výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Beroun (24. 8. 2019)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 24.8.2019 - 11:35) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 10.98
2 293 Miroslav BluďovskýMiroslav Bluďovský 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.51
3 185 Jan ŠedivýJan Šedivý 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 11.73
4 13 Robert MouchaRobert Moucha 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 11.85
5 315 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 12.17
6 330 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 12.46
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 24.8.2019 - 11:35) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 11.40
2 79 Vladimír VotavaVladimír Votava 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 11.55
3 182 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.88
4 181 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 12.17
5 15 Martin SellnerMartin Sellner 03 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 12.25
305 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 24.8.2019 - 11:35) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 292 Martin HesMartin Hes 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.60
2 296 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.70
3 186 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 11.77
MS Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 12.05
5 83 David KubecDavid Kubec 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 12.90
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 10.98
2 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 11.40
3 293 Miroslav BluďovskýMiroslav Bluďovský 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.51
4 79 Vladimír VotavaVladimír Votava 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 11.55
5 292 Martin HesMartin Hes 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.60
6 296 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.70
7 185 Jan ŠedivýJan Šedivý 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 11.73
8 186 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 11.77
9 13 Robert MouchaRobert Moucha 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 11.85
10 182 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.88
11 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 12.05
12 315 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 12.17
12 181 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 12.17
14 15 Martin SellnerMartin Sellner 03 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 12.25
15 330 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 12.46
16 83 David KubecDavid Kubec 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 12.90
305 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 DNS

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 24.8.2019 - 13:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 10.80 11.00
2 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 11.26 9.00
3 292 Martin HesMartin Hes 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.33 8.00
4 79 Vladimír VotavaVladimír Votava 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 11.43 7.00
5 293 Miroslav BluďovskýMiroslav Bluďovský 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.48 6.00
6 296 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.58 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 24.8.2019 - 13:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 186 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 11.69 4.00
2 185 Jan ŠedivýJan Šedivý 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 11.75 3.00
3 13 Robert MouchaRobert Moucha 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 11.76 2.00
4 182 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 11.80 1.00
5 181 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 12.07
6 83 David KubecDavid Kubec 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 12.71
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 24.8.2019 - 11:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 144 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 12.68
2 323 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 13.24
3 98 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 13.54
4 28 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 13.64
5 294 Viola BárkováViola Bárková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 13.78
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 24.8.2019 - 11:15) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 92 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 12.69
2 285 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 13.03
3 319 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 13.18
4 290 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 13.31
5 130 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 13.33
6 33 Sára NoasováSára Noasová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 13.76
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 24.8.2019 - 11:15) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 147 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 12.98
2 7 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 13.08
3 148 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 13.21
4 131 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 13.36
5 293 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 13.70
6 60 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 7 14.92
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 144 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 12.68
2 92 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 12.69
3 147 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 12.98
4 285 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 13.03
5 7 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 13.08
6 319 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 13.18
7 148 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 13.21
8 323 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 13.24
9 290 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 13.31
10 130 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 13.33
11 131 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 13.36
12 98 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 13.54
13 28 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 13.64
14 293 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 13.70
15 33 Sára NoasováSára Noasová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 13.76
16 294 Viola BárkováViola Bárková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 13.78
17 60 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 7 14.92

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 24.8.2019 - 13:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 144 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 12.52 11.00
2 92 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 12.60 9.00
3= 7 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 12.74 7.50
3= 147 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 12.74 7.50
5 285 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 12.88 6.00
6 323 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 13.17 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 24.8.2019 - 13:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 319 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 12.98 4.00
2 148 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 13.01 3.00
3 131 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 13.11 2.00
4 98 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 13.31 1.00
5 28 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 13.53
290 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 24.8.2019 - 15:40) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 22.23 11.00
2 41 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 22.50 9.00
3 277 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 22.95 8.00
4 88 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 23.09 7.00
5 2 Martin FaměraMartin Faměra 98 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 24.21 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 24.8.2019 - 15:40) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 186 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 23.21 6.00
2 299 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 23.28 5.00
3 49 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 23.85 4.00
4 11 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 24.07 3.00
5 138 Jakub FaměraJakub Faměra 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 24.27
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 24.8.2019 - 15:40) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 182 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 24.15 2.00
2 131 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 24.22
3 47 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 24.31
4 33 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 24.50
5 48 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 26.62
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 24.8.2019 - 15:40) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 23.88
2 181 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 24.27
3 187 Pavel JindraPavel Jindra 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 24.93
4 42 David MittelbachDavid Mittelbach 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 26.91
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 22.23 11.00
2 41 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 22.50 9.00
3 277 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 22.95 8.00
4 88 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 23.09 7.00
5 186 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 23.21 6.00
6 299 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 23.28 5.00
7 49 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 23.85 4.00
8 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 23.88
9 11 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 24.07 3.00
10 182 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 24.15 2.00
11 2 Martin FaměraMartin Faměra 98 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 24.21 1.00
12 131 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 24.22
13 138 Jakub FaměraJakub Faměra 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 24.27
13 181 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 24.27
15 47 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 24.31
16 33 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 24.50
17 187 Pavel JindraPavel Jindra 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 24.93
18 48 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 26.62
19 42 David MittelbachDavid Mittelbach 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 26.91

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 24.8.2019 - 15:25) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 144 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 25.37 11.00
2 92 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 25.65 9.00
3 7 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 26.88 6.00
4 94 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 27.04 4.00
285 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 24.8.2019 - 15:25) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 319 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 26.25 8.00
2 147 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 26.37 7.00
3 126 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 26.96 5.00
4 278 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 27.44 3.00
5 36 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 29.13
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 24.8.2019 - 15:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 301 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 28.35 2.00
2 284 Klára SloukováKlára Slouková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 28.74 1.00
3 148 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 29.45
4 60 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 30.62
5 277 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 30.77
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 144 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 25.37 11.00
2 92 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 25.65 9.00
3 319 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 26.25 8.00
4 147 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 26.37 7.00
5 7 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 26.88 6.00
6 126 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 26.96 5.00
7 94 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 27.04 4.00
8 278 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 27.44 3.00
9 301 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 28.35 2.00
10 284 Klára SloukováKlára Slouková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 28.74 1.00
11 36 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 29.13
12 148 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 29.45
13 60 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 30.62
14 277 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 30.77
285 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 24.8.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 41 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 50.11 11.00
2 277 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 50.74 8.00
3 49 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 51.62 7.00
4 33 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 52.88 4.00
5 2 Martin FaměraMartin Faměra 98 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 53.65 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 24.8.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 52 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 50.58 9.00
2 46 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 52.24 6.00
3 11 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 52.49 5.00
4 51 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 54.11
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 24.8.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 53.08 3.00
2 47 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 53.91 1.00
3 138 Jakub FaměraJakub Faměra 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 54.93
4 281 Hynek HousarHynek Housar 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 55.81
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 24.8.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 187 Pavel JindraPavel Jindra 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 54.32
2 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 55.25
3 40 Miroslav KrálMiroslav Král 90 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 63.27
27 Jan VrbaJan Vrba 85 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 DQ
Poznámky:
DQ 163/3a
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 41 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 50.11 11.00
2 52 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 50.58 9.00
3 277 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 50.74 8.00
4 49 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 51.62 7.00
5 46 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 52.24 6.00
6 11 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 52.49 5.00
7 33 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 52.88 4.00
8 20 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 53.08 3.00
9 2 Martin FaměraMartin Faměra 98 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 53.65 2.00
10 47 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 53.91 1.00
11 51 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 54.11
12 187 Pavel JindraPavel Jindra 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 54.32
13 138 Jakub FaměraJakub Faměra 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 54.93
14 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 55.25
15 281 Hynek HousarHynek Housar 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 55.81
16 40 Miroslav KrálMiroslav Král 90 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 63.27
27 Jan VrbaJan Vrba 85 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 DQ

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 24.8.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 126 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 60.39 11.00
2 76 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 60.82 9.00
3 296 Veronika KocováVeronika Kocová 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 60.88 8.00
4 1 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 62.79 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 24.8.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 278 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 63.60 6.00
2 81 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 64.44 5.00
3 234 Veronika SimetováVeronika Simetová 03 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 65.23 4.00
4 231 Adéla FořtováAdéla Fořtová 01 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 65.90 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 24.8.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 28 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 65.67 3.00
2 10 Barbora KořínkováBarbora Kořínková 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 66.90 1.00
3 245 Martina OudováMartina Oudová 02 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 70.53
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 126 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 60.39 11.00
2 76 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 60.82 9.00
3 296 Veronika KocováVeronika Kocová 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 60.88 8.00
4 1 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 62.79 7.00
5 278 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 63.60 6.00
6 81 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 64.44 5.00
7 234 Veronika SimetováVeronika Simetová 03 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 65.23 4.00
8 28 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 65.67 3.00
9 231 Adéla FořtováAdéla Fořtová 01 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 65.90 2.00
10 10 Barbora KořínkováBarbora Kořínková 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 66.90 1.00
11 245 Martina OudováMartina Oudová 02 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 70.53

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 24.8.2019 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 66 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 1:56.63 11.00
2 14 Jan PokornýJan Pokorný 88 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 1:57.12 9.00
3 279 Vojtěch PlačekVojtěch Plaček 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 1:57.36 8.00
4 303 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 1:58.46 7.00
5 20 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 1:59.35 5.00
6 106 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 2:00.20 3.00
7 297 Tomáš ŠkodaTomáš Škoda 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:06.02 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 24.8.2019 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 193 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 1:59.11 6.00
2 285 Jan JirotkaJan Jirotka 88 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 1:59.92 4.00
3 131 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 2:03.46 2.00
4 191 Michal BolehovskýMichal Bolehovský 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:07.71
5 85 Patrik BouškaPatrik Bouška 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 2:11.28
6 309 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 2:12.28
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 66 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 1:56.63 11.00
2 14 Jan PokornýJan Pokorný 88 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 1:57.12 9.00
3 279 Vojtěch PlačekVojtěch Plaček 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 1:57.36 8.00
4 303 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 1:58.46 7.00
5 193 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 1:59.11 6.00
6 20 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 1:59.35 5.00
7 285 Jan JirotkaJan Jirotka 88 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 1:59.92 4.00
8 106 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 2:00.20 3.00
9 131 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 2:03.46 2.00
10 297 Tomáš ŠkodaTomáš Škoda 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:06.02 1.00
11 191 Michal BolehovskýMichal Bolehovský 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:07.71
12 85 Patrik BouškaPatrik Bouška 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 2:11.28
13 309 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 2:12.28

800 m - Ženy

(so, 24.8.2019 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 2:23.41 11.00
2 81 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:25.11 9.00
3 35 Denisa SeverováDenisa Severová 76 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 2:25.32 8.00
4 279 Linda LukešováLinda Lukešová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:25.46 7.00
5 10 Barbora KořínkováBarbora Kořínková 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 2:30.36 6.00
6 30 Hana KoděrováHana Koděrová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 2:31.18 5.00
7 281 Veronika HavlováVeronika Havlová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:31.32 4.00
8 77 Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:39.12 3.00
9 295 Anna PučelíkováAnna Pučelíková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:40.24 2.00
10 57 Eliška JindrováEliška Jindrová 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 2:53.47 1.00
Celkem 10 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 24.8.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 14 Jan PokornýJan Pokorný 88 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 4:09.86 11.00
2 284 Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 4:11.00 9.00
3 199 Petr PechekPetr Pechek 83 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 4:11.71 8.00
4 38 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11 4:11.85 7.00
5 286 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 4:13.75 6.00
6 113 Jan PerglerJan Pergler 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 10 4:17.08 5.00
7 35 Matej ČaščevojMatej Čaščevoj 93 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9 4:18.79 2.00
8 109 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 4:23.58
9 111 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 4:26.92
66 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 DNS
26 Adam JindraAdam Jindra 90 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (so, 24.8.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 65 Ondřej ChudýOndřej Chudý 90 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 4:18.20 4.00
2 198 Petr MurasPetr Muras 89 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 4:18.78 3.00
3 126 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 4:21.96 1.00
4 287 Adam MatulkaAdam Matulka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 4:24.71
5 21 Jakub RadaJakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 4:25.11
6 309 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 4:41.97
7 201 Marian ValekMarian Valek 75 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 4:45.69
MS Martin RabochMartin Raboch 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 4:54.17
308 Petr KučeraPetr Kučera 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 9 DNS
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 14 Jan PokornýJan Pokorný 88 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 4:09.86 11.00
2 284 Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 4:11.00 9.00
3 199 Petr PechekPetr Pechek 83 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 4:11.71 8.00
4 38 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11 4:11.85 7.00
5 286 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 4:13.75 6.00
6 113 Jan PerglerJan Pergler 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 10 4:17.08 5.00
7 65 Ondřej ChudýOndřej Chudý 90 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 4:18.20 4.00
8 198 Petr MurasPetr Muras 89 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 4:18.78 3.00
9 35 Matej ČaščevojMatej Čaščevoj 93 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9 4:18.79 2.00
10 126 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 4:21.96 1.00
11 109 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 4:23.58
12 287 Adam MatulkaAdam Matulka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 4:24.71
13 21 Jakub RadaJakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 4:25.11
14 111 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 4:26.92
15 309 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 4:41.97
16 201 Marian ValekMarian Valek 75 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 4:45.69
17 Martin RabochMartin Raboch 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 4:54.17
66 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 DNS
26 Adam JindraAdam Jindra 90 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 DNS
308 Petr KučeraPetr Kučera 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 9 DNS

1500 m - Ženy

(so, 24.8.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 3 Petra DolejšováPetra Dolejšová 88 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 5:08.67 11.00
2 31 Anežka KoubkováAnežka Koubková 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 5:12.66 9.00
3 280 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 5:14.01 8.00
4 88 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 5:14.23 7.00
5 90 Tereza KratochvílováTereza Kratochvílová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 5:14.45 6.00
6 79 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11 5:21.11 5.00
7 287 Melanie CarpentierMelanie Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 5:21.39 4.00
8 78 Michala VeldováMichala Veldová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 5:22.04 3.00
9 91 Zuzana MallátováZuzana Mallátová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10 5:24.23 2.00
10 84 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 5:29.67 1.00
11 276 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 5:31.28
12 100 Barbara KostkováBarbara Kostková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13 5:38.90
13 82 Karolína CvachováKarolína Cvachová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12 5:39.04
14 150 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 14 6:06.90
Celkem 14 závodníků

3000 m - Muži

(so, 24.8.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 199 Petr PechekPetr Pechek 83 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 23 08:50.65 11.00
2 36 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 18 08:59.10 9.00
3 284 Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08:59.52 8.00
4 109 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 08:59.93 7.00
5 198 Petr MurasPetr Muras 89 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 22 09:11.71 6.00
6 35 Matej ČaščevojMatej Čaščevoj 93 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 17 09:21.23 5.00
7 65 Ondřej ChudýOndřej Chudý 90 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 09:24.11 4.00
8 66 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 09:31.65 3.00
MS Jakub BudilJakub Budil 02 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 09:33.62
10 202 Jiří FranzJiří Franz 90 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 19 09:37.81 2.00
11 308 Petr KučeraPetr Kučera 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21 09:39.97 1.00
12 26 Adam JindraAdam Jindra 90 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 09:43.93
13 111 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 24 09:54.12
14 84 Ondřej KohoutOndřej Kohout 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 09:55.52
15 278 Petr SýkoraPetr Sýkora 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09:55.96
16 320 Adam PirkAdam Pirk 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11 09:58.24
17 280 David ŠpaleDavid Špale 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 10:02.57
18 96 Jakub JelínekJakub Jelínek 89 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 20 10:04.06
19 201 Marian ValekMarian Valek 75 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 25 10:14.85
20 329 Martin HynaMartin Hyna 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15 10:32.28
21 276 Tadeáš BímanTadeáš Bíman 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14 10:36.22
22 19 David WollerDavid Woller 93 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 12 10:38.85
MS David PiklDavid Pikl 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 16 10:48.33
24 85 Patrik BouškaPatrik Bouška 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 13 11:00.62
17 Tomáš UrbanecTomáš Urbanec 84 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 10 DNS
Celkem 25 závodníků

5000 m - Ženy

(so, 24.8.2019 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 79 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 20:24.48 11.00
2 66 Veronika PiklováVeronika Piklová 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 20:42.84 9.00
3 3 Petra DolejšováPetra Dolejšová 88 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 21:03.19 8.00
4 77 Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 24:00.10 7.00
6 6 Petra BaarováPetra Baarová 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 33:49.25 5.00
5 57 Eliška JindrováEliška Jindrová 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 27:33.57 6.00
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 24.8.2019 - 12:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 133 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 15.34 11.00
2 141 Tereza SmítkováTereza Smítková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 15.95 9.00
3 97 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 16.13 8.00
4 36 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 20.24 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 24.8.2019 - 12:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 52 Kateřina KrškováKateřina Kršková 97 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 17.60 7.00
2 298 Lenka FialováLenka Fialová 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 17.73 6.00
3 89 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 18.45 5.00
4 54 Tereza FaktorováTereza Faktorová 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 20.28 3.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 133 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 15.34 11.00
2 141 Tereza SmítkováTereza Smítková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 15.95 9.00
3 97 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 16.13 8.00
4 52 Kateřina KrškováKateřina Kršková 97 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 17.60 7.00
5 298 Lenka FialováLenka Fialová 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 17.73 6.00
6 89 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 18.45 5.00
7 36 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 20.24 4.00
8 54 Tereza FaktorováTereza Faktorová 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 20.28 3.00

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 24.8.2019 - 12:45) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 103 Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 15.88 11.00
2 77 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 16.04 9.00
MS Jan KaislerJan Kaisler 98 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 17.70
76 Matyáš MóriMatyáš Móri 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 DNS
298 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DQ
Poznámky:
DQ 168/7b
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 24.8.2019 - 12:45) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 91 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 16.09 8.00
2 7 Petr KřenekPetr Křenek 81 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 18.46 7.00
3 9 Václav MatoušekVáclav Matoušek 86 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 18.80 6.00
307 Vladimír FraněkVladimír Franěk 76 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 103 Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 15.88 11.00
2 77 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 16.04 9.00
3 91 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 16.09 8.00
4 Jan KaislerJan Kaisler 98 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 17.70
5 7 Petr KřenekPetr Křenek 81 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 18.46 7.00
6 9 Václav MatoušekVáclav Matoušek 86 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 18.80 6.00
76 Matyáš MóriMatyáš Móri 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 DNS
298 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DQ
307 Vladimír FraněkVladimír Franěk 76 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 DNS

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 24.8.2019 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 298 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 57.39 11.00
2 46 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 57.67 9.00
3 283 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 58.88 7.00
4 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 60.45 5.50
121 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 24.8.2019 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 325 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 58.69 8.00
2 77 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 60.45 5.50
3 7 Petr KřenekPetr Křenek 81 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 63.51 4.00
4 109 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 64.23 3.00
5 302 Václav BrůhaVáclav Brůha 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 67.50 2.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 298 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 57.39 11.00
2 46 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 57.67 9.00
3 325 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 58.69 8.00
4 283 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 58.88 7.00
5 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 60.45 5.50
5 77 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 60.45 5.50
7 7 Petr KřenekPetr Křenek 81 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 63.51 4.00
8 109 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 64.23 3.00
9 302 Václav BrůhaVáclav Brůha 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 67.50 2.00
121 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 DNS

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 24.8.2019 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 133 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 68.47 11.00
2 283 Marie BuňatováMarie Buňatová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 72.54 8.00
3 84 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 74.75 6.00
4 297 Eliška VybíralováEliška Vybíralová 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 76.79 4.00
141 Tereza SmítkováTereza Smítková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 24.8.2019 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 37 Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 71.27 9.00
2 8 Iveta ŠpererováIveta Špererová 93 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 73.92 7.00
3 282 Klára BečvářováKlára Bečvářová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 75.45 5.00
231 Adéla FořtováAdéla Fořtová 01 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 133 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 68.47 11.00
2 37 Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 71.27 9.00
3 283 Marie BuňatováMarie Buňatová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 72.54 8.00
4 8 Iveta ŠpererováIveta Špererová 93 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 73.92 7.00
5 84 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 74.75 6.00
6 282 Klára BečvářováKlára Bečvářová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 75.45 5.00
7 297 Eliška VybíralováEliška Vybíralová 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 76.79 4.00
141 Tereza SmítkováTereza Smítková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 DNS
231 Adéla FořtováAdéla Fořtová 01 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 DNS

