výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Kladno (8. 6. 2019)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 8.6.2019 - 11:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 65 David VrbataDavid Vrbata 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 11.30
2 133 Jakub DemelJakub Demel 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 11.53
3 103 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.59
4 42 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 11.63
5 73 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 11.68
6 67 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 11.73
7 43 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 11.83
8 121 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 11.87
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 8.6.2019 - 11:25) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 11.44
2 127 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 11.49
3 27 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 11.49
4 104 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.60
5 34 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 11.69
6 41 Matyáš VacekMatyáš Vacek 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 12.02
7 90 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 8 12.10
8 71 Šimon JedličkaŠimon Jedlička 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 12.97
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 8.6.2019 - 11:25) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 128 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 11.40
2 96 David VolkeDavid Volke 97 AK BílinaAK Bílina 6 11.46
3 18 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 11.68
4 88 Timotej HaszicsTimotej Haszics 00 AK BílinaAK Bílina 7 11.73
5 123 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.85
6 184 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 12.03
7 52 Jan BílýJan Bílý 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 12.15
8 44 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 12.18
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 8.6.2019 - 11:25) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.31
MS Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.44
3 135 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 12.12
4 139 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 12.25
5 194 Filip PlíhalFilip Plíhal 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 12.94
Lukáš BajerLukáš Bajer 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 8.6.2019 - 11:25) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.39
MS Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.87
3 119 Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 12.30
4 144 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 12.32
5 Ondřej BeníčekOndřej Beníček 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 12.49
Vít BílekVít Bílek 92 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 65 David VrbataDavid Vrbata 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 11.30
2 Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.31
3 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.39
4 128 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 11.40
5 6 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 11.44
5 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.44
7 96 David VolkeDavid Volke 97 AK BílinaAK Bílina 6 11.46
8 127 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 11.49
8 27 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 11.49
10 133 Jakub DemelJakub Demel 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 11.53
11 103 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.59
12 104 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.60
13 42 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 11.63
14 73 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 11.68
14 18 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 11.68
16 34 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 11.69
17 67 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 11.73
17 88 Timotej HaszicsTimotej Haszics 00 AK BílinaAK Bílina 7 11.73
19 43 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 11.83
20 123 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.85
21 121 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 11.87
21 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.87
23 41 Matyáš VacekMatyáš Vacek 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 12.02
24 184 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 12.03
25 90 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 8 12.10
26 135 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 12.12
27 52 Jan BílýJan Bílý 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 12.15
28 44 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 12.18
29 139 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 12.25
30 119 Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 12.30
31 144 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 12.32
32 Ondřej BeníčekOndřej Beníček 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 12.49
33 194 Filip PlíhalFilip Plíhal 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 12.94
34 71 Šimon JedličkaŠimon Jedlička 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 12.97
Lukáš BajerLukáš Bajer 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 DNS
Vít BílekVít Bílek 92 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 DNS

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 8.6.2019 - 12:40) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 65 David VrbataDavid Vrbata 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 11.17 11.00
2 6 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 11.23 9.00
3 127 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 11.41 8.00
4 128 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 11.41 7.00
5 96 David VolkeDavid Volke 97 AK BílinaAK Bílina 6 11.46 6.00
6 133 Jakub DemelJakub Demel 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 11.73 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 8.6.2019 - 12:40) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 104 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.49 4.00
2 103 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.60 3.00
3 42 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 11.77 2.00
4 18 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 11.83 1.00
27 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 DNS
88 Timotej HaszicsTimotej Haszics 00 AK BílinaAK Bílina 7 DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 8.6.2019 - 11:15) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 83 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 5 12.70
2 106 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 12.92
3 155 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 3 13.17
4 72 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 13.58
5 12 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 13.61
6 92 Sára StrapkováSára Strapková 04 AK BílinaAK Bílina 1 13.68
7 60 Janka JarošováJanka Jarošová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 13.98
89 Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková 00 AK BílinaAK Bílina 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 8.6.2019 - 11:15) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 102 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 12.52
2 19 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 13.02
3 81 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 3 13.22
4 71 Adéla ObrdováAdéla Obrdová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 13.31
5 8 Anna VašinováAnna Vašinová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 13.44
6 6 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 13.51
7 42 Michaela JaneckáMichaela Janecká 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 13.62
8 36 Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 14.46
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 8.6.2019 - 11:15) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 191 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 12.73
2 56 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 12.85
3 29 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 13.06
4 116 Natálie MarkováNatálie Marková 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 13.07
5 112 Nikola KolínskáNikola Kolínská 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 13.62
6 66 Thalia PandelidesThalia Pandelides 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 13.64
7 44 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 13.70
8 107 Adéla FučíkováAdéla Fučíková 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 14.29
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 8.6.2019 - 11:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 64 Aneta KůrkováAneta Kůrková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 13.86
MS 123 Veronika VašinováVeronika Vašinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 13.89
MS Tereza VeseláTereza Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 14.02
MS 171 Barbora KutováBarbora Kutová 05 AK MostAK Most 6 14.09
MS Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 14.50
MS 84 Lenka KadetováLenka Kadetová 90 AK BílinaAK Bílina 8 18.41
Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 102 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 12.52
2 83 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 5 12.70
3 191 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 12.73
4 56 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 12.85
5 106 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 12.92
6 19 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 13.02
