Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Beroun (24. 8. 2019)
skok vysoký - Muži (sobota, 24.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 77 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1.98 11.00
2 68 Jan KabíčekJan Kabíček 97 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1.98 9.00
3 16 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek 98 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1.95 8.00
skok vysoký - Ženy (sobota, 24.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 316 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1.59 11.00
2 284 Klára SloukováKlára Slouková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.56 9.00
3 146 Kateřina VrbováKateřina Vrbová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1.56 8.00
skok o tyči - Muži (sobota, 24.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 91 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4.00 11.00
2 298 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3.90 9.00
3 148 Hwan Seung HanHwan Seung Han 94 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3.70 8.00
skok o tyči - Ženy (sobota, 24.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 239 Mariana MaláMariana Malá 96 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2.70 11.00
2 26 Kristýna FetterováKristýna Fetterová 88 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2.50 9.00
3= 52 Kateřina KrškováKateřina Kršková 97 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2.30 7.50
3= 242 Michaela ŠantrůčkováMichaela Šantrůčková 03 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2.30 7.50
skok daleký - Muži (sobota, 24.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 18 Martin VachataMartin Vachata 85 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6.89 11.00
2 294 Jan BílekJan Bílek 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6.79 9.00
3 204 Dmitry BocharovDmitry Bocharov 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6.64 8.00
skok daleký - Ženy (sobota, 24.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 92 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5.54 11.00
2 316 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5.32 9.00
3 97 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5.23 8.00
trojskok - Muži (sobota, 24.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 18 Martin VachataMartin Vachata 85 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 13.85 11.00
2 8 Michal KulhánekMichal Kulhánek 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 13.69 9.00
3 15 Martin SellnerMartin Sellner 03 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 13.33 8.00
trojskok - Ženy (sobota, 24.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 316 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 11.20 11.00
2 292 Aneta BaštářováAneta Baštářová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.84 9.00
3 97 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.47 8.00
vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 24.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 311 Denisa HruškováDenisa Hrušková 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 10.70 11.00
2 52 Kateřina KrškováKateřina Kršková 97 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 10.46 9.00
3 51 Lenka BaronováLenka Baronová 82 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 10.25 8.00
vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 24.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 205 Reinis KregersReinis Kregers 92 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 13.72 11.00
2 137 Jan GročekJan Groček 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.88 9.00
3 1 Michal ČadaMichal Čada 85 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 12.54 8.00
hod diskem 1kg - Ženy (sobota, 24.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 8 Iveta ŠpererováIveta Špererová 93 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 33.79 11.00
2 128 Václava SetničkováVáclava Setničková 92 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 32.68 9.00
3 311 Denisa HruškováDenisa Hrušková 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 31.96 8.00
hod diskem 2kg - Muži (sobota, 24.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 205 Reinis KregersReinis Kregers 92 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 44.26 11.00
2 133 Oto MosesOto Moses 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 39.61 9.00
3 82 Václav TomanVáclav Toman 82 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 38.66 8.00
hod kladivem 4kg - Ženy (sobota, 24.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 288 Jana ValešováJana Valešová 87 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 37.45 11.00
2 27 Eliška HrabětováEliška Hrabětová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 35.44 9.00
hod kladivem 7,26kg - Muži (sobota, 24.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 82 Václav TomanVáclav Toman 82 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 48.20 11.00
2 44 Miroslav NovotnýMiroslav Novotný 93 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 46.70 9.00
3 102 Aleš ProcházkaAleš Procházka 93 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 44.30 8.00
hod oštěpem 600g - Ženy (sobota, 24.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 127 Hana HabalováHana Habalová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 41.75 11.00
2 80 Veronika KalivodováVeronika Kalivodová 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 37.93 9.00
3 140 Lucie BartůškováLucie Bartůšková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 35.55 8.00
hod oštěpem 800g - Muži (sobota, 24.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 205 Reinis KregersReinis Kregers 92 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 58.24 11.00
2 68 Jan KabíčekJan Kabíček 97 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 53.47 9.00
3 12 Radek MouchaRadek Moucha 98 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 51.90 8.00