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 24.8.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 284 Šroubek, Plaček, Jirotka, Škoda Šroubek, Plaček, Jirotka, Škoda AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 3:29.27 11.00
2 6 Koška, Matoušek, Vrba, Vachata Koška, Matoušek, Vrba, Vachata TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 3:29.64 9.00
3 36 Dryák, Hofmann, Šabata, Cihlář Dryák, Hofmann, Šabata, Cihlář TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 3:39.50 7.00
4 131 Mikula, Neděla, Vobecký, Faměra Mikula, Neděla, Vobecký, Faměra TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 3:39.56 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 24.8.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 325 Žák, Češka, Jaroš, Brůha Žák, Češka, Jaroš, Brůha Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 3:40.08 5.00
2 286 Carpentier, Matulka, Housar, Nový Carpentier, Matulka, Housar, Nový AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 3:41.80 4.00
3 309 Hrdina, Cypro, Hyna, Jára Hrdina, Cypro, Hyna, Jára Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 3:56.88 2.00
4 48 Sitek, Král, Biskup, Čaščevoj Sitek, Král, Biskup, Čaščevoj TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 4:16.28 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 24.8.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 Žežulka, Rada, Faměra, Pokorný Žežulka, Rada, Faměra, Pokorný TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 3:33.83 8.00
2 85 Bouška, Kohout, Votava, Chudý Bouška, Kohout, Votava, Chudý TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 3:52.16 3.00
106 Trávníček, Váchal, Jelínek, Bešta Trávníček, Váchal, Jelínek, Bešta Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 DNS
13 Moucha, Kulhánek, Hnízdil, Sellner Moucha, Kulhánek, Hnízdil, Sellner TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 284 Šroubek, Plaček, Jirotka, Škoda Šroubek, Plaček, Jirotka, Škoda AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 3:29.27 11.00
2 6 Koška, Matoušek, Vrba, Vachata Koška, Matoušek, Vrba, Vachata TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 3:29.64 9.00
3 20 Žežulka, Rada, Faměra, Pokorný Žežulka, Rada, Faměra, Pokorný TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 3:33.83 8.00
4 36 Dryák, Hofmann, Šabata, Cihlář Dryák, Hofmann, Šabata, Cihlář TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 3:39.50 7.00
5 131 Mikula, Neděla, Vobecký, Faměra Mikula, Neděla, Vobecký, Faměra TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 3:39.56 6.00
6 325 Žák, Češka, Jaroš, Brůha Žák, Češka, Jaroš, Brůha Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 3:40.08 5.00
7 286 Carpentier, Matulka, Housar, Nový Carpentier, Matulka, Housar, Nový AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 3:41.80 4.00
8 85 Bouška, Kohout, Votava, Chudý Bouška, Kohout, Votava, Chudý TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 3:52.16 3.00
9 309 Hrdina, Cypro, Hyna, Jára Hrdina, Cypro, Hyna, Jára Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 3:56.88 2.00
10 48 Sitek, Král, Biskup, Čaščevoj Sitek, Král, Biskup, Čaščevoj TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 4:16.28 1.00
106 Trávníček, Váchal, Jelínek, Bešta Trávníček, Váchal, Jelínek, Bešta Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 DNS
13 Moucha, Kulhánek, Hnízdil, Sellner Moucha, Kulhánek, Hnízdil, Sellner TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 DNS

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 24.8.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 287 Carpentier, Fialová, Lukešová, Kocová Carpentier, Fialová, Lukešová, Kocová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 4:18.40 11.00
2 84 Jinderlová, Mezerová, Tvrzová, Bělohlavová Jinderlová, Mezerová, Tvrzová, Bělohlavová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 4:21.91 9.00
3 283 Buňatová, Havlová, Pučelíková, Schwarczová Buňatová, Havlová, Pučelíková, Schwarczová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 4:24.37 7.00
4 Doubková, Doubková, Slabá, Králová Doubková, Doubková, Slabá, Králová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 4:33.54 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 24.8.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Koubková, Šmigelská, Koděrová, Severová Koubková, Šmigelská, Koděrová, Severová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 4:22.95 8.00
2 78 Veldová, Štráchalová, Pardamcová, Jedličková Veldová, Štráchalová, Pardamcová, Jedličková T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 4:36.34 5.00
3 1 Kubátová, Dolejšová, Špererová, Baarová Kubátová, Dolejšová, Špererová, Baarová Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 4:40.37 4.00
4 53 Brcková, Faktorová, Ošmerová, Piklová Brcková, Faktorová, Ošmerová, Piklová SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 4:50.16 3.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 287 Carpentier, Fialová, Lukešová, Kocová Carpentier, Fialová, Lukešová, Kocová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 4:18.40 11.00
2 84 Jinderlová, Mezerová, Tvrzová, Bělohlavová Jinderlová, Mezerová, Tvrzová, Bělohlavová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 4:21.91 9.00
3 31 Koubková, Šmigelská, Koděrová, Severová Koubková, Šmigelská, Koděrová, Severová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 4:22.95 8.00
4 283 Buňatová, Havlová, Pučelíková, Schwarczová Buňatová, Havlová, Pučelíková, Schwarczová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 4:24.37 7.00
5 Doubková, Doubková, Slabá, Králová Doubková, Doubková, Slabá, Králová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 4:33.54 6.00
6 78 Veldová, Štráchalová, Pardamcová, Jedličková Veldová, Štráchalová, Pardamcová, Jedličková T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 4:36.34 5.00
7 1 Kubátová, Dolejšová, Špererová, Baarová Kubátová, Dolejšová, Špererová, Baarová Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 4:40.37 4.00
8 53 Brcková, Faktorová, Ošmerová, Piklová Brcková, Faktorová, Ošmerová, Piklová SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 4:50.16 3.00

Skok vysoký - Muži

(so, 24.8.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.601.651.701.751.801.831.861.891.921.951.982.01 Body
1 77 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 15 1.98 ----o-oooooxxx 11.00
2 68 Jan KabíčekJan Kabíček
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
97 11 1.98 ---oo-oooxoxoxxx 9.00
3 16 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
98 14 1.95 ---oo-ox-oxxoxxx 8.00
4 204 Dmitry BocharovDmitry Bocharov
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
99 12 1.92 ---oooooxoxxx 7.00
5 88 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 10 1.89 --oooxoooxxx 6.00
6 92 Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
94 6 1.86 -ooxoxoxxxoxxx 5.00
7 49 Adam SudekAdam Sudek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 5 1.83 -oooxoxoxxx 4.00
8 45 Vojtěch PatákVojtěch Paták
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 7 1.83 -oooxoxxoxxx 3.00
9 91 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 8 1.80 --oooxxx 2.00
10 285 Jan JirotkaJan Jirotka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
88 4 1.75 -oooxxx 1.00
11= 307 Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
76 1 1.70 --o-xxx
11= 132 Jan JelínekJan Jelínek
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
80 9 1.70 ooo-
13 9 Václav MatoušekVáclav Matoušek
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
86 3 1.70 oxxoxxoxxx
14 37 Adam HavlíkAdam Havlík
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 2 1.60 xoxxx
294 Jan BílekJan Bílek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 13 DNS
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 24.8.2019 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.341.391.441.471.501.531.561.591.64 Body
1 316 Anna ZekuciováAnna Zekuciová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
95 8 1.59 -oxoooxooxoxxx 11.00
2 284 Klára SloukováKlára Slouková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 3 1.56 xooooxooxoxxx 9.00
3 146 Kateřina VrbováKateřina Vrbová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 6 1.56 --ooooxxoxxx 8.00
4 93 Petra ChalupováPetra Chalupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 7 1.53 ooooxxoxoxxx 7.00
5 134 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 4 1.53 --ooxoxxoxxx 6.00
6 291 Aneta BrabcováAneta Brabcová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 2 1.53 ooxooxxoxxoxxx 5.00
7 89 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 5 1.50 -ooxoxoxxx 4.00
8 53 Barbora BrckováBarbora Brcková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 1 1.44 oooxxx 3.00
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Muži