7 29 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 13.06
8 116 Natálie MarkováNatálie Marková 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 13.07
9 155 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 3 13.17
10 81 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 3 13.22
11 71 Adéla ObrdováAdéla Obrdová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 13.31
12 8 Anna VašinováAnna Vašinová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 13.44
13 6 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 13.51
14 72 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 13.58
15 12 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 13.61
16 42 Michaela JaneckáMichaela Janecká 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 13.62
16 112 Nikola KolínskáNikola Kolínská 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 13.62
18 66 Thalia PandelidesThalia Pandelides 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 13.64
19 92 Sára StrapkováSára Strapková 04 AK BílinaAK Bílina 1 13.68
20 44 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 13.70
21 64 Aneta KůrkováAneta Kůrková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 13.86
22 123 Veronika VašinováVeronika Vašinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 13.89
23 60 Janka JarošováJanka Jarošová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 13.98
24 Tereza VeseláTereza Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 14.02
25 171 Barbora KutováBarbora Kutová 05 AK MostAK Most 6 14.09
26 107 Adéla FučíkováAdéla Fučíková 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 14.29
27 36 Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 14.46
28 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 14.50
29 84 Lenka KadetováLenka Kadetová 90 AK BílinaAK Bílina 8 18.41
89 Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková 00 AK BílinaAK Bílina 8 DNS
Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DNS

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 8.6.2019 - 12:30) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 102 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 12.64 11.00
2 83 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 5 12.83 9.00
3 56 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 12.89 8.00
4 191 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 12.90 7.00
5 106 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 13.17 6.00
6 19 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 13.23 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 8.6.2019 - 12:30) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 29 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 13.20 4.00
2 116 Natálie MarkováNatálie Marková 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 13.25 3.00
3 155 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 3 13.36 2.00
4 71 Adéla ObrdováAdéla Obrdová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 13.45 1.00
5 81 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 6 13.64
6 72 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 13.82
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 14:55) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.48
2 65 David VrbataDavid Vrbata 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 23.09 11.00
MS Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 23.26
4 128 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 23.27 8.00
5 127 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 23.27 7.00
161 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 14:55) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 104 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.23 9.00
2 96 David VolkeDavid Volke 97 AK BílinaAK Bílina 1 23.32 6.00
3 18 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 23.64 3.00
4 73 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 23.81
5 42 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 23.93
6 31 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 24.53
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 8.6.2019 - 14:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 88 Timotej HaszicsTimotej Haszics 00 AK BílinaAK Bílina 5 23.40 5.00
2 123 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.60 4.00
3 121 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.69 2.00
4 125 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 23.78 1.00
5 106 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 24.10
95 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK BílinaAK Bílina 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 8.6.2019 - 14:55) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 90 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 6 24.01
MS Lukáš BajerLukáš Bajer 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 24.26
3 44 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 24.38
4 45 Ondřej GrimOndřej Grim 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 24.50
5 116 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 24.56
119 Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 8.6.2019 - 14:55) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.54
2 43 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 24.03
3 14 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 24.81
4 156 Jan CharvátJan Charvát 02 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 25.18
5 12 Jonáš SgalitzerJonáš Sgalitzer 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 26.02
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 8.6.2019 - 14:55) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 40 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 24.97
2 144 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 25.26
3 21 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 26.07
MS 299 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 27.03
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.48
2 65 David VrbataDavid Vrbata 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 23.09 11.00
3 104 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.23 9.00
4 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 23.26
5 128 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 23.27 8.00
5 127 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 23.27 7.00
7 96 David VolkeDavid Volke 97 AK BílinaAK Bílina 1 23.32 6.00
8 88 Timotej HaszicsTimotej Haszics 00 AK BílinaAK Bílina 5 23.40 5.00
9 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.54
10 123 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.60 4.00
11 18 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 23.64 3.00
12 121 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.69 2.00
13 125 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 23.78 1.00
14 73 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 23.81
15 42 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 23.93
16 90 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 6 24.01
17 43 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 24.03
18 106 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 24.10
19 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 24.26
20 44 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 24.38
21 45 Ondřej GrimOndřej Grim 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 24.50
22 31 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 24.53
23 116 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 24.56
24 14 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 24.81
25 40 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 24.97
26 156 Jan CharvátJan Charvát 02 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 25.18
27 144 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 25.26
28 12 Jonáš SgalitzerJonáš Sgalitzer 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 26.02
29 21 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 26.07
30 299 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 27.03
161 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 DNS
95 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK BílinaAK Bílina 4 DNS
119 Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 14:45) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 102 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 25.77 11.00
2 191 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 25.77 9.00
3 31 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 25.88 8.00
4 29 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 26.48 7.00
5 54 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 27.03 5.50
6 81 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 1 27.24 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 14:45) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 151 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 1 27.03 5.50
2 106 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 27.28 2.00
3 85 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 6 27.47
4 65 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 27.55
5 101 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 27.70
155 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 8.6.2019 - 14:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 154 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 5 27.17 4.00
2 170 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 2 27.45 1.00
3 119 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 27.85
4 71 Adéla ObrdováAdéla Obrdová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 28.60
5 64 Aneta KůrkováAneta Kůrková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 28.98
36 Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 8.6.2019 - 14:45) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 26 Eliška AugustováEliška Augustová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 29.35
