výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Bílina (18. 5. 2019)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 18.5.2019 - 11:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 70 David VrbataDavid Vrbata 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 11.43 QA
2 45 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 11.53 qB
3 103 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.56 qB
4 119 Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 12.04
5 63 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 12.20
6 11 Jakub SochorJakub Sochor 95 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 12.50
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 18.5.2019 - 11:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 11.39 QA
2 95 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK BílinaAK Bílina 5 11.84
3 123 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.87
4 102 Karel DvořákKarel Dvořák 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 12.32
5 1 Martin PěknýMartin Pěkný 83 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 12.44
6 52 Vít BílekVít Bílek 92 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 13.07
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 18.5.2019 - 11:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 183 Jakub KohoutJakub Kohout 99 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 11.38 QA
2 128 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 11.38 qA
3 121 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.85
4 107 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 12.01
5 130 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 12.05
6 176 Jan BergerJan Berger 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 12.26
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 18.5.2019 - 11:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 96 David VolkeDavid Volke 97 AK BílinaAK Bílina 3 11.43 QA
2 161 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 11.53 qB
3 127 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 11.57 qB
4 62 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 11.68 qB
5 41 Matyáš VacekMatyáš Vacek 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 11.83
6 58 Marek FormánekMarek Formánek 98 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 12.50
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 18.5.2019 - 11:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 91 Armin NtemoArmin Ntemo 02 AK BílinaAK Bílina 6 11.15 QA
2 34 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 11.49 qB
3 144 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 12.44
4 67 Filip OpočenskýFilip Opočenský 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 12.62
5 Filip PlíhalFilip Plíhal 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 12.87
80 Jiří DoležalJiří Doležal 91 AK BílinaAK Bílina 2 DNF
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 91 Armin NtemoArmin Ntemo 02 AK BílinaAK Bílina 6 11.15 QA
2 183 Jakub KohoutJakub Kohout 99 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 11.38 QA
2 128 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 11.38 qA
4 6 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 11.39 QA
5 70 David VrbataDavid Vrbata 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 11.43 QA
5 96 David VolkeDavid Volke 97 AK BílinaAK Bílina 3 11.43 QA
7 34 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 11.49 qB
8 45 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 11.53 qB
8 161 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 11.53 qB
10 103 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.56 qB
11 127 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 11.57 qB
12 62 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 11.68 qB
13 41 Matyáš VacekMatyáš Vacek 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 11.83
14 95 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK BílinaAK Bílina 5 11.84
15 121 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.85
16 123 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.87
17 107 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 12.01
18 119 Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 12.04
19 130 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 12.05
20 63 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 12.20
21 176 Jan BergerJan Berger 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 12.26
22 102 Karel DvořákKarel Dvořák 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 12.32
23 1 Martin PěknýMartin Pěkný 83 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 12.44
23 144 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 12.44
25 11 Jakub SochorJakub Sochor 95 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 12.50
25 58 Marek FormánekMarek Formánek 98 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 12.50
27 67 Filip OpočenskýFilip Opočenský 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 12.62
28 Filip PlíhalFilip Plíhal 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 12.87
29 52 Vít BílekVít Bílek 92 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 13.07
80 Jiří DoležalJiří Doležal 91 AK BílinaAK Bílina 2 DNF

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 18.5.2019 - 13:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 70 David VrbataDavid Vrbata 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 11.11 11.00
2= 6 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 11.15 8.50
2= 91 Armin NtemoArmin Ntemo 02 AK BílinaAK Bílina 4 11.15 8.50
4 183 Jakub KohoutJakub Kohout 99 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 11.30 7.00
5 128 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 11.31 6.00
6 96 David VolkeDavid Volke 97 AK BílinaAK Bílina 6 11.42 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 18.5.2019 - 13:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 127 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 11.43 4.00
2 161 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 11.48 3.00
3 103 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.49 2.00
4 34 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 11.53 1.00
5 45 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 11.68
6 62 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 11.70
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 18.5.2019 - 11:15) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 12.44 QA
2 14 Natálie MarkováNatálie Marková 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 13.10 qA
3 186 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 13.29 qB
4 12 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 13.69 qB
5 36 Kristina NováKristina Nová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 13.74 qB
6 99 Eliška MagnováEliška Magnová 05 AK BílinaAK Bílina 5 13.82
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 18.5.2019 - 11:15) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 12.61 QA
2 81 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 4 13.23 qA
3 165 Petra SkramušskáPetra Skramušská 05 AK MostAK Most 2 13.83
4 138 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 14.00
5 197 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 14.48
6 89 Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková 00 AK BílinaAK Bílina 1 15.01
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 18.5.2019 - 11:15) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 155 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 4 13.20 QA
2 10 Nikola KolínskáNikola Kolínská 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 14.00
3 5 Adéla FučíkováAdéla Fučíková 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 14.00
4 87 Vendula MenclováVendula Menclová 01 AK BílinaAK Bílina 3 14.07
5 199 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 14.13
6 84 Lenka KadetováLenka Kadetová 90 AK BílinaAK Bílina 1 19.22
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 18.5.2019 - 11:15) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 29 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 13.24 QA
2 191 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 13.32 qB
3 22 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 13.55 qB
4 62 Thalia PandelidesThalia Pandelides 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 13.79 qB
5 1 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 13.94
6 21 Anna ČapkováAnna Čapková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 14.15
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 12.44 QA
2 2 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 12.61 QA
3 14 Natálie MarkováNatálie Marková 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 13.10 qA
4 155 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 4 13.20 QA
5 81 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 4 13.23 qA
6 29 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 13.24 QA
7 186 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 13.29 qB
8 191 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 13.32 qB
9 22 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 13.55 qB
10 12 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 13.69 qB
11 36 Kristina NováKristina Nová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 13.74 qB
12 62 Thalia PandelidesThalia Pandelides 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 13.79 qB
13 99 Eliška MagnováEliška Magnová 05 AK BílinaAK Bílina 5 13.82
14 165 Petra SkramušskáPetra Skramušská 05 AK MostAK Most 2 13.83
15 1 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 13.94
16 138 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 14.00
16 10 Nikola KolínskáNikola Kolínská 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 14.00
16 5 Adéla FučíkováAdéla Fučíková 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 14.00
19 87 Vendula MenclováVendula Menclová 01 AK BílinaAK Bílina 3 14.07
20 199 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 14.13
21 21 Anna ČapkováAnna Čapková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 14.15
22 197 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 14.48
23 89 Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková 00 AK BílinaAK Bílina 1 15.01
24 84 Lenka KadetováLenka Kadetová 90 AK BílinaAK Bílina 1 19.22

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 18.5.2019 - 12:45) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 12.45 11.00
2 2 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 12.56 9.00
3 155 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 2 13.05 8.00
4 29 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 13.15 7.00
5 81 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 1 13.20 6.00
6 14 Natálie MarkováNatálie Marková 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 13.29 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 18.5.2019 - 12:45) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 191 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 13.14 4.00
2 186 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 13.39 3.00
3 22 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 13.64 2.00
4 62 Thalia PandelidesThalia Pandelides 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 13.68 1.00
5 12 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 13.85
6 36 Kristina NováKristina Nová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 14.21
Celkem 6 závodníků