(so, 24.8.2019 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.202.402.602.803.003.103.203.303.403.503.603.703.803.904.004.10 Body
1 91 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 13 4.00 ----------o-oooxxx 11.00
2 298 Marek PáníkMarek Páník
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 12 3.90 ----------xooxoxoxxx 9.00
3 148 Hwan Seung HanHwan Seung Han
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
94 9 3.70 ----oo-o-xxoooxxx 8.00
4 72 Dominik GyselDominik Gysel
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 10 3.50 ---------xo-xxx 7.00
5 37 Adam HavlíkAdam Havlík
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 11 3.50 -----xxoo--xoxxx 6.00
MS Jan KaislerJan Kaisler
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
98 5 3.40 ----o-xxoxooxxx
7= 327 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 7 3.20 ------o-xxx 4.50
7= 69 Urs GyselUrs Gysel
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
69 4 3.20 ----o-o-xxx 4.50
9 325 Adam ŽákAdam Žák
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 3 3.20 ------xo-xxx 3.00
10 92 Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
94 1 3.00 -oxooxxoxxx 2.00
11 330 Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 2 3.00 -oxxoxoxxoxxx 1.00
78 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 8 DNS
45 Vojtěch PatákVojtěch Paták
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 6 NM ---x-----
Celkem 13 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(so, 24.8.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.902.102.302.402.502.602.702.802.903.00 Body
1 239 Mariana MaláMariana Malá
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
96 7 2.70 --xxooo-xo 11.00
2 26 Kristýna FetterováKristýna Fetterová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
88 5 2.50 --ooo-xxx 9.00
3= 52 Kateřina KrškováKateřina Kršková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
97 3 2.30 --oxxx 7.50
3= 242 Michaela ŠantrůčkováMichaela Šantrůčková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
03 6 2.30 -ooxxx 7.50
5 141 Tereza SmítkováTereza Smítková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 4 2.10 ooxxx 6.00
6 135 Kristýna JarošováKristýna Jarošová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 2 2.10 oxxoxxx 5.00
7 277 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 1 1.90 oxxx 4.00
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 24.8.2019 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 18 Martin VachataMartin Vachata
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
85 24 6.89 +1.9 m/s 6.27  -1.06.62  -2.0x6.62x6.89  +1.9x 11.00
2 294 Jan BílekJan Bílek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 21 6.79 +0.0 m/s 6.79  +0.06.73  -1.3x6.796.63  +0.2xx 9.00
3 204 Dmitry BocharovDmitry Bocharov
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
99 23 6.64 +0.0 m/s 6.27  +0.06.64  +0.0x6.64xxx 8.00
4 88 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 20 6.61 +1.2 m/s x6.44  +0.0x6.446.24  +0.0x6.61  +1.2 7.00
5= 13 Robert MouchaRobert Moucha
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
01 22 6.50 -0.1 m/s 6.50  -0.1xx6.50--x 5.50
5= 25 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
04 15 6.50 +1.2 m/s 6.50  +1.2xx6.50xxx 5.50
7 76 Matyáš MóriMatyáš Móri
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
00 19 6.47 +0.0 m/s 6.01  +0.3x6.47  +0.06.476.47  +0.0x6.44  +1.0 4.00
8 37 Adam HavlíkAdam Havlík
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 10 6.27 +0.5 m/s 6.15  +1.75.93  -0.26.27  +0.56.275.81  +1.05.95  +0.0x 3.00
9 8 Michal KulhánekMichal Kulhánek
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
01 16 6.13 +0.0 m/s 6.13  +0.05.84  -0.56.00  +0.56.130.00.00.0 2.00
10 296 Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 11 6.09 +1.7 m/s x5.79  -0.66.09  +1.76.090.00.00.0 1.00
11 16 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
98 13 5.99 +0.0 m/s x5.99  +0.05.98  +0.05.990.00.00.0
12 314 Daniel CyproDaniel Cypro
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 1 5.99 -0.6 m/s 5.81  -0.95.73  -1.45.99  -0.65.990.00.00.0
13 121 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 14 5.93 +0.4 m/s 5.93  +0.4--5.930.00.00.0
14 5 Zbyněk HnízdilZbyněk Hnízdil
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
81 7 5.88 +0.0 m/s 5.51  +0.05.68  -1.35.88  +0.05.880.00.00.0
15 299 David TermerDavid Termer
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 4 5.79 +0.0 m/s 5.79  +0.05.47  +0.05.79  +0.05.790.00.00.0
16 315 Mike DallalMike Dallal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 8 5.77 +0.7 m/s 5.77  +0.75.64  -0.1x5.770.00.00.0
17 27 Jan VrbaJan Vrba
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
85 6 5.71 +0.0 m/s 5.41  +0.15.59  +0.05.71  +0.05.710.00.00.0
18 142 Antonín VobeckýAntonín Vobecký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 5 5.48 -1.0 m/s x5.48  -1.0x5.480.00.00.0
19 83 David KubecDavid Kubec
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 2 5.46 -0.1 m/s 5.46  -0.15.27  +0.55.22  +0.05.460.00.00.0
20 130 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 17 5.44 +0.0 m/s 5.44  +0.03.98  -0.7-5.440.00.00.0
21 45 Vojtěch PatákVojtěch Paták
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 3 5.42 -0.4 m/s 5.42  -0.45.01  +0.05.38  +0.05.420.00.00.0
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 24.8.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 92 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 17 5.54 +0.0 m/s 5.51  +0.15.54  +0.04.91  +1.65.545.30  -2.35.44  +0.15.43  +0.1 11.00
2 316 Anna ZekuciováAnna Zekuciová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
95 18 5.32 +0.4 m/s 5.30  +0.05.20  +0.05.32  +0.45.32--- 9.00
3 97 Nela NikodemováNela Nikodemová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 15 5.23 +0.0 m/s 5.23  +0.05.22  +0.05.20  +1.25.235.18  -0.5xx 8.00
4 301 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
04 16 5.14 +0.0 m/s 5.14  +0.05.00  +0.05.10  +1.15.145.10  -1.74.99  -1.24.64  +0.0 7.00
5 94 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 13 5.13 +0.5 m/s 4.96  +0.04.74  +0.05.13  +0.55.134.70  +0.04.97  -1.1x 6.00
6 290 Valerie DzurováValerie Dzurová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 6 5.06 +0.0 m/s 4.94  +1.35.06  +0.0x5.062.35  -0.14.84  +0.05.04  +0.0 5.00
7 98 Adéla JedličkováAdéla Jedličková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 11 4.98 +1.7 m/s 4.89  +0.04.90  +0.04.85  +0.04.903.51  +0.04.91  -1.34.98  +1.7 4.00
8 133 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 10 4.92 +0.0 m/s 4.66  +0.04.36  +0.04.92  +0.04.924.90  -1.44.74  +0.04.83  -1.1 3.00
9 93 Petra ChalupováPetra Chalupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 12 4.90 +0.0 m/s 4.68  +0.14.74  +0.04.90  +0.04.900.00.00.0 2.00
10 134 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 14 4.87 +0.0 m/s 4.38  +0.04.87  +0.04.76  +0.04.870.00.00.0 1.00
11 7 Lucie LedvinováLucie Ledvinová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
03 8 4.86 +0.7 m/s 4.82  +0.54.75  +0.04.86  +0.74.860.00.00.0
12 90 Tereza KratochvílováTereza Kratochvílová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 1 4.83 +0.0 m/s 4.83  +0.0xx4.830.00.00.0
13 36 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 4 4.78 +0.0 m/s 4.46  +0.04.78  +0.04.64  -0.44.780.00.00.0
14 292 Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 9 4.74 +0.0 m/s xx4.74  +0.04.740.00.00.0
15 291 Aneta BrabcováAneta Brabcová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 5 4.73 +0.0 m/s 4.73  +0.04.60  +0.04.44  +0.04.730.00.00.0
16 56 Petra HoláPetra Holá
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
89 3 4.44 -1.0 m/s 4.40  +0.0x4.44  -1.04.440.00.00.0
17 33 Sára NoasováSára Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 7 4.28 +0.0 m/s 3.78  +0.03.75  +0.04.28  +0.04.280.00.00.0
18 135 Kristýna JarošováKristýna Jarošová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 2 4.20 +0.0 m/s 4.11  +0.04.08  +0.04.20  +0.04.200.00.00.0
Celkem 18 závodníků