2 44 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 29.70
3 75 Klára ZikmundováKlára Zikmundová 93 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 30.05
MS Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 30.46
5 188 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 30.50
192 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 8.6.2019 - 14:45) official Vítr: -3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 19 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 28.10
2 86 Ester MarhanováEster Marhanová 03 AK BílinaAK Bílina 3 30.33
3 10 Andrea FotrováAndrea Fotrová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 30.46
MS Adéla PetrusováAdéla Petrusová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 31.58
89 Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková 00 AK BílinaAK Bílina 5 DNS
186 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 102 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 25.77 11.00
1 191 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 25.77 9.00
3 31 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 25.88 8.00
4 29 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 26.48 7.00
5 54 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 27.03 5.50
5 151 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 1 27.03 5.50
7 154 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 5 27.17 4.00
8 81 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 1 27.24 3.00
9 106 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 27.28 2.00
10 170 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 2 27.45 1.00
11 85 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 6 27.47
12 65 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 27.55
13 101 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 27.70
14 119 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 27.85
15 19 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 28.10
16 71 Adéla ObrdováAdéla Obrdová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 28.60
17 64 Aneta KůrkováAneta Kůrková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 28.98
18 26 Eliška AugustováEliška Augustová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 29.35
19 44 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 29.70
20 75 Klára ZikmundováKlára Zikmundová 93 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 30.05
21 86 Ester MarhanováEster Marhanová 03 AK BílinaAK Bílina 3 30.33
22 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 30.46
22 10 Andrea FotrováAndrea Fotrová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 30.46
24 188 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 30.50
25 Adéla PetrusováAdéla Petrusová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 31.58
155 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 5 DNS
36 Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 DNS
192 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 DNS
89 Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková 00 AK BílinaAK Bílina 5 DNS
186 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 89 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 5 51.22 11.00
2 188 Michal MartinákMichal Martinák 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 51.96 9.00
3 52 Jan BílýJan Bílý 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 52.10 7.00
4 135 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 52.31 6.00
5 79 Jakub DoležalJakub Doležal 00 AK BílinaAK Bílina 1 54.56
65 David VrbataDavid Vrbata 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 26 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 52.03 8.00
2 125 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 52.51 5.00
3 110 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 53.15 4.00
4 139 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 53.73 3.00
5 116 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 54.43 1.00
6 151 Michal BurešMichal Bureš 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 55.22
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 8.6.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 45 Ondřej GrimOndřej Grim 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 54.11 2.00
2 14 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 54.52
3 164 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 54.55
4 21 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 58.41
5 16 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 58.61
MS 299 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 60.80
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 89 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 5 51.22 11.00
2 188 Michal MartinákMichal Martinák 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 51.96 9.00
3 26 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 52.03 8.00
4 52 Jan BílýJan Bílý 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 52.10 7.00
5 135 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 52.31 6.00
6 125 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 52.51 5.00
7 110 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 53.15 4.00
8 139 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 53.73 3.00
9 45 Ondřej GrimOndřej Grim 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 54.11 2.00
10 116 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 54.43 1.00
11 14 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 54.52
12 164 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 54.55
13 79 Jakub DoležalJakub Doležal 00 AK BílinaAK Bílina 1 54.56
14 151 Michal BurešMichal Bureš 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 55.22
15 21 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 58.41
16 16 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 58.61
17 299 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 60.80
65 David VrbataDavid Vrbata 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 DNF

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 57.39 11.00
2 178 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 59.49 9.00
3 95 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 2 60.69 6.00
4 154 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 1 61.31 5.00
5 13 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 61.70 4.00
6 121 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 62.64 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 119 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 59.65 8.00
2 151 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 4 60.64 7.00
3 182 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 62.08 3.00
4 8 Anna VašinováAnna Vašinová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 62.27 2.00
5 139 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 65.03
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 8.6.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 101 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 63.85
2 61 Michaela KolcováMichaela Kolcová 66 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 67.42
3 34 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 67.68
4 10 Andrea FotrováAndrea Fotrová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 68.77
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 57.39 11.00
2 178 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 59.49 9.00
3 119 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 59.65 8.00
4 151 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 4 60.64 7.00
5 95 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 2 60.69 6.00
6 154 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 1 61.31 5.00
7 13 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 61.70 4.00
8 182 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 62.08 3.00
9 8 Anna VašinováAnna Vašinová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 62.27 2.00
10 121 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 62.64 1.00
11 101 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 63.85
12 139 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 65.03
13 61 Michaela KolcováMichaela Kolcová 66 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 67.42
14 34 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 67.68
15 10 Andrea FotrováAndrea Fotrová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 68.77

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 106 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:04.40 11.00
2 164 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 2:04.42 9.00
3 79 Jakub DoležalJakub Doležal 00 AK BílinaAK Bílina 6 2:04.52 8.00
4 151 Michal BurešMichal Bureš 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 2:04.61 7.00
5 31 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 2:05.54 6.00
6 85 Maxmilian KrčmářMaxmilian Krčmář 93 AK BílinaAK Bílina 5 2:08.30 5.00
7 131 Pavel HorákPavel Horák 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 2:10.28 4.00
8 94 František PodroužekFrantišek Podroužek 82 AK BílinaAK Bílina 4 2:21.12 3.00
9 16 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 2:21.57 2.00
Celkem 9 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 166 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 1 2:16.60 11.00
2 13 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 2:18.02 9.00
3 37 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 2:19.71 8.00
4 164 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 4 2:22.61 7.00
5 170 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 5 2:23.42 6.00
6 190 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:24.29 5.00
7 80 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 2 2:24.54 4.00
8 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:24.72 3.00
