výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Kladno (8. 6. 2019)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 14:55) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.48
2 65 David VrbataDavid Vrbata 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 23.09 11.00
MS Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 23.26
4 128 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 23.27 8.00
5 127 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 23.27 7.00
161 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 14:55) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 104 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.23 9.00
2 96 David VolkeDavid Volke 97 AK BílinaAK Bílina 1 23.32 6.00
3 18 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 23.64 3.00
4 73 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 23.81
5 42 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 23.93
6 31 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 24.53
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 8.6.2019 - 14:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 88 Timotej HaszicsTimotej Haszics 00 AK BílinaAK Bílina 5 23.40 5.00
2 123 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.60 4.00
3 121 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.69 2.00
4 125 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 23.78 1.00
5 106 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 24.10
95 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK BílinaAK Bílina 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 8.6.2019 - 14:55) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 90 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 6 24.01
MS Lukáš BajerLukáš Bajer 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 24.26
3 44 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 24.38
4 45 Ondřej GrimOndřej Grim 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 24.50
5 116 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 24.56
119 Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 8.6.2019 - 14:55) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.54
2 43 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 24.03
3 14 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 24.81
4 156 Jan CharvátJan Charvát 02 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 25.18
5 12 Jonáš SgalitzerJonáš Sgalitzer 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 26.02
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 8.6.2019 - 14:55) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 40 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 24.97
2 144 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 25.26
3 21 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 26.07
MS 299 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 27.03
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.48
2 65 David VrbataDavid Vrbata 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 23.09 11.00
3 104 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.23 9.00
4 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 23.26
5 128 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 23.27 8.00
5 127 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 23.27 7.00
7 96 David VolkeDavid Volke 97 AK BílinaAK Bílina 1 23.32 6.00
8 88 Timotej HaszicsTimotej Haszics 00 AK BílinaAK Bílina 5 23.40 5.00
9 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.54
10 123 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.60 4.00
11 18 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 23.64 3.00
12 121 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.69 2.00
13 125 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 23.78 1.00
14 73 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 23.81
15 42 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 23.93
16 90 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 6 24.01
17 43 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 24.03
18 106 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 24.10
19 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 24.26
20 44 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 24.38
21 45 Ondřej GrimOndřej Grim 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 24.50
22 31 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 24.53
23 116 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 24.56
24 14 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 24.81
25 40 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 24.97
26 156 Jan CharvátJan Charvát 02 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 25.18
27 144 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 25.26
28 12 Jonáš SgalitzerJonáš Sgalitzer 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 26.02
29 21 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 26.07
30 299 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 27.03
161 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 DNS
95 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK BílinaAK Bílina 4 DNS
119 Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 14:45) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 102 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 25.77 11.00
2 191 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 25.77 9.00
3 31 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 25.88 8.00
4 29 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 26.48 7.00
5 54 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 27.03 5.50
6 81 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 1 27.24 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 14:45) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 151 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 1 27.03 5.50
2 106 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 27.28 2.00
3 85 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 6 27.47
4 65 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 27.55
5 101 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 27.70
155 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 8.6.2019 - 14:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 154 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 5 27.17 4.00
2 170 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 2 27.45 1.00
3 119 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 27.85
4 71 Adéla ObrdováAdéla Obrdová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 28.60
5 64 Aneta KůrkováAneta Kůrková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 28.98
36 Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 8.6.2019 - 14:45) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 26 Eliška AugustováEliška Augustová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 29.35
2 44 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 29.70
3 75 Klára ZikmundováKlára Zikmundová 93 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 30.05
MS Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 30.46
5 188 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 30.50
192 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 8.6.2019 - 14:45) official Vítr: -3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 19 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 28.10
2 86 Ester MarhanováEster Marhanová 03 AK BílinaAK Bílina 3 30.33
3 10 Andrea FotrováAndrea Fotrová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 30.46
MS Adéla PetrusováAdéla Petrusová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 31.58
89 Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková 00 AK BílinaAK Bílina 5 DNS
186 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 102 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 25.77 11.00
1 191 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 25.77 9.00
3 31 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 25.88 8.00
4 29 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 26.48 7.00
5 54 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 27.03 5.50
5 151 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 1 27.03 5.50
7 154 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 5 27.17 4.00
8 81 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 1 27.24 3.00
9 106 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 27.28 2.00
10 170 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 2 27.45 1.00
11 85 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 6 27.47
12 65 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 27.55
13 101 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 27.70
14 119 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 27.85
15 19 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 28.10
16 71 Adéla ObrdováAdéla Obrdová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 28.60
17 64 Aneta KůrkováAneta Kůrková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 28.98
18 26 Eliška AugustováEliška Augustová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 29.35
19 44 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 29.70
20 75 Klára ZikmundováKlára Zikmundová 93 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 30.05
21 86 Ester MarhanováEster Marhanová 03 AK BílinaAK Bílina 3 30.33
22 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 30.46
22 10 Andrea FotrováAndrea Fotrová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 30.46
24 188 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 30.50
25 Adéla PetrusováAdéla Petrusová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 31.58
155 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 5 DNS
36 Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 DNS
192 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 DNS
89 Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková 00 AK BílinaAK Bílina 5 DNS
186 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS