výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Rumburk (22. 6. 2019)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 22.6.2019 - 11:00) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 11.09 QA
2 Jakub KohoutJakub Kohout 99 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 11.18 qB
3 161 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 11.30
4 90 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 5 11.65
5 64 Filip OpočenskýFilip Opočenský 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 12.36
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 22.6.2019 - 11:00) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 128 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 11.12 QA
2 68 David VrbataDavid Vrbata 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 11.17 qB
3 103 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.19 qB
4 88 Timotej HaszicsTimotej Haszics 00 AK BílinaAK Bílina 5 11.41
Jakub VorlíčekJakub Vorlíček 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 22.6.2019 - 11:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 127 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 11.21 QA
2 96 David VolkeDavid Volke 97 AK BílinaAK Bílina 4 11.29 qB
MS Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.36
4 120 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.01
5 144 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 12.10
6 51 Vít BílekVít Bílek 92 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 12.77
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 22.6.2019 - 11:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 36 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 11.26 QA
2 60 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 11.40
3 44 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 12.05
4 Jan BergerJan Berger 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 12.39
130 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 DNF
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 11.09 QA
2 128 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 11.12 QA
3 68 David VrbataDavid Vrbata 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 11.17 qB
4 Jakub KohoutJakub Kohout 99 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 11.18 qB
5 103 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.19 qB
6 127 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 11.21 QA
7 36 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 11.26 QA
8 96 David VolkeDavid Volke 97 AK BílinaAK Bílina 4 11.29 qB
9 161 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 11.30
10 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.36
11 60 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 11.40
12 88 Timotej HaszicsTimotej Haszics 00 AK BílinaAK Bílina 5 11.41
13 90 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 5 11.65
14 120 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.01
15 44 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 12.05
16 144 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 12.10
17 64 Filip OpočenskýFilip Opočenský 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 12.36
18 Jan BergerJan Berger 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 12.39
19 51 Vít BílekVít Bílek 92 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 12.77
Jakub VorlíčekJakub Vorlíček 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 DNS
130 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 DNF

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 22.6.2019 - 12:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 68 David VrbataDavid Vrbata 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 11.19 11.00
2 6 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 11.20 9.00
3 127 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 11.26 8.00
4 Jakub KohoutJakub Kohout 99 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 11.27 7.00
5 36 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 11.31 6.00
6 128 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 11.61 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 22.6.2019 - 12:30) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 103 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.13 4.00
2 96 David VolkeDavid Volke 97 AK BílinaAK Bílina 4 11.19 3.00
3 161 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 11.19 2.00
4 60 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 11.41 1.00
5 88 Timotej HaszicsTimotej Haszics 00 AK BílinaAK Bílina 6 11.45
6 90 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 1 12.76
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 22.6.2019 - 10:45) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 67 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 12.47 QA
2 192 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 12.72 qB
3 Jenifer HoffingerováJenifer Hoffingerová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 13.11
4 Natálie MarkováNatálie Marková 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 13.14
5 Veronika VašinováVeronika Vašinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 13.50
6 21 Andrea FotrováAndrea Fotrová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 13.88
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 22.6.2019 - 10:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 12.55 QA
2 8 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 12.82 qB
3 44 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 13.58
4 19 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 13.65
5 195 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 13.78
MS Klára PtáčníkováKlára Ptáčníková 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 14.12
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 22.6.2019 - 10:45) official Vítr: +3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 12.76 QA
2 155 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 4 12.94 qB
3 5 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 13.06 qB
4 55 Janka JarošováJanka Jarošová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 13.57
5 185 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 13.97
Veronika KozlerováVeronika Kozlerová 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 22.6.2019 - 10:45) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 83 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 3 13.01 QA
2 63 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 13.25
3 Nikola KolínskáNikola Kolínská 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 13.39
4 92 Sára StrapkováSára Strapková 04 AK BílinaAK Bílina 5 13.50
5 86 Ester MarhanováEster Marhanová 03 AK BílinaAK Bílina 6 14.14
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 67 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 12.47 QA
2 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 12.55 QA
3 192 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 12.72 qB
4 31 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 12.76 QA
5 8 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 12.82 qB
6 155 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 4 12.94 qB
7 83 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 3 13.01 QA
8 5 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 13.06 qB
9 Jenifer HoffingerováJenifer Hoffingerová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 13.11
10 Natálie MarkováNatálie Marková 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 13.14
11 63 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 13.25
12 Nikola KolínskáNikola Kolínská 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 13.39
13 Veronika VašinováVeronika Vašinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 13.50
13 92 Sára StrapkováSára Strapková 04 AK BílinaAK Bílina 5 13.50
15 55 Janka JarošováJanka Jarošová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 13.57
16 44 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 13.58
17 19 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 13.65
18 195 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 13.78
19 21 Andrea FotrováAndrea Fotrová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 13.88
20 185 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 13.97
21 Klára PtáčníkováKlára Ptáčníková 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 14.12
22 86 Ester MarhanováEster Marhanová 03 AK BílinaAK Bílina 6 14.14
Veronika KozlerováVeronika Kozlerová 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 DNS

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 22.6.2019 - 12:15) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 67 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 12.38 11.00
2 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 12.54 9.00
3 83 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 1 12.60 8.00
4 192 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.72 7.00
5 31 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 12.76 6.00
6 8 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 12.85 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 22.6.2019 - 12:15) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 155 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 3 12.86 4.00
2 Natálie MarkováNatálie Marková 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 12.90 3.00
3 Jenifer HoffingerováJenifer Hoffingerová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 13.09 2.00
4 63 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 13.12 1.00
5 5 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 13.14
6 Nikola KolínskáNikola Kolínská 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 13.47
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 22.6.2019 - 15:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 68 David VrbataDavid Vrbata 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 22.29 11.00
2 127 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 22.68 9.00
3 161 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 22.76 8.00
4 36 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 22.80 6.50
133 Jakub DemelJakub Demel 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 DNS
128 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 22.6.2019 - 15:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KohoutJakub Kohout 99 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 22.80 6.50
2 96 David VolkeDavid Volke 97 AK BílinaAK Bílina 3 22.88 5.00
3 89 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 4 23.04 4.00
4 88 Timotej HaszicsTimotej Haszics 00 AK BílinaAK Bílina 2 23.13 2.00
5 60 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 23.44
6 125 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 23.46
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 22.6.2019 - 15:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 23.11 3.00
2 148 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 23.42 1.00
3 115 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.60
4 52 Jan BílýJan Bílý 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 23.68
5 116 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 23.90
120 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 22.6.2019 - 15:00) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 149 Ondřej BeníčekOndřej Beníček 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 23.72
2 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 23.94
3 139 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 24.03
4 138 Oskar HajerOskar Hajer 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 24.19
5 44 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 24.70
6 39 David FilipDavid Filip 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 24.84
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 22.6.2019 - 15:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 156 Jan CharvátJan Charvát 02 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 24.90
2 64 Filip OpočenskýFilip Opočenský 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 25.24
3 16 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 25.25
4 3 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 25.88
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 22.6.2019 - 15:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 22.75
2 57 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 24.11
3 144 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 25.14
4 21 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 25.68
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 68 David VrbataDavid Vrbata 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 22.29 11.00
2 127 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 22.68 9.00
3 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 22.75
4 161 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 22.76 8.00
5 36 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 22.80 6.50
5 Jakub KohoutJakub Kohout 99 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 22.80 6.50
7 96 David VolkeDavid Volke 97 AK BílinaAK Bílina 3 22.88 5.00
8 89 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 4 23.04 4.00
9 11 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 23.11 3.00
10 88 Timotej HaszicsTimotej Haszics 00 AK BílinaAK Bílina 2 23.13 2.00
11 148 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 23.42 1.00
12 60 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 23.44
13 125 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 23.46
14 115 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.60
15 52 Jan BílýJan Bílý 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 23.68
16 149 Ondřej BeníčekOndřej Beníček 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 23.72
17 116 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 23.90
18 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 23.94
19 139 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 24.03
20 57 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 24.11
21 138 Oskar HajerOskar Hajer 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 24.19
22 44 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 24.70
23 39 David FilipDavid Filip 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 24.84
24 156 Jan CharvátJan Charvát 02 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 24.90
25 144 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 25.14
26 64 Filip OpočenskýFilip Opočenský 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 25.24
27 16 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 25.25
28 21 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 25.68
29 3 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 25.88
133 Jakub DemelJakub Demel 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 DNS
128 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 DNF
120 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 22.6.2019 - 14:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 67 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 25.15 11.00
2 192 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.26 9.00
3 31 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 25.53 8.00
4 29 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 25.58 7.00
5 176 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 26.31 6.00
6 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 26.39 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 22.6.2019 - 14:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 154 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 26.57 4.00
2 151 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 26.59 3.00
3 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 27.11 2.00
4 63 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 27.19 1.00
5 155 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 27.34
6 64 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 27.82
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 22.6.2019 - 14:45) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 44 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 28.01
2 66 Klára ZikmundováKlára Zikmundová 93 SK JeseniovaSK Jeseniova 28.34
3 185 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28.79
4 188 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28.95
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 22.6.2019 - 14:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 197 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27.91
MS 25 Sára VyhlídkováSára Vyhlídková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 27.93
3 6 Tereza TomeškováTereza Tomešková 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 28.42
4 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.15
5 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 30.08
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 67 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 25.15 11.00
2 192 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.26 9.00
3 31 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 25.53 8.00
4 29 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 25.58 7.00
5 176 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 26.31 6.00
6 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 26.39 5.00
7 154 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 26.57 4.00
8 151 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 26.59 3.00
9 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 27.11 2.00
10 63 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 27.19 1.00
11 155 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 27.34
12 64 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 27.82
13 197 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27.91
14 25 Sára VyhlídkováSára Vyhlídková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 27.93
15 44 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 28.01
16 66 Klára ZikmundováKlára Zikmundová 93 SK JeseniovaSK Jeseniova 28.34
17 6 Tereza TomeškováTereza Tomešková 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 28.42
18 185 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28.79
19 188 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28.95
20 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.15
21 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 30.08

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 22.6.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 33 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 49.88 11.00
2 Michal MartinákMichal Martinák 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 51.72 9.00
3 52 Jan BílýJan Bílý 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 51.84 8.00
4 125 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 51.96 7.00
5 139 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 52.80 4.00
6 31 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 54.17
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 22.6.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 148 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 52.31 6.00
2 115 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 52.67 5.00
3 116 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 53.09 3.00
4 123 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 53.21 2.00
5 151 Michal BurešMichal Bureš 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 53.47 1.00
6 164 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 54.81
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 22.6.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 138 Oskar HajerOskar Hajer 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 55.30
2 94 František PodroužekFrantišek Podroužek 82 AK BílinaAK Bílina 5 56.64
3 Jan BergerJan Berger 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 56.74
4 Filip PlíhalFilip Plíhal 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 57.53
5 16 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 57.67
6 167 Patrik DytrychPatrik Dytrych 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 58.94
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 33 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 49.88 11.00
2 Michal MartinákMichal Martinák 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 51.72 9.00
3 52 Jan BílýJan Bílý 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 51.84 8.00
4 125 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 51.96 7.00
5 148 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 52.31 6.00
6 115 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 52.67 5.00
7 139 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 52.80 4.00
8 116 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 53.09 3.00
9 123 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 53.21 2.00
10 151 Michal BurešMichal Bureš 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 53.47 1.00
11 31 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 54.17
12 164 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 54.81
13 138 Oskar HajerOskar Hajer 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 55.30
14 94 František PodroužekFrantišek Podroužek 82 AK BílinaAK Bílina 5 56.64
15 Jan BergerJan Berger 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 56.74
16 Filip PlíhalFilip Plíhal 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 57.53
17 16 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 57.67
18 167 Patrik DytrychPatrik Dytrych 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 58.94

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 22.6.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 59.66 11.00
2 151 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 2 60.25 9.00
3 154 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 3 61.02 8.00
4 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 61.18 7.00
5 13 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 61.56 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 22.6.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 60.49
2 182 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 61.47 6.00
3 80 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 5 61.97 4.00
4 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 62.30 3.00
5 22 Anna VašinováAnna Vašinová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 63.45 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 22.6.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Tereza TomeškováTereza Tomešková 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 63.56 1.00
2 66 Klára ZikmundováKlára Zikmundová 93 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 66.37
3 21 Andrea FotrováAndrea Fotrová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 69.23
139 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 DNF
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 59.66 11.00
2 151 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 2 60.25 9.00
3 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 60.49
4 154 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 3 61.02 8.00
5 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 61.18 7.00
6 182 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 61.47 6.00
7 13 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 61.56 5.00
8 80 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 5 61.97 4.00
9 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 62.30 3.00
10 22 Anna VašinováAnna Vašinová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 63.45 2.00
11 6 Tereza TomeškováTereza Tomešková 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 63.56 1.00
12 66 Klára ZikmundováKlára Zikmundová 93 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 66.37
13 21 Andrea FotrováAndrea Fotrová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 69.23
139 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 DNF

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 22.6.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal MartinákMichal Martinák 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 2:02.95 11.00
2 31 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 2:03.62 9.00
3 79 Jakub DoležalJakub Doležal 00 AK BílinaAK Bílina 8 2:03.70 8.00
4 5 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 2:03.72 7.00
5 151 Michal BurešMichal Bureš 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 2:05.79 5.00
6 164 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 2:06.55 4.00
32 Daniel MusilDaniel Musil 89 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 DNF
2 Pavel WohlPavel Wohl 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 22.6.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 26 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:04.16 6.00
2 131 Pavel HorákPavel Horák 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:08.62 3.00
3 121 Vjačeslav ŠepotěvVjačeslav Šepotěv 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:08.79 2.00
4 85 Maxmilian KrčmářMaxmilian Krčmář 93 AK BílinaAK Bílina 2:10.15 1.00
5 Miroslav HorákMiroslav Horák 98 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2:18.47
6 21 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:20.08
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal MartinákMichal Martinák 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 2:02.95 11.00
2 31 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 2:03.62 9.00
3 79 Jakub DoležalJakub Doležal 00 AK BílinaAK Bílina 8 2:03.70 8.00
4 5 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 2:03.72 7.00
5 26 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:04.16 6.00
6 151 Michal BurešMichal Bureš 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 2:05.79 5.00
7 164 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 2:06.55 4.00
8 131 Pavel HorákPavel Horák 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:08.62 3.00
9 121 Vjačeslav ŠepotěvVjačeslav Šepotěv 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:08.79 2.00
10 85 Maxmilian KrčmářMaxmilian Krčmář 93 AK BílinaAK Bílina 2:10.15 1.00
11 Miroslav HorákMiroslav Horák 98 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2:18.47
12 21 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:20.08
32 Daniel MusilDaniel Musil 89 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 DNF
2 Pavel WohlPavel Wohl 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 DNF

800 m - Ženy

(so, 22.6.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 197 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 9 2:17.14 11.00
2 13 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 2:19.97 9.00
3 193 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:21.93 8.00
4 191 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:23.25 7.00
5 54 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 2:27.80 6.00
6 39 Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 2:30.02 5.00
7 34 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11 2:31.18 4.00
8 188 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:33.49 3.00
9 7 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 2:35.88 2.00
10 139 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 8 2:36.85 1.00
MS Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 12 2:38.19
12 23 Zuzana LoudováZuzana Loudová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10 2:39.49
Celkem 12 závodníků

1500 m - Muži

(so, 22.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 15 4:08.59 11.00
2 83 Aleš FilingrAleš Filingr 92 AK BílinaAK Bílina 1 4:11.65 9.00
3 19 Antonín SemerádAntonín Semerád 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 4:14.52 8.00
4 84 Radim Filip DrážďanskýRadim Filip Drážďanský 82 AK BílinaAK Bílina 4 4:15.43 7.00
5 132 Jiří FialaJiří Fiala 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 4:25.52 6.00
6 Ondřej ČadekOndřej Čadek 91 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 10 4:28.26 5.00
7 5 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 4:28.30 4.00
8 2 Pavel WohlPavel Wohl 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 4:28.97 3.00
9 85 Maxmilian KrčmářMaxmilian Krčmář 93 AK BílinaAK Bílina 6 4:29.96 2.00
10 106 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 4:34.23 1.00
MS Daniel HýnaDaniel Hýna 95 AK MostAK Most 12 4:34.79
MS Jakub PatúcJakub Patúc 86 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 16 4:34.96
13 142 Pavel SchejbalPavel Schejbal 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11 4:38.41
14 53 Jiří ČermákJiří Čermák 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 13 4:40.30
Jakub ŠpalekJakub Špalek 95 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 9 DNS
72 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 14 DNS
Michal ŠanderaMichal Šandera 76 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 17 DNS
Celkem 17 závodníků

1500 m - Ženy

(so, 22.6.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 164 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 1 4:49.65 11.00
2 37 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 4:59.80 9.00
3 170 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 11 5:02.95 8.00
4 33 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 5:13.86 7.00
5 17 Eliška PodzimkováEliška Podzimková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 9 5:16.83 6.00
6 18 Jitka ČermákováJitka Čermáková 75 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 5:21.44 5.00
7 Libuše KřížováLibuše Křížová 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 5:22.51 4.00
8 177 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 5:35.05 3.00
9 129 Jitka Funiok VajcováJitka Funiok Vajcová 79 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 5:36.65 2.00
10 Kristýna DenkováKristýna Denková 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 10 5:58.37 1.00
166 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 3 DNS
Celkem 11 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 22.6.2019 - 11:45) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 180 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 14.86 11.00
2 32 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 14.89 9.00
3 54 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 15.45 8.00
4 35 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 15.96 7.00
5 130 Maria GläßerMaria Gläßer 96 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 16.20 6.00
28 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 22.6.2019 - 11:45) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Marika MatějovskáMarika Matějovská 99 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 16.88 4.00
2 179 Barbora ČernáBarbora Černá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 17.04 3.00
3 137 Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová 82 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 17.31 2.00
4 189 Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 17.73
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 22.6.2019 - 11:45) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 16.54 5.00
2 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 17.67 1.00
MS Sára GodlováSára Godlová 99 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 18.22
4 89 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková 03 AK BílinaAK Bílina 4 19.95
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 180 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 14.86 11.00
2 32 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 14.89 9.00
3 54 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 15.45 8.00
4 35 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 15.96 7.00
5 130 Maria GläßerMaria Gläßer 96 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 16.20 6.00
6 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 16.54 5.00
7 3 Marika MatějovskáMarika Matějovská 99 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 16.88 4.00
8 179 Barbora ČernáBarbora Černá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 17.04 3.00
9 137 Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová 82 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 17.31 2.00
10 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 17.67 1.00
11 189 Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 17.73
12 Sára GodlováSára Godlová 99 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 18.22
13 89 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková 03 AK BílinaAK Bílina 4 19.95
28 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 DNF

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 22.6.2019 - 12:00) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 68 David VrbataDavid Vrbata 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 15.15 11.00
2 89 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 4 15.70 9.00
3 27 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 15.89 8.00
4 32 Daniel MusilDaniel Musil 89 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 16.06 7.00
5 65 Jan RejhaJan Rejha 99 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 16.30 6.00
6 26 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 17.77 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 22.6.2019 - 12:00) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 109 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 16.57 5.00
2 126 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 16.67 4.00
3 112 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 17.90 2.00
4 8 Petr DubskýPetr Dubský 89 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 18.88 1.00
5 57 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 18.94
6 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí 85 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 20.98
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 68 David VrbataDavid Vrbata 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 15.15 11.00
2 89 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 4 15.70 9.00
3 27 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 15.89 8.00
4 32 Daniel MusilDaniel Musil 89 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 16.06 7.00
5 65 Jan RejhaJan Rejha 99 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 16.30 6.00
6 109 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 16.57 5.00
7 126 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 16.67 4.00
8 26 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 17.77 3.00
9 112 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 17.90 2.00
10 8 Petr DubskýPetr Dubský 89 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 18.88 1.00
11 57 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 18.94
12 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí 85 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 20.98

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 22.6.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 33 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 55.35 11.00
2 129 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 58.28 9.00
3 26 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 58.33 8.00
4 27 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 58.84 7.00
5 126 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 59.65 6.00
6 86 František LáchaFrantišek Lácha 02 AK BílinaAK Bílina 6 60.20 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 22.6.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 60.53 4.00
2 153 Roman HanákRoman Hanák 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 61.76 3.00
3 112 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 63.85 2.00
4 8 Petr DubskýPetr Dubský 89 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 63.89 1.00
5 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí 85 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 65.74
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 33 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 55.35 11.00
2 129 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 58.28 9.00
3 26 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 58.33 8.00
4 27 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 58.84 7.00
5 126 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 59.65 6.00
6 86 František LáchaFrantišek Lácha 02 AK BílinaAK Bílina 6 60.20 5.00
7 7 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 60.53 4.00
8 153 Roman HanákRoman Hanák 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 61.76 3.00
9 112 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 63.85 2.00
10 8 Petr DubskýPetr Dubský 89 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 63.89 1.00
11 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí 85 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 65.74

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 22.6.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 95 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 2 64.26 11.00
2 35 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 64.33 9.00
3 54 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 64.90 8.00
4 51 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 65.25 7.00
5 19 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 66.58 6.00
6 28 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 71.49 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 22.6.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 189 Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 71.36 4.00
2 137 Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová 82 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 72.29 2.00
3 82 Klára FrancouzováKlára Francouzová 01 AK BílinaAK Bílina 2 72.55 1.00
4 14 Kateřina SvátkováKateřina Svátková 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 75.34
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 22.6.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 70.90 5.00
2 Veronika VašinováVeronika Vašinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 74.52
3 77 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK BílinaAK Bílina 5 88.02
193 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 95 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 2 64.26 11.00
2 35 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 64.33 9.00
3 54 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 64.90 8.00
4 51 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 65.25 7.00
5 19 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 66.58 6.00
6 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 70.90 5.00
7 189 Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 71.36 4.00
8 28 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 71.49 3.00
9 137 Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová 82 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 72.29 2.00
10 82 Klára FrancouzováKlára Francouzová 01 AK BílinaAK Bílina 2 72.55 1.00
11 Veronika VašinováVeronika Vašinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 74.52
12 14 Kateřina SvátkováKateřina Svátková 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 75.34
13 77 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK BílinaAK Bílina 5 88.02
193 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DNS

3000 m překážek - Muži

(so, 22.6.2019 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 72 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 10:02.20 11.00
2 19 Antonín SemerádAntonín Semerád 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 10:13.27 9.00
3 Ondřej ČadekOndřej Čadek 91 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 10:28.00 8.00
4 2 Pavel WohlPavel Wohl 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 10:53.86 7.00
5 136 Dušan PodroužekDušan Podroužek 74 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 9 10:55.37 6.00
6 Martin MariniMartin Marini 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 8 10:57.34 5.00
7 105 Karel HevessyKarel Hevessy 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 11:19.53 4.00
8 143 Jan ČížekJan Čížek 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 11:34.66 3.00
9 Jakub ŠpalekJakub Špalek 95 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 10 11:46.20 2.00
10 79 Jakub DoležalJakub Doležal 00 AK BílinaAK Bílina 3 12:20.52 1.00
Celkem 10 závodníků

