výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Bílina (18. 5. 2019)

1500 m - Muži

(so, 18.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 84 Radim Filip DrážďanskýRadim Filip Drážďanský 82 AK BílinaAK Bílina 4 4:26.51 11.00
2 7 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 4:28.74 9.00
3 132 Jiří FialaJiří Fiala 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12 4:30.50 8.00
4 203 Jakub ŠpalekJakub Špalek 95 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 4:31.00 7.00
5 178 Ondřej ČadekOndřej Čadek 91 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 4:32.35 6.00
6 85 Maxmilian KrčmářMaxmilian Krčmář 93 AK BílinaAK Bílina 13 4:36.12 5.00
7 187 Martin MariniMartin Marini 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 4:38.73 4.00
8 142 Pavel SchejbalPavel Schejbal 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10 4:38.89 3.00
9 32 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 14 4:40.51 2.00
10 140 Jakub StádníkJakub Stádník 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 9 4:40.69 1.00
11 53 Jiří ČermákJiří Čermák 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 4:42.14
122 Matěj VšetulaMatěj Všetula 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 DNS
54 Jiří ČermákJiří Čermák 74 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11 DNS
71 Vojtěch WachtlVojtěch Wachtl 86 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 15 DNS
177 Robin BučoRobin Bučo 96 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 DNS
Celkem 15 závodníků

1500 m - Ženy

(so, 18.5.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 164 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 2 4:47.52 11.00
2 79 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK BílinaAK Bílina 1 4:49.23 9.00
MS Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 11 4:49.64
4 158 Kateřina KalibováKateřina Kalibová 04 AK MostAK Most 3 4:55.65 8.00
5 133 Vendulka PraskáVendulka Praská 76 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 5:17.91 7.00
6 2 Eliška MartínkováEliška Martínková 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10 5:26.89 6.00
7 176 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 5:28.16 5.00
8 18 Jitka ČermákováJitka Čermáková 75 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 5:29.31 4.00
9 11 Anežka KřížováAnežka Křížová 99 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 9 5:32.00 3.00
10 6 Karolína KautzkáKarolína Kautzká 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 5:41.25 2.00
11 126 Kateřina BalášováKateřina Balášová 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 5:46.51 1.00
Celkem 11 závodníků