výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Beroun (24. 8. 2019)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 24.8.2019 - 15:40) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 22.23 11.00
2 41 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 22.50 9.00
3 277 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 22.95 8.00
4 88 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 23.09 7.00
5 2 Martin FaměraMartin Faměra 98 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 24.21 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 24.8.2019 - 15:40) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 186 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 23.21 6.00
2 299 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 23.28 5.00
3 49 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 23.85 4.00
4 11 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 24.07 3.00
5 138 Jakub FaměraJakub Faměra 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 24.27
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 24.8.2019 - 15:40) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 182 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 24.15 2.00
2 131 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 24.22
3 47 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 24.31
4 33 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 24.50
5 48 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 26.62
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 24.8.2019 - 15:40) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 23.88
2 181 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 24.27
3 187 Pavel JindraPavel Jindra 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 24.93
4 42 David MittelbachDavid Mittelbach 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 26.91
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 22.23 11.00
2 41 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 22.50 9.00
3 277 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 22.95 8.00
4 88 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 23.09 7.00
5 186 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 23.21 6.00
6 299 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 23.28 5.00
7 49 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 23.85 4.00
8 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 23.88
9 11 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 24.07 3.00
10 182 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 24.15 2.00
11 2 Martin FaměraMartin Faměra 98 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 24.21 1.00
12 131 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 24.22
13 138 Jakub FaměraJakub Faměra 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 24.27
13 181 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 24.27
15 47 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 24.31
16 33 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 24.50
17 187 Pavel JindraPavel Jindra 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 24.93
18 48 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 26.62
19 42 David MittelbachDavid Mittelbach 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 26.91

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 24.8.2019 - 15:25) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 144 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 25.37 11.00
2 92 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 25.65 9.00
3 7 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 26.88 6.00
4 94 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 27.04 4.00
285 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 24.8.2019 - 15:25) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 319 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 26.25 8.00
2 147 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 26.37 7.00
3 126 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 26.96 5.00
4 278 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 27.44 3.00
5 36 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 29.13
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 24.8.2019 - 15:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 301 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 28.35 2.00
2 284 Klára SloukováKlára Slouková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 28.74 1.00
3 148 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 29.45
4 60 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 30.62
5 277 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 30.77
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 144 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 25.37 11.00
2 92 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 25.65 9.00
3 319 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 26.25 8.00
4 147 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 26.37 7.00
5 7 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 26.88 6.00
6 126 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 26.96 5.00
7 94 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 27.04 4.00
8 278 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 27.44 3.00
9 301 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 28.35 2.00
10 284 Klára SloukováKlára Slouková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 28.74 1.00
11 36 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 29.13
12 148 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 29.45
13 60 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 30.62
14 277 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 30.77
285 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS