Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Beroun (24. 8. 2019)

vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 24.8.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 205 Reinis KregersReinis Kregers
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
92 18 13.72 13.4113.19x13.4113.7213.5813.44 11.00
2 137 Jan GročekJan Groček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 19 12.88 12.2412.3512.8812.8812.5212.55x 9.00
3 1 Michal ČadaMichal Čada
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
85 11 12.54 11.1112.0311.3212.0311.8011.6212.54 8.00
4 291 Bohuslav MacháčBohuslav Macháč
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
89 17 12.46 x11.6912.1212.1212.0912.46x 7.00
5 82 Václav TomanVáclav Toman
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
82 16 12.19 10.5011.2110.9211.2112.1011.8212.19 6.00
6 102 Aleš ProcházkaAleš Procházka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
93 2 11.87 11.4511.85x11.8511.87x11.70 5.00
7 87 Marek MarvanMarek Marvan
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 15 11.87 xx11.8711.87xxx 4.00
8 74 Radek ŘíhaRadek Říha
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
98 12 11.32 11.3211.2611.0711.320.00.00.0 3.00
9 44 Miroslav NovotnýMiroslav Novotný
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
93 13 11.17 x11.17x11.170.00.00.0 2.00
10 12 Radek MouchaRadek Moucha
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
98 10 10.86 10.5810.8610.4810.860.00.00.0 1.00
11 133 Oto MosesOto Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 7 10.85 x10.3010.8510.850.00.00.0
12 50 Jan KošťálJan Košťál
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
70 9 10.52 x10.52x10.520.00.00.0
13 99 Juraj KudryJuraj Kudry
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
86 1 10.09 10.0909.9909.9910.090.00.00.0
14 70 Václav HronVáclav Hron
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 8 09.81 xx09.8109.810.00.00.0
15 100 Ondřej ŠotOndřej Šot
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 3 09.72 08.5909.72x09.720.00.00.0
16 4 Petr HnízdilPetr Hnízdil
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
81 6 09.68 09.0909.6809.6709.680.00.00.0
17 75 Radek NečinaRadek Nečina
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 4 08.33 08.2608.0408.3308.330.00.00.0
289 Martin KubíkMartin Kubík
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
86 5 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
288 Pavel PittrPavel Pittr
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
90 14 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 19 závodníků