9 192 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:39.97
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 117 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 2:25.14 2.00
2 39 Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 2:29.78 1.00
3 14 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 2:34.07
4 139 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 2:34.35
5 188 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:34.58
6 15 Eliška PodzimkováEliška Podzimková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 2:35.44
MS Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:38.68
8 88 Kristina MotejlováKristina Motejlová 04 AK BílinaAK Bílina 2 2:41.92
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 166 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 1 2:16.60 11.00
2 13 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 2:18.02 9.00
3 37 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 2:19.71 8.00
4 164 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 4 2:22.61 7.00
5 170 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 5 2:23.42 6.00
6 190 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:24.29 5.00
7 80 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 2 2:24.54 4.00
8 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:24.72 3.00
9 117 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 2:25.14 2.00
10 39 Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 2:29.78 1.00
11 14 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 2:34.07
12 139 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 2:34.35
13 188 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:34.58
14 15 Eliška PodzimkováEliška Podzimková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 2:35.44
15 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:38.68
16 192 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:39.97
17 88 Kristina MotejlováKristina Motejlová 04 AK BílinaAK Bílina 2 2:41.92

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 60 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 4:18.61 11.00
2 84 Radim Filip DrážďanskýRadim Filip Drážďanský 82 AK BílinaAK Bílina 2 4:21.17 9.00
3 19 Antonín SemerádAntonín Semerád 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 4:26.54 8.00
4 85 Maxmilian KrčmářMaxmilian Krčmář 93 AK BílinaAK Bílina 4 4:29.93 7.00
5 203 Jakub ŠpalekJakub Špalek 95 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 4:31.17 6.00
6 122 Matěj VšetulaMatěj Všetula 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10 4:32.33 5.00
7 178 Ondřej ČadekOndřej Čadek 91 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 4:32.95 4.00
8 142 Pavel SchejbalPavel Schejbal 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 4:36.33 3.00
9 187 Martin MariniMartin Marini 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 7 4:36.85 2.00
MS 192 Daniel HýnaDaniel Hýna 95 AK MostAK Most 11 4:37.50
11 143 Jan ČížekJan Čížek 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 13 4:40.82 1.00
12 53 Jiří ČermákJiří Čermák 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 9 4:41.78
13 66 Vojtěch WachtlVojtěch Wachtl 86 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 14 5:10.25
177 Robin BučoRobin Bučo 96 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 12 DNS
Celkem 14 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 166 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 1 4:50.28 11.00
MS Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 11 4:50.73
3 68 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 4:52.65 9.00
4 33 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 5:17.30 8.00
5 133 Vendulka PraskáVendulka Praská 76 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 5:23.61 7.00
6 129 Jitka Funiok VajcováJitka Funiok Vajcová 79 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 5:24.20 6.00
7 115 Libuše KřížováLibuše Křížová 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 9 5:27.53 5.00
8 22 Karolína KautzkáKarolína Kautzká 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10 5:28.68 4.00
9 2 Eliška MartínkováEliška Martínková 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 5:29.03 3.00
10 176 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 5:31.34 2.00
11 23 Zuzana LoudováZuzana Loudová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 12 5:45.91 1.00
114 Anežka KřížováAnežka Křížová 99 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 DNS
Celkem 12 závodníků

5000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS 200 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 15:47.34
2 177 Robin BučoRobin Bučo 96 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 15:53.65 11.00
3 83 Aleš FilingrAleš Filingr 92 AK BílinaAK Bílina 6 16:05.98 9.00
4 19 Antonín SemerádAntonín Semerád 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 16:12.01 8.00
5 178 Ondřej ČadekOndřej Čadek 91 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 16:25.93 7.00
6 3 Ondřej SedláčekOndřej Sedláček 82 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 17:17.35 6.00
7 55 Aleš DrahoňovskýAleš Drahoňovský 72 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 9 17:37.15 5.00
8 195 Peter PotrokPeter Potrok 73 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 17:49.27 4.00
9 201 Michal ŠanderaMichal Šandera 76 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 8 18:09.23 3.00
10 105 Karel HevessyKarel Hevessy 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10 18:36.14 2.00
11 66 Vojtěch WachtlVojtěch Wachtl 86 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 12 19:11.43 1.00
136 Dušan PodroužekDušan Podroužek 74 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11 DNF
Celkem 12 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 129 Jitka Funiok VajcováJitka Funiok Vajcová 79 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 20:19.95 11.00
2 114 Anežka KřížováAnežka Křížová 99 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 21:12.52 9.00
MS 251 Michaela EliášováMichaela Eliášová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 21:27.93
4 103 Kristýna DenkováKristýna Denková 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 23:21.90 8.00
5 168 Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová 02 AK MostAK Most 2 23:54.04 7.00
6 3 Michaela VundererováMichaela Vundererová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 23:57.81 6.00
51 Veronika BartošováVeronika Bartošová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 DNS
79 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK BílinaAK Bílina 4 DNF
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 12:00) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 180 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 15.45 11.00
2 57 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 15.70 9.00
3 130 Maria GläßerMaria Gläßer 96 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 16.61 6.00
4 179 Barbora ČernáBarbora Černá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 17.97 3.00
5 181 Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 18.12 1.00
6 121 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 19.11
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 12:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 35 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 15.95 8.00
2 97 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 3 16.54 7.00
3 102 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 16.78 5.00
4 137 Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová 82 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 17.88 4.00
5 9 Marika MatějovskáMarika Matějovská 99 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 18.05 2.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 180 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 15.45 11.00
2 57 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 15.70 9.00
3 35 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 15.95 8.00
4 97 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 3 16.54 7.00
5 130 Maria GläßerMaria Gläßer 96 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 16.61 6.00
6 102 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 16.78 5.00
7 137 Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová 82 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 17.88 4.00
8 179 Barbora ČernáBarbora Černá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 17.97 3.00
9 9 Marika MatějovskáMarika Matějovská 99 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 18.05 2.00
10 181 Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 18.12 1.00
11 121 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 19.11

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 12:15) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 89 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 4 15.83 11.00
2 26 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 16.34 9.00
3 64 Jan RejhaJan Rejha 99 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 16.74 8.00
4 28 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 16.83 7.00
5 109 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 16.95 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 12:15) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 126 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 18.11 5.00
2 112 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 18.93 4.00
3 8 Petr DubskýPetr Dubský 89 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 20.08 3.00
4 186 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí 85 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 21.19 2.00
5 150 Marek PovýšilMarek Povýšil 89 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 22.18 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 89 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 4 15.83 11.00
2 26 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 16.34 9.00
3 64 Jan RejhaJan Rejha 99 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 16.74 8.00
4 28 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 16.83 7.00
5 109 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 16.95 6.00
6 126 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 18.11 5.00
7 112 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 18.93 4.00
8 8 Petr DubskýPetr Dubský 89 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 20.08 3.00
9 186 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí 85 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 21.19 2.00
10 150 Marek PovýšilMarek Povýšil 89 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 22.18 1.00

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 129 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 57.94 11.00
2 28 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 58.48 9.00
3 126 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 58.92 8.00
4 153 Roman HanákRoman Hanák 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 60.63 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 86 František LáchaFrantišek Lácha 02 AK BílinaAK Bílina 3 60.59 7.00
2 60 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 61.12 5.00
3 5 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 62.25 3.00
4 8 Petr DubskýPetr Dubský 89 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 62.97 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 8.6.2019 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 78 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 2 61.61 4.00
2 46 Jakub JohnJakub John 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 63.21 1.00
3 186 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí 85 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 63.75
4 112 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 64.10
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 129 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 57.94 11.00
2 28 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 58.48 9.00
3 126 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 58.92 8.00
4 86 František LáchaFrantišek Lácha 02 AK BílinaAK Bílina 3 60.59 7.00
5 153 Roman HanákRoman Hanák 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 60.63 6.00
6 60 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 61.12 5.00
7 78 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 2 61.61 4.00
8 5 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 62.25 3.00
9 8 Petr DubskýPetr Dubský 89 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 62.97 2.00
10 46 Jakub JohnJakub John 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 63.21 1.00
11 186 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí 85 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 63.75
12 112 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 64.10

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 35 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 63.04 11.00
2 54 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 63.66 9.00
3 57 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 64.17 8.00
4 95 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 2 65.27 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 66.29 6.00
2 28 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 70.19 5.00
3 155 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 5 71.97 3.00
4 82 Klára FrancouzováKlára Francouzová 01 AK BílinaAK Bílina 3 74.67 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 8.6.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 181 Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 71.95 4.00
2 11 Kateřina SvátkováKateřina Svátková 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 75.16 1.00
3 137 Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová 82 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 76.08
4 77 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK BílinaAK Bílina 4 80.07
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 35 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 63.04 11.00
2 54 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 63.66 9.00
3 57 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 64.17 8.00
4 95 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 2 65.27 7.00
5 6 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 66.29 6.00
6 28 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 70.19 5.00
7 181 Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 71.95 4.00
8 155 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 5 71.97 3.00
9 82 Klára FrancouzováKlára Francouzová 01 AK BílinaAK Bílina 3 74.67 2.00
10 11 Kateřina SvátkováKateřina Svátková 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 75.16 1.00
11 137 Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová 82 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 76.08
12 77 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK BílinaAK Bílina 4 80.07

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 65 Vrbata, Rejha, Bílý, Hanyk Vrbata, Rejha, Bílý, Hanyk AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 3:28.78 11.00
2 79 Doležal, Strnad, Volke, Lepeška Doležal, Strnad, Volke, Lepeška AK BílinaAK Bílina 3 3:29.55 9.00
3 133 Demel, Trafina, Sedlmayer, Faistauer Demel, Trafina, Sedlmayer, Faistauer AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 3:29.86 8.00
4 34 Surjomartono, Šimek, Pavinger, Blachowicz Surjomartono, Šimek, Pavinger, Blachowicz SK JeseniovaSK Jeseniova 2 3:35.31 6.00
5 188 Martinák, Kováč, Prchal, Špalek Martinák, Kováč, Prchal, Špalek AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 3:48.18
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 128 Jelínek, Radostný, Mašek, Beníček Jelínek, Radostný, Mašek, Beníček AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 3:39.73 4.00
2 153 Hanák, Charvát, Šmátrala, Bureš Hanák, Charvát, Šmátrala, Bureš SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 3:41.64 3.00
3 14 Mařík, Dubský, Sgalitzer, Vodička Mařík, Dubský, Sgalitzer, Vodička SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 3:44.79 2.00
4 44 Nýč, Jisl, Halbich, John Nýč, Jisl, Halbich, John SK JeseniovaSK Jeseniova 2 3:45.44 1.00
5 67 Žerava, Havrda, Čermák, Jedlička Žerava, Havrda, Čermák, Jedlička AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 3:58.13
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 8.6.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 116 Pánek, Holubovský, Hřích, Sobotka Pánek, Holubovský, Hřích, Sobotka A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 3:34.31 7.00
2 94 Podroužek, Slouka, Haszics, Lácha Podroužek, Slouka, Haszics, Lácha AK BílinaAK Bílina 6 3:38.95 5.00
3 130 Nguyen Ngoc, Horák, Schejbal, Mašek Nguyen Ngoc, Horák, Schejbal, Mašek AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 3:56.40
4 16 Hlubinka, Junek, Semerád, Culliver Hlubinka, Junek, Semerád, Culliver SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 3:56.54
5 186 Krejčí, Marini, Plíhal, Moudrý Krejčí, Marini, Plíhal, Moudrý AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 3:59.32
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 65 Vrbata, Rejha, Bílý, Hanyk Vrbata, Rejha, Bílý, Hanyk AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 3:28.78 11.00
2 79 Doležal, Strnad, Volke, Lepeška Doležal, Strnad, Volke, Lepeška AK BílinaAK Bílina 3 3:29.55 9.00
3 133 Demel, Trafina, Sedlmayer, Faistauer Demel, Trafina, Sedlmayer, Faistauer AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 3:29.86 8.00
4 116 Pánek, Holubovský, Hřích, Sobotka Pánek, Holubovský, Hřích, Sobotka A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 3:34.31 7.00
5 34 Surjomartono, Šimek, Pavinger, Blachowicz Surjomartono, Šimek, Pavinger, Blachowicz SK JeseniovaSK Jeseniova 2 3:35.31 6.00
6 94 Podroužek, Slouka, Haszics, Lácha Podroužek, Slouka, Haszics, Lácha AK BílinaAK Bílina 6 3:38.95 5.00
7 128 Jelínek, Radostný, Mašek, Beníček Jelínek, Radostný, Mašek, Beníček AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 3:39.73 4.00
8 153 Hanák, Charvát, Šmátrala, Bureš Hanák, Charvát, Šmátrala, Bureš SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 3:41.64 3.00
9 14 Mařík, Dubský, Sgalitzer, Vodička Mařík, Dubský, Sgalitzer, Vodička SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 3:44.79 2.00
10 44 Nýč, Jisl, Halbich, John Nýč, Jisl, Halbich, John SK JeseniovaSK Jeseniova 2 3:45.44 1.00
11 188 Martinák, Kováč, Prchal, Špalek Martinák, Kováč, Prchal, Špalek AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 3:48.18
12 130 Nguyen Ngoc, Horák, Schejbal, Mašek Nguyen Ngoc, Horák, Schejbal, Mašek AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 3:56.40
13 16 Hlubinka, Junek, Semerád, Culliver Hlubinka, Junek, Semerád, Culliver SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 3:56.54
14 67 Žerava, Havrda, Čermák, Jedlička Žerava, Havrda, Čermák, Jedlička AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 3:58.13
15 186 Krejčí, Marini, Plíhal, Moudrý Krejčí, Marini, Plíhal, Moudrý AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 3:59.32

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 182 Havlová, Bennett, Zaplatílková, Quadrátová Havlová, Bennett, Zaplatílková, Quadrátová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 4:01.27 11.00
2 13 Čermáková, Náhlovská, Sajdlová, Svátková Čermáková, Náhlovská, Sajdlová, Svátková AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 4:09.78 8.00
3 121 Schuldesová, Hodková, Sabadosh, Porubčanová Schuldesová, Hodková, Sabadosh, Porubčanová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 4:10.76 6.00