3000 m překážek - Ženy

(so, 22.6.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 166 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 7 11:16.16 11.00
MS Anita ZikmundováAnita Zikmundová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 9 11:51.59
3 13 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 12:42.65 9.00
4 129 Jitka Funiok VajcováJitka Funiok Vajcová 79 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 12:59.80 8.00
5 198 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 13:25.00 7.00
6 126 Kateřina BalášováKateřina Balášová 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 13:29.87 6.00
7 9 Karolína KautzkáKarolína Kautzká 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 14:08.06 5.00
MS Michaela VundererováMichaela Vundererová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 15:12.94
45 Viktorie SchveinerováViktorie Schveinerová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 DNF
Celkem 9 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 22.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 36 Blachowicz, Šístek, Surjomartono, Šimek Blachowicz, Šístek, Surjomartono, Šimek SK JeseniovaSK Jeseniova 2 43.45 11.00
2 88 Haszics, Lepeška, Volke, Strnad Haszics, Lepeška, Volke, Strnad AK BílinaAK Bílina 5 43.79 9.00
3 133 Demel, Jelínek, Radostný, Nguyen Ngoc Demel, Jelínek, Radostný, Nguyen Ngoc AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 44.18 8.00
4 52 Bílý, Havrda, Rejha, Vrbata Bílý, Havrda, Rejha, Vrbata AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 44.45 7.00
5 103 Hadrbolec, Sobotka, Wertheim, Šašek Hadrbolec, Sobotka, Wertheim, Šašek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 44.63 6.00
6 Kohout, Prchal, Kováč, Berger Kohout, Prchal, Kováč, Berger AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 45.82 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 22.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 71 Žerava, Hanyk, Horký, Opočenský Žerava, Hanyk, Horký, Opočenský AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 45.47 5.00
2 153 Hanák, Bureš, Šmátrala, Ullmann Hanák, Bureš, Šmátrala, Ullmann SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 46.69 2.00
3 8 Dubský, Hlubinka, Sgalitzer, Chvátal Dubský, Hlubinka, Sgalitzer, Chvátal SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 46.79 1.00
26 Vokrouhlický, Filip, Jarolímek, Pavinger Vokrouhlický, Filip, Jarolímek, Pavinger SK JeseniovaSK Jeseniova 2 DQ
Poznámky:
DQ prg. 170.7
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 22.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 149 Beníček, Vaynahiy, Trafina, Hajer Beníček, Vaynahiy, Trafina, Hajer AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 45.86 3.00
2 109 Herák, Pánek, Musil, Hřích Herák, Pánek, Musil, Hřích A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 46.90
3 Plíhal, Vorlíček, Krejčí, Horák Plíhal, Vorlíček, Krejčí, Horák AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 49.97
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 36 Blachowicz, Šístek, Surjomartono, Šimek Blachowicz, Šístek, Surjomartono, Šimek SK JeseniovaSK Jeseniova 2 43.45 11.00
2 88 Haszics, Lepeška, Volke, Strnad Haszics, Lepeška, Volke, Strnad AK BílinaAK Bílina 5 43.79 9.00
3 133 Demel, Jelínek, Radostný, Nguyen Ngoc Demel, Jelínek, Radostný, Nguyen Ngoc AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 44.18 8.00
4 52 Bílý, Havrda, Rejha, Vrbata Bílý, Havrda, Rejha, Vrbata AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 44.45 7.00
5 103 Hadrbolec, Sobotka, Wertheim, Šašek Hadrbolec, Sobotka, Wertheim, Šašek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 44.63 6.00
6 71 Žerava, Hanyk, Horký, Opočenský Žerava, Hanyk, Horký, Opočenský AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 45.47 5.00
7 Kohout, Prchal, Kováč, Berger Kohout, Prchal, Kováč, Berger AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 45.82 4.00
8 149 Beníček, Vaynahiy, Trafina, Hajer Beníček, Vaynahiy, Trafina, Hajer AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 45.86 3.00
9 153 Hanák, Bureš, Šmátrala, Ullmann Hanák, Bureš, Šmátrala, Ullmann SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 46.69 2.00
10 8 Dubský, Hlubinka, Sgalitzer, Chvátal Dubský, Hlubinka, Sgalitzer, Chvátal SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 46.79 1.00
11 109 Herák, Pánek, Musil, Hřích Herák, Pánek, Musil, Hřích A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 46.90
12 Plíhal, Vorlíček, Krejčí, Horák Plíhal, Vorlíček, Krejčí, Horák AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 49.97
26 Vokrouhlický, Filip, Jarolímek, Pavinger Vokrouhlický, Filip, Jarolímek, Pavinger SK JeseniovaSK Jeseniova 2 DQ