Trojskok - Muži

(so, 24.8.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 18 Martin VachataMartin Vachata
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
85 10 13.85 +0.0 m/s 13.31  +0.313.79  +0.113.85  +0.013.85x-- 11.00
2 8 Michal KulhánekMichal Kulhánek
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
01 12 13.69 +0.0 m/s 13.69  +0.011.64  +0.0-13.69x13.15  +0.311.84  +0.2 9.00
3 15 Martin SellnerMartin Sellner
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
03 3 13.33 +0.4 m/s 12.08  +0.012.42  -0.112.93  +0.012.9312.62  -1.5-13.33  +0.4 8.00
4 185 Jan ŠedivýJan Šedivý
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
00 9 13.17 +0.7 m/s 12.86  +0.013.13  +0.812.89  +0.013.1313.17  +0.712.86  +0.012.97  +0.0 7.00
5 13 Robert MouchaRobert Moucha
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
01 4 13.04 +0.0 m/s x13.04  +0.013.04  +0.013.04x12.55  +0.0- 6.00
6 4 Petr HnízdilPetr Hnízdil
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
81 11 13.01 +0.1 m/s x13.01  +0.1x13.01--- 5.00
7 68 Jan KabíčekJan Kabíček
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
97 8 12.98 +0.0 m/s 12.55  +0.512.78  +1.812.98  +0.012.9812.69  +0.8-11.68  +1.6 4.00
8 142 Antonín VobeckýAntonín Vobecký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 6 12.94 +0.0 m/s 12.49  +0.012.91  +2.112.94  +0.012.94x12.86  +0.012.94  +0.0 3.00
9 204 Dmitry BocharovDmitry Bocharov
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
99 1 12.88 +0.0 m/s 12.19  +0.012.88  +0.012.55  +0.012.880.00.00.0 2.00
10 5 Zbyněk HnízdilZbyněk Hnízdil
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
81 7 12.66 -0.2 m/s 12.64  +0.012.59  +0.012.66  -0.212.660.00.00.0 1.00
11 79 Vladimír VotavaVladimír Votava
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 5 12.36 +0.0 m/s 12.20  +0.012.36  +0.012.11  +0.012.360.00.00.0
12 302 Václav BrůhaVáclav Brůha
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 2 12.28 +0.0 m/s 11.98  -0.611.99  +0.012.28  +0.012.280.00.00.0
Celkem 12 závodníků

