Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Kladno (8. 6. 2019)

5000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS 200 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 15:47.34
2 177 Robin BučoRobin Bučo 96 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 15:53.65 11.00
3 83 Aleš FilingrAleš Filingr 92 AK BílinaAK Bílina 6 16:05.98 9.00
4 19 Antonín SemerádAntonín Semerád 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 16:12.01 8.00
5 178 Ondřej ČadekOndřej Čadek 91 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 16:25.93 7.00
6 3 Ondřej SedláčekOndřej Sedláček 82 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 17:17.35 6.00
7 55 Aleš DrahoňovskýAleš Drahoňovský 72 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 9 17:37.15 5.00
8 195 Peter PotrokPeter Potrok 73 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 17:49.27 4.00
9 201 Michal ŠanderaMichal Šandera 76 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 8 18:09.23 3.00
10 105 Karel HevessyKarel Hevessy 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10 18:36.14 2.00
11 66 Vojtěch WachtlVojtěch Wachtl 86 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 12 19:11.43 1.00
136 Dušan PodroužekDušan Podroužek 74 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11 DNF
Celkem 12 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 8.6.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 129 Jitka Funiok VajcováJitka Funiok Vajcová 79 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 20:19.95 11.00
2 114 Anežka KřížováAnežka Křížová 99 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 21:12.52 9.00
MS 251 Michaela EliášováMichaela Eliášová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 21:27.93
4 103 Kristýna DenkováKristýna Denková 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 23:21.90 8.00
5 168 Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová 02 AK MostAK Most 2 23:54.04 7.00
6 3 Michaela VundererováMichaela Vundererová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 23:57.81 6.00
51 Veronika BartošováVeronika Bartošová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 DNS
79 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK BílinaAK Bílina 4 DNF
Celkem 8 závodníků