Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Beroun (24. 8. 2019)

skok vysoký - Muži

(so, 24.8.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,60 1,65 1,70 1,75 1,80 1,83 1,86 1,89 1,92 1,95 1,98 2,01 Body
1 77 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 15 1.98 ----o-oooooxxx 11.00
2 68 Jan KabíčekJan Kabíček
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
97 11 1.98 ---oo-oooxoxoxxx 9.00
3 16 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
98 14 1.95 ---oo-ox-oxxoxxx 8.00
4 204 Dmitry BocharovDmitry Bocharov
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
99 12 1.92 ---oooooxoxxx 7.00
5 88 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 10 1.89 --oooxoooxxx 6.00
6 92 Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
94 6 1.86 -ooxoxoxxxoxxx 5.00
7 49 Adam SudekAdam Sudek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 5 1.83 -oooxoxoxxx 4.00
8 45 Vojtěch PatákVojtěch Paták
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 7 1.83 -oooxoxxoxxx 3.00
9 91 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 8 1.80 --oooxxx 2.00
10 285 Jan JirotkaJan Jirotka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
88 4 1.75 -oooxxx 1.00
11= 307 Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
76 1 1.70 --o-xxx
11= 132 Jan JelínekJan Jelínek
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
80 9 1.70 ooo-
13 9 Václav MatoušekVáclav Matoušek
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
86 3 1.70 oxxoxxoxxx
14 37 Adam HavlíkAdam Havlík
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 2 1.60 xoxxx
294 Jan BílekJan Bílek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 13 DNS
Celkem 15 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 24.8.2019 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,34 1,39 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 1,59 1,64 Body
1 316 Anna ZekuciováAnna Zekuciová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
95 8 1.59 -oxoooxooxoxxx 11.00
2 284 Klára SloukováKlára Slouková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 3 1.56 xooooxooxoxxx 9.00
3 146 Kateřina VrbováKateřina Vrbová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 6 1.56 --ooooxxoxxx 8.00
4 93 Petra ChalupováPetra Chalupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 7 1.53 ooooxxoxoxxx 7.00
5 134 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 4 1.53 --ooxoxxoxxx 6.00
6 291 Aneta BrabcováAneta Brabcová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 2 1.53 ooxooxxoxxoxxx 5.00
7 89 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 5 1.50 -ooxoxoxxx 4.00
8 53 Barbora BrckováBarbora Brcková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 1 1.44 oooxxx 3.00
Celkem 8 závodníků