2 289 Tomáš ŠkodaTomáš Škoda 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 50.55 9.00
3 66 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 50.71 8.00
4 277 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 50.95 7.00
5 191 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 51.26 6.00
6 2 Martin FaměraMartin Faměra 98 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 51.85 5.00
7 276 Vojtěch PlačekVojtěch Plaček 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 51.86 4.00
8 45 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 51.94 3.00
9 11 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 51.97 2.00
10 32 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 52.07 1.00
11 18 Martin VachataMartin Vachata 85 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 52.14
12 286 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 52.30
13 20 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 53.35
14 49 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 53.54
15 36 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 53.55
16 287 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 53.92
17 313 Martin KulhánekMartin Kulhánek 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 54.37
18 186 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 54.95
19 291 Petr KučeraPetr Kučera 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 55.53
20 53 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 58.19
21 Matěj KrísoMatěj Kríso 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 60.96

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 22.6.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 126 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 59.46 11.00
2 290 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 61.01 9.00
3 4 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 61.28 8.00
4 324 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 62.89 6.00
5 287 Karolína SmutnáKarolína Smutná 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 63.42 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 22.6.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 282 Eliška BraumováEliška Braumová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 64.10 3.00
2 12 Agáta ŠůsováAgáta Šůsová 01 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 64.34 2.00
3 83 Markéta ŘehouškováMarkéta Řehoušková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 65.06 1.00
4 28 Alžběta JanovskáAlžběta Janovská 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 65.60
88 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 22.6.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 85 Olga SyvulychOlga Syvulych 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 61.86 7.00
2 40 Denisa SeverováDenisa Severová 76 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 63.14 5.00
3 53 Barbora BrckováBarbora Brcková 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 68.93
245 Martina OudováMartina Oudová 02 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 DNS
313 Hana HyklováHana Hyklová 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 126 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 59.46 11.00
2 290 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 61.01 9.00
3 4 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 61.28 8.00
4 85 Olga SyvulychOlga Syvulych 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 61.86 7.00
5 324 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 62.89 6.00
6 40 Denisa SeverováDenisa Severová 76 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 63.14 5.00
7 287 Karolína SmutnáKarolína Smutná 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 63.42 4.00
8 282 Eliška BraumováEliška Braumová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 64.10 3.00
9 12 Agáta ŠůsováAgáta Šůsová 01 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 64.34 2.00
10 83 Markéta ŘehouškováMarkéta Řehoušková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 65.06 1.00
11 28 Alžběta JanovskáAlžběta Janovská 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 65.60
12 53 Barbora BrckováBarbora Brcková 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 68.93
88 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 DNS
245 Martina OudováMartina Oudová 02 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 DNS
313 Hana HyklováHana Hyklová 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 DNS