výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Bílina (18. 5. 2019)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 15:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 127 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 22.71 11.00
2 128 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 22.83 9.00
3 161 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 23.04 8.00
4 141 Michal ŠevčíkMichal Ševčík 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 23.26 6.00
5 121 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 23.41 4.00
6 31 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 23.96
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 15:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 123 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.64 2.00
2 129 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 23.81
3 106 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.82
4 134 Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 23.98
5 119 Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 24.03
6 110 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 24.16
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 18.5.2019 - 15:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 45 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 23.35 5.00
2 107 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 24.22
3 135 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 24.29
4 116 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 24.55
5 138 Oskar HajerOskar Hajer 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 24.68
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 18.5.2019 - 15:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 62 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 23.77
2 184 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 24.62
3 176 Jan BergerJan Berger 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 24.92
4 139 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 25.11
5 156 Jan CharvátJan Charvát 02 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 25.70
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 18.5.2019 - 15:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 96 David VolkeDavid Volke 97 AK BílinaAK Bílina 6 23.43 3.00
2 43 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 25.21
3 144 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 25.66
4 131 Pavel HorákPavel Horák 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 26.11
5 16 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 26.15
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 18.5.2019 - 15:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 70 David VrbataDavid Vrbata 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 23.24 7.00
2 42 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 23.73 1.00
3 51 Jan BílýJan Bílý 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 23.86
4 44 David FilipDavid Filip 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 24.73
5 67 Filip OpočenskýFilip Opočenský 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 25.66
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 127 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 22.71 11.00
2 128 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 22.83 9.00
3 161 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 23.04 8.00
4 70 David VrbataDavid Vrbata 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 23.24 7.00
5 141 Michal ŠevčíkMichal Ševčík 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 23.26 6.00
6 45 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 23.35 5.00
7 121 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 23.41 4.00
8 96 David VolkeDavid Volke 97 AK BílinaAK Bílina 6 23.43 3.00
9 123 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.64 2.00
10 42 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 23.73 1.00
11 62 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 23.77
12 129 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 23.81
13 106 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.82
14 51 Jan BílýJan Bílý 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 23.86
15 31 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 23.96
16 134 Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 23.98
17 119 Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 24.03
18 110 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 24.16
19 107 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 24.22
20 135 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 24.29
21 116 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 24.55
22 184 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 24.62
23 138 Oskar HajerOskar Hajer 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 24.68
24 44 David FilipDavid Filip 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 24.73
25 176 Jan BergerJan Berger 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 24.92
26 139 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 25.11
27 43 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 25.21
28 144 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 25.66
28 67 Filip OpočenskýFilip Opočenský 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 25.66
30 156 Jan CharvátJan Charvát 02 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 25.70
31 131 Pavel HorákPavel Horák 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 26.11
32 16 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 26.15

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 14:45) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 25.42 11.00
2 60 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 25.56 9.00
3 191 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 26.06 8.00
4 29 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 26.23 7.00
5 4 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 26.52 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 14:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 81 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 6 26.48 6.00
2 66 Kateřina TicháKateřina Tichá 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 26.72 4.00
3 155 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 5 27.05 3.00
4 17 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 27.52
5 165 Petra SkramušskáPetra Skramušská 05 AK MostAK Most 2 28.58
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 18.5.2019 - 14:45) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 27.23 2.00
2 151 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 4 27.42 1.00
3 154 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 6 27.83
4 12 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 27.91
170 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 18.5.2019 - 14:45) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 67 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 28.11
2 36 Kristina NováKristina Nová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 28.77
3 188 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 29.28
4 89 Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková 00 AK BílinaAK Bílina 2 30.95
38 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 18.5.2019 - 14:45) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 195 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 28.68
2 197 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 29.08
3 199 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 29.22
4 192 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 29.36
5 11 Andrea FotrováAndrea Fotrová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 29.78
84 Lenka KadetováLenka Kadetová 90 AK BílinaAK Bílina 3 DNF
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 25.42 11.00
2 60 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 25.56 9.00
3 191 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 26.06 8.00
4 29 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 26.23 7.00
5 81 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 6 26.48 6.00
6 4 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 26.52 5.00
7 66 Kateřina TicháKateřina Tichá 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 26.72 4.00
8 155 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 5 27.05 3.00
9 1 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 27.23 2.00
10 151 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 4 27.42 1.00
11 17 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 27.52
12 154 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 6 27.83
13 12 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 27.91
14 67 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 28.11
15 165 Petra SkramušskáPetra Skramušská 05 AK MostAK Most 2 28.58
16 195 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 28.68
17 36 Kristina NováKristina Nová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 28.77
18 197 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 29.08
19 199 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 29.22
20 188 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 29.28
21 192 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 29.36
22 11 Andrea FotrováAndrea Fotrová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 29.78
23 89 Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková 00 AK BílinaAK Bílina 2 30.95
170 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 5 DNS
38 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 DNS
84 Lenka KadetováLenka Kadetová 90 AK BílinaAK Bílina 3 DNF