Trojskok - Ženy

(so, 24.8.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 316 Anna ZekuciováAnna Zekuciová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
95 12 11.20 10.72  +0.011.20  +1.211.13  +0.011.20x11.11  +0.0- 11.00
2 292 Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 11 10.84 x10.84  +0.0x10.84xx10.73  -0.4 9.00
3 97 Nela NikodemováNela Nikodemová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 3 10.47 09.99  +0.010.10  +1.010.47  +1.610.4710.36  +1.010.08  -0.110.16  -0.2 8.00
4 90 Tereza KratochvílováTereza Kratochvílová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 2 10.43 10.19  +0.010.43  +0.010.07  +1.410.4310.31  +1.010.22  -1.210.17  +0.0 7.00
5 321 Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
95 10 10.21 09.85  +0.0x10.07  +1.110.0710.09  +1.210.21  +0.0- 6.00
6 277 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 8 09.75 09.25  +1.009.75  +0.4x09.75xxx 5.00
7= 297 Eliška VybíralováEliška Vybíralová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 7 09.73 xx09.73  +2.109.73xxx 3.50
7= 239 Mariana MaláMariana Malá
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
96 5 09.73 x09.73  +0.0x09.73x-- 3.50
9 56 Petra HoláPetra Holá
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
89 4 09.56 xx09.56  +0.009.560.00.00.0 2.00
10 140 Lucie BartůškováLucie Bartůšková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 9 09.42 x09.42  +1.409.26  +1.409.420.00.00.0 1.00
11 244 Michaela MíčkováMichaela Míčková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
03 6 09.33 09.25  +0.009.33  +0.7x09.330.00.00.0
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 24.8.2019 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 311 Denisa HruškováDenisa Hrušková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 14 10.70 10.4810.70x10.7010.65xx 11.00
2 52 Kateřina KrškováKateřina Kršková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
97 12 10.46 08.9909.4609.4909.4909.3010.4609.73 9.00
3 51 Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
82 13 10.25 10.2510.11x10.25x09.5809.88 8.00
4 67 Dita PoslušnáDita Poslušná
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
99 9 10.09 09.5210.0909.1510.09x09.90x 7.00
5 128 Václava SetničkováVáclava Setničková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
92 6 09.88 08.5809.88x09.88xx08.96 6.00
6 127 Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 10 09.70 x09.7009.3009.7008.8109.3208.99 5.00
7 61 Alena KvasničkováAlena Kvasničková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
02 11 09.44 09.2609.4209.0009.42x09.44x 4.00
8 134 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 7 09.24 08.8509.2409.0209.24x-- 3.00
9 99 Patricie JedličkováPatricie Jedličková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 5 09.02 08.8808.8109.0209.020.00.00.0 2.00
10 34 Hana OndrkováHana Ondrková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
97 2 08.83 08.8308.7408.5808.830.00.00.0 1.00
11 140 Lucie BartůškováLucie Bartůšková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 8 08.56 x08.5608.4908.560.00.00.0
12 288 Jana ValešováJana Valešová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
87 4 07.60 07.5307.60x07.600.00.00.0
13 4 Zdeňka ŠpererováZdeňka Špererová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
59 3 07.30 07.1007.1107.3007.300.00.00.0
14 6 Petra BaarováPetra Baarová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 1 06.64 05.7806.6405.7106.640.00.00.0
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 24.8.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 205 Reinis KregersReinis Kregers
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
92 18 13.72 13.4113.19x13.4113.7213.5813.44 11.00
2 137 Jan GročekJan Groček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 19 12.88 12.2412.3512.8812.8812.5212.55x 9.00
3 1 Michal ČadaMichal Čada
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
85 11 12.54 11.1112.0311.3212.0311.8011.6212.54 8.00
4 291 Bohuslav MacháčBohuslav Macháč
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
89 17 12.46 x11.6912.1212.1212.0912.46x 7.00
5 82 Václav TomanVáclav Toman
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
82 16 12.19 10.5011.2110.9211.2112.1011.8212.19 6.00
6 102 Aleš ProcházkaAleš Procházka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
93 2 11.87 11.4511.85x11.8511.87x11.70 5.00
7 87 Marek MarvanMarek Marvan
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 15 11.87 xx11.8711.87xxx 4.00
8 74 Radek ŘíhaRadek Říha
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
98 12 11.32 11.3211.2611.0711.320.00.00.0 3.00
9 44 Miroslav NovotnýMiroslav Novotný
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
93 13 11.17 x11.17x11.170.00.00.0 2.00
10 12 Radek MouchaRadek Moucha
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
98 10 10.86 10.5810.8610.4810.860.00.00.0 1.00
11 133 Oto MosesOto Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 7 10.85 x10.3010.8510.850.00.00.0
12 50 Jan KošťálJan Košťál
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
70 9 10.52 x10.52x10.520.00.00.0
13 99 Juraj KudryJuraj Kudry
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
86 1 10.09 10.0909.9909.9910.090.00.00.0
14 70 Václav HronVáclav Hron
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 8 09.81 xx09.8109.810.00.00.0
15 100 Ondřej ŠotOndřej Šot
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 3 09.72 08.5909.72x09.720.00.00.0
16 4 Petr HnízdilPetr Hnízdil
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
81 6 09.68 09.0909.6809.6709.680.00.00.0
17 75 Radek NečinaRadek Nečina
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 4 08.33 08.2608.0408.3308.330.00.00.0
289 Martin KubíkMartin Kubík
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
86 5 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
288 Pavel PittrPavel Pittr
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
90 14 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 19 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(so, 24.8.2019 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 8 Iveta ŠpererováIveta Špererová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
93 15 33.79 33.790.00.033.790.00.00.0 11.00
2 128 Václava SetničkováVáclava Setničková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
92 14 32.68 32.680.00.032.680.00.00.0 9.00
3 311 Denisa HruškováDenisa Hrušková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 16 31.96 31.960.00.031.960.00.00.0 8.00
4 51 Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
82 13 31.59 31.590.00.031.590.00.00.0 7.00
5 308 Sára HolečkováSára Holečková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
96 11 29.37 29.370.00.029.370.00.00.0 6.00
6 127 Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 9 29.32 29.320.00.029.320.00.00.0 5.00
7 67 Dita PoslušnáDita Poslušná
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
99 12 26.49 26.490.00.026.490.00.00.0 4.00
8 298 Lenka FialováLenka Fialová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 8 25.53 25.530.00.025.530.00.00.0 3.00
9 99 Patricie JedličkováPatricie Jedličková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 6 25.00 25.000.00.025.000.00.00.0 2.00
10 61 Alena KvasničkováAlena Kvasničková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
02 10 24.82 24.820.00.024.820.00.00.0 1.00
11 4 Zdeňka ŠpererováZdeňka Špererová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
59 5 23.52 23.520.00.023.520.00.00.0
12 34 Hana OndrkováHana Ondrková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
97 1 22.48 22.480.00.022.480.00.00.0
13 2 Irena StahlováIrena Stahlová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
59 4 20.70 20.700.00.020.700.00.00.0
14 288 Jana ValešováJana Valešová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
87 7 20.60 20.600.00.020.600.00.00.0
15 149 Tereza DoubkováTereza Doubková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 3 18.13 18.130.00.018.130.00.00.0
16 63 Edita NagyováEdita Nagyová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 2 16.57 16.570.00.016.570.00.00.0
Celkem 16 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(so, 24.8.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 205 Reinis KregersReinis Kregers
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
92 20 44.26 44.260.00.044.260.00.00.0 11.00
2 133 Oto MosesOto Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 19 39.61 39.610.00.039.610.00.00.0 9.00
3 82 Václav TomanVáclav Toman
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
82 18 38.66 38.660.00.038.660.00.00.0 8.00
4 137 Jan GročekJan Groček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 17 37.48 37.480.00.037.480.00.00.0 7.00
5 291 Bohuslav MacháčBohuslav Macháč
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
89 16 37.42 37.420.00.037.420.00.00.0 6.00
6 44 Miroslav NovotnýMiroslav Novotný
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
93 15 33.75 33.750.00.033.750.00.00.0 5.00
7 102 Aleš ProcházkaAleš Procházka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
93 2 33.05 33.050.00.033.050.00.00.0 4.00
8 103 Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 7 31.46 31.460.00.031.460.00.00.0 3.00
9 74 Radek ŘíhaRadek Říha
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
98 14 31.36 31.360.00.031.360.00.00.0 2.00
10 70 Václav HronVáclav Hron