4 80 Dang, Strapková, Procházková, Motejlová Dang, Strapková, Procházková, Motejlová AK BílinaAK Bílina 3 4:19.61 5.00
5 155 Hořejší, Nájemníková, Svobodová, Zahrádková Hořejší, Nájemníková, Svobodová, Zahrádková AK MostAK Most 2 4:26.81 3.00
6 138 Vítková, Vyskočilová, Funiok Vajcová, Gläßer Vítková, Vyskočilová, Funiok Vajcová, Gläßer Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 4:35.02 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 28 Burešová, Loufková, Kučerová, Korbová Burešová, Loufková, Kučerová, Korbová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 4:09.20 9.00
2 54 Cikánová, Husáková, Řežábková, Václavíková Cikánová, Husáková, Řežábková, Václavíková SK JeseniovaSK Jeseniova 5 4:09.92 7.00
3 101 Beckertová, Fučíková, Vašinová, Kolínská Beckertová, Fučíková, Vašinová, Kolínská TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 4:23.52 4.00
4 21 Čapková, Fotrová, Gaubmannová, Matějovská Čapková, Fotrová, Gaubmannová, Matějovská AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 4:37.13 1.00
5 190 Pelová, Lakomá, Badinová, Hlaváčová Pelová, Lakomá, Badinová, Hlaváčová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 4:38.02
6 82 Francouzová, Žitná, Marhanová, Pešková Francouzová, Žitná, Marhanová, Pešková AK BílinaAK Bílina 6 4:49.89
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 182 Havlová, Bennett, Zaplatílková, Quadrátová Havlová, Bennett, Zaplatílková, Quadrátová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 4:01.27 11.00
2 28 Burešová, Loufková, Kučerová, Korbová Burešová, Loufková, Kučerová, Korbová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 4:09.20 9.00
3 13 Čermáková, Náhlovská, Sajdlová, Svátková Čermáková, Náhlovská, Sajdlová, Svátková AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 4:09.78 8.00
4 54 Cikánová, Husáková, Řežábková, Václavíková Cikánová, Husáková, Řežábková, Václavíková SK JeseniovaSK Jeseniova 5 4:09.92 7.00
5 121 Schuldesová, Hodková, Sabadosh, Porubčanová Schuldesová, Hodková, Sabadosh, Porubčanová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 4:10.76 6.00
6 80 Dang, Strapková, Procházková, Motejlová Dang, Strapková, Procházková, Motejlová AK BílinaAK Bílina 3 4:19.61 5.00
7 101 Beckertová, Fučíková, Vašinová, Kolínská Beckertová, Fučíková, Vašinová, Kolínská TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 4:23.52 4.00
8 155 Hořejší, Nájemníková, Svobodová, Zahrádková Hořejší, Nájemníková, Svobodová, Zahrádková AK MostAK Most 2 4:26.81 3.00
9 138 Vítková, Vyskočilová, Funiok Vajcová, Gläßer Vítková, Vyskočilová, Funiok Vajcová, Gläßer Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 4:35.02 2.00
10 21 Čapková, Fotrová, Gaubmannová, Matějovská Čapková, Fotrová, Gaubmannová, Matějovská AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 4:37.13 1.00
11 190 Pelová, Lakomá, Badinová, Hlaváčová Pelová, Lakomá, Badinová, Hlaváčová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 4:38.02
12 82 Francouzová, Žitná, Marhanová, Pešková Francouzová, Žitná, Marhanová, Pešková AK BílinaAK Bílina 6 4:49.89

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.641.691.741.791.841.891.921.951.98 Body
MS Roman JonákRoman Jonák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 11 1.89 -o-o-xo-xxx
2 133 Jakub DemelJakub Demel
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 10 1.84 --oooxx 11.00
3 26 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 3 1.84 oo-xoxoxxx 9.00
4 37 David JurkevičDavid Jurkevič
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 7 1.84 ooooxxo- 8.00
5= 64 Jan RejhaJan Rejha
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
99 8 1.69 -o-xxx 5.50
5= 123 Václav WertheimVáclav Wertheim
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 9 1.69 ooxxx 5.50
5= 111 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 6 1.69 ooxxx 5.50
5= 189 Marek MoudrýMarek Moudrý
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 5 1.69 ooxxx 5.50
9 49 Tomáš MelicharTomáš Melichar
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 2 1.69 xxoxxoxxx 3.00
10= 15 Jakub JunekJakub Junek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
97 4 1.64 oxxx 1.50
10= 181 Radek FišerRadek Fišer
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 1 1.64 oxxx 1.50
12 54 František DoubekFrantišek Doubek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 12 0.00 -
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.301.351.401.451.501.531.561.591.621.65 Body
1 199 Adéla BerkováAdéla Berková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1 1.65 ---ooooxoooxxx 11.00
2 117 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 11 1.59 --ooooooxxx 9.00
3 83 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
01 7 1.56 ---ooxooxxx 8.00
4 1 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 13 1.56 ---oxxoxxoxoxxx 7.00
MS Kateřina BaldováKateřina Baldová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
01 10 1.53 -----o-xx
6= 110 Eliška HodkováEliška Hodková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
00 6 1.53 --oooxoxxx 5.50
6= 139 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 9 1.53 --oooxoxxx 5.50
8 82 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
01 4 1.50 oooooxxx 4.00
9 9 Marika MatějovskáMarika Matějovská
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
99 5 1.45 oooxoxxx 3.00
10 91 Veronika PeškováVeronika Pešková
AK BílinaAK Bílina
04 2 1.40 oooxxx 2.00
11 168 Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová
AK MostAK Most
02 3 1.35 -oxx 1.00
12= 186 Kateřina KhunováKateřina Khunová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 8 0.00 -
12= Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 12 0.00 -
Celkem 13 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.652.853.053.253.453.553.653.753.853.954.054.154.254.354.454.554.654.754.854.95 Body
MS David HolýDavid Holý
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
98 16 5.24 ----------------o-o-
MS Dan BártaDan Bárta
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 15 5.08 ------------------xo
MS Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 14 5.08 ---------------o-o
MS Jan ŠvecJan Švec
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
99 1 4.65 --------------xo-xxo-xxx
MS Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 13 4.55 -----------o-xoxooxx
MS David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 2 4.55 ------------xxoxxooxxoxxx
7 68 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 12 4.25 ------o-ooooxoxxx 11.00
8 163 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
99 11 4.25 --------oxxoooxoxxx 9.00
MS 67 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 3 3.95 ----o-xoooxox
10 95 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
AK BílinaAK Bílina
02 5 3.55 oxoooxoxoxxx 8.00
11 196 Martin PrchalMartin Prchal
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
02 10 3.45 ---oxox-xxx 7.00
12 181 Radek FišerRadek Fišer
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 8 3.25 oooxoxxx 6.00
13 47 Igor RázgaIgor Rázga
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 7 3.25 oxoxxoxoxxx 5.00
14= 197 Jan ReinJan Rein
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
63 4 2.85 ooxxx 3.50
14= 117 Matouš PastrňákMatouš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 6 2.85 ooxxx 3.50
111 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 9 NM xxx
Celkem 16 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.002.202.402.502.602.702.802.903.003.203.353.503.653.75 Body
MS Veronika ŠtemberováVeronika Štemberová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 8 3.65 --------oxoooxxoxxx
2 137 Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
82 7 2.90 oooooxooxxoxxx 11.00
3 62 Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 6 2.80 --oooooxxx 9.00
4 82 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
01 4 2.60 -xooxxooxxx 8.00
5 5 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 3 2.40 ooxoxxx 7.00
6 189 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 5 2.40 --xxoxx 6.00
7 21 Anna ČapkováAnna Čapková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 1 2.20 ooxxx 5.00
177 Alžběta BartoňováAlžběta Bartoňová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 2 DNS
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 48 Matěj DolejšíMatěj Dolejší
SK JeseniovaSK Jeseniova
96 4 6.64 +1.4 m/s 6.26  +0.05.91  +0.36.17  +0.76.266.33  +0.16.64  +1.4x 11.00
2 54 František DoubekFrantišek Doubek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 18 6.53 +1.2 m/s 6.00  +1.06.00  +1.5x6.006.28  +2.56.53  +1.2- 9.00
3 114 Pavel SedlákPavel Sedlák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
83 17 6.49 +2.2 m/s 6.13 +2.0 m/s 6.49  +2.26.13  +2.0-6.49--- 8.00
4 99 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
96 11 6.39 +0.5 m/s 6.28  +1.06.11  +1.56.36  +1.46.366.39  +0.5xx 7.00
5 163 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
99 12 6.31 +2.1 m/s 6.07 +1.2 m/s 6.07  +1.25.69  +0.1x6.076.31  +2.16.28  +2.1- 6.00
6 28 David ŠimekDavid Šimek
SK JeseniovaSK Jeseniova
97 15 6.10 +1.1 m/s 5.66  +1.35.49  +0.26.00  +0.56.00x5.93  +0.96.10  +1.1 5.00
7 5 Tomáš VodičkaTomáš Vodička
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
97 7 6.10 +1.2 m/s 5.91  +1.26.10  +1.2x6.105.94  +1.7xx 4.00
8 18 Marek ChvátalMarek Chvátal
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
03 14 6.08 +0.1 m/s 6.08  +0.15.86  +0.05.38  +0.16.08x5.32  +1.0x 3.00
9 130 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 5 5.98 +2.6 m/s 5.84 +0.0 m/s 5.98  +2.65.84  +0.05.84  +0.95.980.00.00.0 2.00
10 103 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 9 5.97 +0.4 m/s x5.97  +0.4x5.970.00.00.0 1.00
11 34 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 16 5.91 +0.7 m/s 5.54  +0.05.73  +0.75.91  +0.75.910.00.00.0