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 11 29.57 29.570.00.029.570.00.00.0 1.00
11 1 Michal ČadaMichal Čada
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
85 8 29.39 29.390.00.029.390.00.00.0
12 130 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 4 29.24 29.240.00.029.240.00.00.0
13 50 Jan KošťálJan Košťál
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
70 12 28.71 28.710.00.028.710.00.00.0
14 69 Urs GyselUrs Gysel
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
69 9 27.73 27.730.00.027.730.00.00.0
15 12 Radek MouchaRadek Moucha
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
98 6 27.53 27.530.00.027.530.00.00.0
16 43 Pavel NěmecPavel Němec
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
74 13 27.26 27.260.00.027.260.00.00.0
17 147 Roman ZápotockýRoman Zápotocký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
79 5 25.90 25.900.00.025.900.00.00.0
18 31 Jaroslav BiskupJaroslav Biskup
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 1 19.93 19.930.00.019.930.00.00.0
100 Ondřej ŠotOndřej Šot
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
87 Marek MarvanMarek Marvan
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 10 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 24.8.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 288 Jana ValešováJana Valešová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
87 13 37.45 37.450.00.037.450.00.00.0 11.00
2 27 Eliška HrabětováEliška Hrabětová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 12 35.44 35.440.00.035.440.00.00.0 9.00
MS 311 Denisa HruškováDenisa Hrušková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 2 33.98 33.980.00.033.980.00.00.0
4 51 Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
82 11 29.95 29.950.00.029.950.00.00.0 8.00
5 244 Michaela MíčkováMichaela Míčková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
03 10 29.15 29.150.00.029.150.00.00.0 7.00
6 8 Iveta ŠpererováIveta Špererová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
93 8 28.07 28.070.00.028.070.00.00.0 6.00
7 245 Martina OudováMartina Oudová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
02 9 28.01 28.010.00.028.010.00.00.0 5.00
8 304 Lucie DedkováLucie Dedková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
01 6 25.37 25.370.00.025.370.00.00.0 4.00
9 61 Alena KvasničkováAlena Kvasničková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
02 7 25.22 25.220.00.025.220.00.00.0 3.00
10 4 Zdeňka ŠpererováZdeňka Špererová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
59 4 21.55 21.550.00.021.550.00.00.0 2.00
11 2 Irena StahlováIrena Stahlová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
59 3 21.20 21.200.00.021.200.00.00.0 1.00
12 67 Dita PoslušnáDita Poslušná
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
99 5 20.63 20.630.00.020.630.00.00.0
13 56 Petra HoláPetra Holá
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
89 1 14.90 14.900.00.014.900.00.00.0
Celkem 13 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 24.8.2019 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 82 Václav TomanVáclav Toman
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
82 16 48.20 48.200.00.048.200.00.00.0 11.00
2 44 Miroslav NovotnýMiroslav Novotný
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
93 15 46.70 46.700.00.046.700.00.00.0 9.00
3 102 Aleš ProcházkaAleš Procházka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
93 2 44.30 44.300.00.044.300.00.00.0 8.00
4 291 Bohuslav MacháčBohuslav Macháč
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
89 14 43.88 43.880.00.043.880.00.00.0 7.00
5 50 Jan KošťálJan Košťál
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
70 8 39.28 39.280.00.039.280.00.00.0 6.00
6 288 Pavel PittrPavel Pittr
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
90 9 37.80 37.800.00.037.800.00.00.0 5.00
7 289 Martin KubíkMartin Kubík
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
86 7 35.47 35.470.00.035.470.00.00.0 4.00
8 304 Erik ČížekErik Čížek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 12 35.40 35.400.00.035.400.00.00.0 3.00
9 115 Miroslav PourMiroslav Pour
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
74 11 35.36 35.360.00.035.360.00.00.0 2.00
10 86 Tomáš RysTomáš Rys
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
97 10 34.00 34.000.00.034.000.00.00.0 1.00
11 74 Radek ŘíhaRadek Říha
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
98 13 33.88 33.880.00.033.880.00.00.0
12 87 Marek MarvanMarek Marvan
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 6 33.28 33.280.00.033.280.00.00.0
13 99 Juraj KudryJuraj Kudry
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
86 1 27.22 27.220.00.027.220.00.00.0
14 133 Oto MosesOto Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 5 24.54 24.540.00.024.540.00.00.0
15 70 Václav HronVáclav Hron
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 4 22.98 22.980.00.022.980.00.00.0
16 75 Radek NečinaRadek Nečina
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 3 21.59 21.590.00.021.590.00.00.0
Celkem 16 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 24.8.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 127 Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 11 41.75 41.750.00.041.750.00.00.0 11.00
2 80 Veronika KalivodováVeronika Kalivodová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 9 37.93 37.930.00.037.930.00.00.0 9.00
3 140 Lucie BartůškováLucie Bartůšková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 10 35.55 35.550.00.035.550.00.00.0 8.00
4 304 Lucie DedkováLucie Dedková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
01 8 34.02 34.020.00.034.020.00.00.0 7.00
5 321 Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
95 7 31.65 31.650.00.031.650.00.00.0 6.00
6 285 Kateřina BurianováKateřina Burianová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 5 31.29 31.290.00.031.290.00.00.0 5.00
7 242 Michaela ŠantrůčkováMichaela Šantrůčková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
03 6 27.37 27.370.00.027.370.00.00.0 4.00
8 2 Irena StahlováIrena Stahlová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
59 3 27.23 27.230.00.027.230.00.00.0 3.00
9 239 Mariana MaláMariana Malá
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
96 4 26.73 26.730.00.026.730.00.00.0 2.00
10 34 Hana OndrkováHana Ondrková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
97 2 22.51 22.510.00.022.510.00.00.0 1.00
11 63 Edita NagyováEdita Nagyová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 1 18.91 18.910.00.018.910.00.00.0
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(so, 24.8.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 205 Reinis KregersReinis Kregers
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
92 18 58.24 58.240.00.058.240.00.00.0 11.00
2 68 Jan KabíčekJan Kabíček
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
97 16 53.47 53.470.00.053.470.00.00.0 9.00
3 12 Radek MouchaRadek Moucha
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
98 14 51.90 51.900.00.051.900.00.00.0 8.00
4 42 David MittelbachDavid Mittelbach
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 15 51.27 51.270.00.051.270.00.00.0 7.00
5 99 Juraj KudryJuraj Kudry
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
86 3 49.97 49.970.00.049.970.00.00.0 6.00
6 137 Jan GročekJan Groček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 17 48.17 48.170.00.048.170.00.00.0 5.00
7 18 Martin VachataMartin Vachata
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
85 11 43.64 43.640.00.043.640.00.00.0 4.00
8 311 Pavel KordíkPavel Kordík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 2 41.15 41.150.00.041.150.00.00.0 3.00
9 1 Michal ČadaMichal Čada
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
85 12 40.45 40.450.00.040.450.00.00.0 2.00
10 103 Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 6 38.54 38.540.00.038.540.00.00.0 1.00
11 4 Petr HnízdilPetr Hnízdil
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
81 10 37.36 37.360.00.037.360.00.00.0
12 306 Lukáš FetterLukáš Fetter
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
82 13 37.12 37.120.00.037.120.00.00.0
13 147 Roman ZápotockýRoman Zápotocký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
79 9 37.09 37.090.00.037.090.00.00.0
14 43 Pavel NěmecPavel Němec
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
74 5 36.31 36.310.00.036.310.00.00.0
15 130 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 8 34.63 34.630.00.034.630.00.00.0
16 31 Jaroslav BiskupJaroslav Biskup
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 1 33.60 33.600.00.033.600.00.00.0
17 100 Ondřej ŠotOndřej Šot
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 7 32.14 32.140.00.032.140.00.00.0
18 75 Radek NečinaRadek Nečina
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 4 17.40 17.400.00.017.400.00.00.0
Celkem 18 závodníků

Chůze dráha 10000 m - Muži

(so, 24.8.2019 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
7 Petr KřenekPetr Křenek 81 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. NM 9.00
3 Pavel FišerPavel Fišer 66 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. NM 8.00
39 Jiří KovandaJiří Kovanda 46 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. NM 6.00
Zdeněk BittenglZdeněk Bittengl 61 Atletika KlatovyAtletika Klatovy NM 7.00
Tomáš GörnerTomáš Görner 81 Atletika KlatovyAtletika Klatovy NM 11.00
Celkem 5 závodníků