12 41 Matyáš VacekMatyáš Vacek
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 10 5.89 +0.1 m/s 5.77  +0.35.89  +0.15.58  +1.55.890.00.00.0
13 Ondřej BeníčekOndřej Beníček
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 13 5.81 +0.8 m/s x4.38  +1.45.81  +0.85.810.00.00.0
14 95 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
AK BílinaAK Bílina
02 6 5.44 +1.2 m/s xx5.44  +1.25.440.00.00.0
15 159 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
01 2 5.39 +1.7 m/s 5.39  +1.75.36  +1.95.10  +0.55.390.00.00.0
16 40 Adam HalbichAdam Halbich
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 1 5.19 +0.0 m/s x5.19  +0.04.85  +0.85.190.00.00.0
17 68 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 3 2.84 +0.5 m/s 2.84  +0.5xx2.840.00.00.0
109 David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 8 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 130 Maria GläßerMaria Gläßer
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
96 18 5.35 +0.9 m/s 5.23  +3.55.35  +0.95.20  +1.65.35x5.35  +1.05.33  +0.0 11.00
2 180 Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 19 5.33 +0.2 m/s 5.19  +1.25.33  +0.25.23  +2.65.33xx5.13  +1.1 9.00
3 1 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 15 5.30 +1.1 m/s 5.16  +1.35.24  +2.55.07  +1.05.244.90  +0.2x5.30  +1.1 8.00
4 120 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
97 16 5.25 +2.0 m/s 5.13  -0.95.11  +1.24.62  +1.35.134.90  +2.5x5.25  +2.0 7.00
5 85 Tereza LacinováTereza Lacinová
AK BílinaAK Bílina
04 20 5.24 +0.0 m/s 5.22  +1.3x4.91  +2.25.225.24  +0.04.96  +2.25.09  +1.8 6.00
6 57 Tereza HusákováTereza Husáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 13 5.09 +1.6 m/s 5.02  +1.55.05  +0.05.09  +1.65.09x4.80  +1.05.02 5.00
7 163 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková
AK MostAK Most
88 8 5.08 +2.6 m/s 4.95 +0.0 m/s 5.08  +2.64.95  +0.04.94  +1.45.084.96  +4.14.92  +1.54.91  +1.6 4.00
8 95 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová
AK BílinaAK Bílina
02 12 5.06 +1.6 m/s 5.06  +1.64.97  +1.74.86  +1.75.06--0.0 3.00
9 171 Barbora KutováBarbora Kutová
AK MostAK Most
05 9 4.93 -0.1 m/s x4.93  -0.14.51  +0.04.930.00.00.0 2.00
10 26 Eliška AugustováEliška Augustová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 6 4.91 +1.7 m/s 4.60  +0.04.91  +1.74.66  +0.04.910.00.00.0 1.00
11 187 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 17 4.88 +0.1 m/s 4.07  -0.44.88  +0.14.14  +1.24.880.00.00.0
12 27 Lenka BurešováLenka Burešová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 11 4.83 +1.5 m/s 4.83  +1.54.80  +0.74.73  +2.14.830.00.00.0
13 38 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
02 7 4.78 +0.4 m/s x4.71  +1.74.78  +0.44.780.00.00.0
14 42 Michaela JaneckáMichaela Janecká
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 10 4.73 +1.2 m/s x4.73  +1.24.734.730.00.00.0
15 116 Natálie MarkováNatálie Marková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
00 21 4.73 +2.4 m/s xx4.73  +2.44.730.00.00.0
16 56 Eliška EibichováEliška Eibichová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 14 4.61 +2.3 m/s 4.55 +1.5 m/s 4.52  +2.34.61  +2.34.55  +1.54.610.00.00.0
17 125 Nikola VondráčkováNikola Vondráčková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 3 4.39 +3.1 m/s 3.91 +1.1 m/s 4.39  +3.13.75  +1.23.91  +1.14.390.00.00.0
18 112 Nikola KolínskáNikola Kolínská
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 5 4.38 +0.0 m/s 4.38  +0.04.06  +0.44.11  +0.04.380.00.00.0
19 75 Klára ZikmundováKlára Zikmundová
SK JeseniovaSK Jeseniova
93 2 4.33 +2.0 m/s 3.88  +3.24.33  +2.03.93  +1.84.330.00.00.0
20 78 Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK BílinaAK Bílina
02 1 4.25 +2.0 m/s 4.25  +2.0x4.09  +2.14.250.00.00.0
21 60 Janka JarošováJanka Jarošová
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 4 4.15 +0.5 m/s 3.79  +2.54.15  +0.54.03  +1.04.150.00.00.0
Celkem 21 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 99 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
96 11 13.54 +1.3 m/s 13.54  +1.313.47  +2.4-13.5413.39  +2.6x13.38  +1.0 11.00
2 109 David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 10 13.24 +2.7 m/s 12.90 +0.6 m/s 12.90  +0.6x13.24  +2.713.24xx13.10  +2.9 9.00
3 114 Pavel SedlákPavel Sedlák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
83 12 13.07 +0.2 m/s 13.07  +0.2--13.070.00.00.0 8.00
4 64 Jan RejhaJan Rejha
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
99 9 12.64 +4.2 m/s 12.53 +2.0 m/s 12.51  +2.612.52  +1.312.64  +4.212.6412.53  +2.0-- 7.00
5 54 František DoubekFrantišek Doubek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 1 12.58 +2.4 m/s 12.56 +0.4 m/s 12.58  +2.412.56  +0.4-12.580.00.00.0 6.00
6 130 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 8 12.27 +1.0 m/s xx12.27  +1.012.27xx12.23  +2.0 5.00
7 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
02 2 12.02 +2.3 m/s 11.84 +1.2 m/s 11.84  +1.212.02  +2.311.69  +2.112.02x11.83  +0.4x 4.00
8 156 Jan CharvátJan Charvát
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
02 3 11.84 +2.0 m/s x11.84  +2.011.55  +1.011.84xx- 3.00
9 184 Jiří KováčJiří Kováč
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
03 6 11.40 +2.0 m/s xx11.40  +2.011.400.00.00.0 2.00
159 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
01 5 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
35 Lukáš NovotnýLukáš Novotný
SK JeseniovaSK Jeseniova
84 7 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
49 Tomáš MelicharTomáš Melichar
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 4 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 12 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 120 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
97 15 11.48 +1.1 m/s x11.48  +1.1x11.48xx10.97  +1.3 11.00
MS Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 17 11.46 +1.6 m/s 11.23  +3.111.46  +1.611.21  +0.411.460.00.00.0
3 116 Natálie MarkováNatálie Marková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
00 16 11.23 +2.2 m/s 11.14 +1.4 m/s 11.14  +1.411.00  +1.1x11.14xx11.23  +2.2 9.00
4 72 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 10 11.05 +0.9 m/s 10.70  -1.410.56  -1.310.43  +0.410.7010.70  +1.111.05  +0.910.96  +2.4 8.00
MS Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 11 11.02 +1.6 m/s 10.37  +0.311.02  +1.609.39  +0.411.020.00.00.0
6 180 Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 14 10.96 +2.0 m/s 10.95  +2.2x10.96  +2.010.9609.52  +1.210.84  +1.110.80  +1.6 7.00
7 117 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 12 10.72 +2.3 m/s 10.64 +1.5 m/s 10.64  +1.510.47  +0.610.44  +1.310.6410.72  +2.310.36  +0.810.43  +1.0 6.00
8 163 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková
AK MostAK Most
88 9 10.69 +1.4 m/s 10.23  -2.710.57  -0.3x10.5710.69  +1.4-10.58  +1.7 5.00
9 130 Maria GläßerMaria Gläßer
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
96 8 10.58 +1.5 m/s 10.58  +1.510.47  -0.610.27  -1.310.5810.49  +2.0xx 4.00
10 27 Lenka BurešováLenka Burešová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 13 10.53 +2.1 m/s 10.53 +1.7 m/s 10.47  +0.010.28  +0.010.53  +2.110.5310.39  +0.210.53  +1.710.30  +1.9 3.00
11 38 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
02 7 10.32 +0.7 m/s 10.32  +0.710.18  +1.909.16  -0.210.320.00.00.0 2.00
12 110 Eliška HodkováEliška Hodková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
00 4 10.10 +0.0 m/s 10.10  +0.0x09.72  +0.010.100.00.00.0 1.00
13 9 Marika MatějovskáMarika Matějovská
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
99 3 10.02 +2.8 m/s 10.01 +1.4 m/s 10.01  +1.410.02  +2.809.76  -1.510.020.00.00.0
14 62 Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 5 09.83 +0.4 m/s 09.83  +0.4x09.60  -2.009.830.00.00.0
MS Tereza VeseláTereza Veselá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 1 09.67 +0.5 m/s 09.67  +0.509.54  +1.0x09.670.00.00.0
16 66 Thalia PandelidesThalia Pandelides
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 6 09.65 -1.3 m/s 09.53  +1.209.49  +0.909.65  -1.309.650.00.00.0
125 Nikola VondráčkováNikola Vondráčková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 2 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 97 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 17 12.13 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 139 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 16 11.11 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 198 Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 15 10.85 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 108 Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
01 8 10.40 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 152 Lenka DohnálkováLenka Dohnálková
AK MostAK Most
88 11 10.40 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 83 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
01 12 10.29 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 184 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 10 10.10 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 127 Andrea CieslaAndrea Ciesla
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
74 13 09.58 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 133 Vendulka PraskáVendulka Praská
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
76 6 09.42 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 7 Barbora VelíškováBarbora Velíšková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 14 09.38 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 17 Viktorie MaršíkováViktorie Maršíková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 3 09.29 0.00.00.00.00.00.00.0
12 43 Lucie MarkuskováLucie Markusková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
85 9 09.28 0.00.00.00.00.00.00.0
13 109 Tereza HamerlováTereza Hamerlová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 7 09.19 0.00.00.00.00.00.00.0
14 94 Martina ŠimonováMartina Šimonová
AK BílinaAK Bílina
88 4 09.17 0.00.00.00.00.00.00.0
15 20 Petra HadravováPetra Hadravová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
90 5 08.78 0.00.00.00.00.00.00.0
MS Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1 08.51 0.00.00.00.00.00.00.0
17 55 Veronika DobiášováVeronika Dobiášová
SK JeseniovaSK Jeseniova
99 2 07.70 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 158 Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
81 21 14.47 14.4714.3614.3114.4714.2914.29x 11.00
2 76 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
76 20 14.02 13.33--13.33x13.6514.02 9.00
3 162 Petr VukliševičPetr Vukliševič
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
82 17 13.64 12.5812.1212.8412.8413.00-13.64 8.00
4 56 Josef EgrtJosef Egrt
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 19 13.40 12.0912.9413.1413.14x13.1313.40 7.00
5 199 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
71 16 12.47 11.8311.7611.8511.8512.4212.47x 6.00
6 155 Petr HolátPetr Holát
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
87 14 12.04 11.3011.8111.6711.8111.8512.04x 5.00
7 1 Martin PěknýMartin Pěkný
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
83 8 11.93 10.8511.9111.1411.9111.9311.92x 4.00
8 50 Jiří ŠvojgrJiří Švojgr
SK JeseniovaSK Jeseniova
81 18 11.86 11.8611.41x11.86x-- 3.00
9 108 Jakub KlečákJakub Klečák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 9 11.78 11.6711.3411.7811.780.00.00.0 2.00
10 118 Tomáš PužmanTomáš Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
84 13 11.72 11.31x11.7211.720.00.00.0 1.00
11 33 Martin RybářMartin Rybář
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 11 11.55 10.5311.1311.5511.550.00.00.0
12 113 Aleš PastrňákAleš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
76 15 11.38 x11.38x11.380.00.00.0
13 137 Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
78 10 11.33 11.0110.9111.3311.330.00.00.0
14 157 Radim HanzlíkRadim Hanzlík
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
80 6 11.20 11.1611.2011.0111.200.00.00.0
15 160 Tomáš SzmitekTomáš Szmitek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
99 4 11.14 10.8611.1410.4611.140.00.00.0
16 10 Filip ŠafandaFilip Šafanda
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
85 7 11.10 11.1010.4710.5311.100.00.00.0
17 97 Michal SekerákMichal Sekerák
AK BílinaAK Bílina
69 5 10.73 10.45x10.7310.730.00.00.0
18 61 Milan HošekMilan Hošek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
98 2 10.55 10.3710.5510.3810.550.00.00.0
19 29 Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 12 10.40 x10.40x10.400.00.00.0
20 57 Jan FormáčekJan Formáček
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
93 1 10.05 x10.0509.7610.050.00.00.0
117 Matouš PastrňákMatouš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3 DNS ---00.00.00.0
Celkem 21 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 97 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 23 32.95 x24.2626.9026.9031.4330.0632.95 11.00
2 152 Lenka DohnálkováLenka Dohnálková
AK MostAK Most
88 20 32.16 32.16xx32.16x32.02x 9.00
3 198 Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 21 31.28 28.7330.35x30.35x31.2830.84 8.00
4 108 Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
01 22 28.11 x24.1326.1226.1228.1127.6326.45 7.00
5 184 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 17 28.05 26.2626.9526.1226.95x27.4328.05 6.00
6 Anežka ŠrobováAnežka Šrobová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 16 26.72 26.7225.0726.0226.72xx0.0 5.00
7 127 Andrea CieslaAndrea Ciesla
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
74 18 24.83 22.2624.5224.8324.8324.3621.8724.65 4.00
8 67 Dominika RybářováDominika Rybářová
SK JeseniovaSK Jeseniova
98 15 24.82 21.7924.5924.6924.6924.1524.8222.47 3.00
9 63 Anna KubešováAnna Kubešová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 12 24.06 24.0621.3321.5324.060.00.00.0 2.00
10 18 Kamila KolníkováKamila Kolníková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
81 3 24.01 x24.01x24.010.00.00.0 11.00
11 169 Klára VětrovcováKlára Větrovcová
AK MostAK Most
03 2 23.24 23.24xx23.240.00.00.0 9.00
12 16 Eliška SichrovskáEliška Sichrovská
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 14 22.83 22.8322.5621.9722.830.00.00.0
13 73 Anna T. VoříškováAnna T. Voříšková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 10 22.61 22.6119.0921.9922.610.00.00.0 8.00
14 157 Radana ChýlováRadana Chýlová
AK MostAK Most
03 7 22.12 22.12x21.4822.120.00.00.0 7.00
15 78 Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK BílinaAK Bílina
02 6 21.59 xx21.5921.590.00.00.0 6.00
16 52 Petra CerhováPetra Cerhová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 9 21.50 19.9521.5020.4521.500.00.00.0 5.00
17 109 Tereza HamerlováTereza Hamerlová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 1 21.16 x21.16x21.160.00.00.0 4.00
18 94 Martina ŠimonováMartina Šimonová
AK BílinaAK Bílina
88 4 20.79 x20.7920.7820.790.00.00.0 3.00
19 55 Veronika DobiášováVeronika Dobiášová
SK JeseniovaSK Jeseniova
99 11 18.61 x18.61x18.610.00.00.0
20 90 Emma OlahováEmma Olahová
AK BílinaAK Bílina
04 13 17.06 15.6217.0614.9117.060.00.00.0
179 Barbora ČernáBarbora Černá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 8 DNS xxx0.00.00.00.0
96 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková
AK BílinaAK Bílina
03 5 NM ---00.00.00.0
20 Petra HadravováPetra Hadravová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
90 19 NM x0.00.00.00.00.00.0
Celkem 23 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 162 Petr VukliševičPetr Vukliševič
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
82 21 49.99 49.99xx49.99xxx 11.00
2 199 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
71 19 42.10 41.9541.1940.1441.95xx42.10 9.00
3 56 Josef EgrtJosef Egrt
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 7 41.45 38.21xx38.2137.8038.2641.45 8.00
4 50 Jiří ŠvojgrJiří Švojgr
SK JeseniovaSK Jeseniova
81 20 39.69 38.7538.5038.2538.75x39.69x 7.00
5 76 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
76 18 38.69 33.4334.2638.6938.69x37.5636.81 6.00
6 137 Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
78 16 38.59 38.4537.2338.5938.59xx37.49 5.00
7 113 Aleš PastrňákAleš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
76 8 38.50 37.7738.50x38.5037.6036.3937.49 4.00
8 118 Tomáš PužmanTomáš Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
84 15 37.64 36.56x36.1236.5637.4437.64x 3.00
9 158 Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
81 13 35.39 33.6535.39x35.390.00.00.0 2.00
10 1 Martin PěknýMartin Pěkný
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
83 6 34.92 34.92xx34.920.00.00.0 1.00
11 20 Jan SirotekJan Sirotek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
97 14 34.31 x32.6434.3134.310.00.00.0
12 29 Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 11 33.93 x33.4533.9333.930.00.00.0
13 57 Jan FormáčekJan Formáček
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
93 1 33.26 xx33.2633.260.00.00.0
14 160 Tomáš SzmitekTomáš Szmitek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
99 5 32.80 x32.8031.7732.800.00.00.0
15 33 Martin RybářMartin Rybář
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 10 32.29 x32.2931.5732.290.00.00.0
16 61 Milan HošekMilan Hošek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
98 3 31.25 31.25xx31.250.00.00.0
17 10 Filip ŠafandaFilip Šafanda
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
85 9 31.09 29.25x31.0931.090.00.00.0
18 32 Vít MálekVít Málek
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 17 28.91 28.91xx28.910.00.00.0
19 101 Michal PauzaMichal Pauza
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 4 25.95 25.95xx25.950.00.00.0
124 Adam VidunaAdam Viduna
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 12 NM xxx0.00.00.00.0
59 Jan HájekJan Hájek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 2 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 21 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 16 Eliška SichrovskáEliška Sichrovská
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 13 43.47 x40.77x40.7743.4742.24x 11.00
2 20 Petra HadravováPetra Hadravová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
90 11 37.39 37.39xx37.39xxx 9.00
3 108 Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
01 10 36.90 34.34x34.3634.3634.0036.9034.78 8.00
4 18 Kamila KolníkováKamila Kolníková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
81 8 36.22 34.2536.2236.0636.2235.68x0.0 7.00
5 17 Viktorie MaršíkováViktorie Maršíková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 9 35.89 33.07x32.5833.0733.6534.2835.89 6.00
6 183 Gabriela LandováGabriela Landová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 7 35.84 29.7735.84x35.8432.96x33.00 5.00
7 7 Barbora VelíškováBarbora Velíšková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 12 35.43 33.3733.2635.4335.43--35.03 4.00
8 153 Hana HammerschmidtováHana Hammerschmidtová
AK MostAK Most
00 6 34.86 32.8332.6431.8132.8334.86x26.81 3.00
MS Alexandra AdlerováAlexandra Adlerová
AK BílinaAK Bílina
56 4 34.31 x32.6734.3134.3133.41x32.54
10 152 Lenka DohnálkováLenka Dohnálková
AK MostAK Most
88 5 28.29 x28.29x28.290.00.00.0 2.00
MS 52 Petra CerhováPetra Cerhová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 1 27.09 xx27.0927.090.00.00.0
12 157 Radana ChýlováRadana Chýlová
AK MostAK Most
03 2 22.29 22.2921.3922.1722.290.00.00.0 1.00
13 55 Veronika DobiášováVeronika Dobiášová
SK JeseniovaSK Jeseniova
99 3 20.49 19.5418.8420.4920.490.00.00.0
Celkem 13 závodníků

Hod kladivem 5kg - Muži (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS 182 Petr HochmannPetr Hochmann