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 22.6.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 29 Dušková, Navrátilová, Korbová, Markofová Dušková, Navrátilová, Korbová, Markofová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 49.41 11.00
2 83 Frontzová, Dang, Sebránková, Žitná Frontzová, Dang, Sebránková, Žitná AK BílinaAK Bílina 6 50.34 8.00
3 5 Gaubmannová, Náhlovská, Vaníčková, Sajdlová Gaubmannová, Náhlovská, Vaníčková, Sajdlová AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 50.39 7.00
4 Hoffingerová, Marková, Kolínská, Fisková Hoffingerová, Marková, Kolínská, Fisková TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 50.67 6.00
5 192 Quadrátová, Bennett, Helebrantová, Zaplatílková Quadrátová, Bennett, Helebrantová, Zaplatílková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 51.80 5.00
6 Hosingerová, Šulcová, Gläßer, Zábojníková Hosingerová, Šulcová, Gläßer, Zábojníková Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 52.29 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 22.6.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 54 Husáková, Krbcová, Ulmanová, Cikánová Husáková, Krbcová, Ulmanová, Cikánová SK JeseniovaSK Jeseniova 3 49.51 9.00
2 163 Nájemníková, Hořejší, Zahrádková, Kutová Nájemníková, Hořejší, Zahrádková, Kutová AK MostAK Most 4 52.36 3.00
3 Fučíková, Vašinová, Schuldesová, Beckertová Fučíková, Vašinová, Schuldesová, Beckertová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 52.47 2.00
4 13 Čermáková, Čapková, Matějovská, Tomešková Čermáková, Čapková, Matějovská, Tomešková AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 53.21 1.00
5 185 Lapáčková, Heráková, Ryzáková, Švarcová Lapáčková, Heráková, Ryzáková, Švarcová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 54.03
6 44 Václavíková, Kučerová, Šalátová, Burešová Václavíková, Kučerová, Šalátová, Burešová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 54.35
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 22.6.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 21 Fotrová, Roztočilová, Svátková, Loudová Fotrová, Roztočilová, Svátková, Loudová AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 54.33
2 92 Strapková, Šuleková, Kubíková, Marhanová Strapková, Šuleková, Kubíková, Marhanová AK BílinaAK Bílina 3 54.48
3 9 Kautzká, Pergerová, Velíšková, Podzimková Kautzká, Pergerová, Velíšková, Podzimková AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 57.76
55 Jarošová, Zikmundová, Václavíková, Pandelides Jarošová, Zikmundová, Václavíková, Pandelides SK JeseniovaSK Jeseniova 4 DQ
Poznámky:
DQ předčasný start prg. 162
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 29 Dušková, Navrátilová, Korbová, Markofová Dušková, Navrátilová, Korbová, Markofová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 49.41 11.00
2 54 Husáková, Krbcová, Ulmanová, Cikánová Husáková, Krbcová, Ulmanová, Cikánová SK JeseniovaSK Jeseniova 3 49.51 9.00
3 83 Frontzová, Dang, Sebránková, Žitná Frontzová, Dang, Sebránková, Žitná AK BílinaAK Bílina 6 50.34 8.00
4 5 Gaubmannová, Náhlovská, Vaníčková, Sajdlová Gaubmannová, Náhlovská, Vaníčková, Sajdlová AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 50.39 7.00
5 Hoffingerová, Marková, Kolínská, Fisková Hoffingerová, Marková, Kolínská, Fisková TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 50.67 6.00
6 192 Quadrátová, Bennett, Helebrantová, Zaplatílková Quadrátová, Bennett, Helebrantová, Zaplatílková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 51.80 5.00
7 Hosingerová, Šulcová, Gläßer, Zábojníková Hosingerová, Šulcová, Gläßer, Zábojníková Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 52.29 4.00
8 163 Nájemníková, Hořejší, Zahrádková, Kutová Nájemníková, Hořejší, Zahrádková, Kutová AK MostAK Most 4 52.36 3.00
9 Fučíková, Vašinová, Schuldesová, Beckertová Fučíková, Vašinová, Schuldesová, Beckertová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 52.47 2.00
10 13 Čermáková, Čapková, Matějovská, Tomešková Čermáková, Čapková, Matějovská, Tomešková AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 53.21 1.00
11 185 Lapáčková, Heráková, Ryzáková, Švarcová Lapáčková, Heráková, Ryzáková, Švarcová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 54.03
12 21 Fotrová, Roztočilová, Svátková, Loudová Fotrová, Roztočilová, Svátková, Loudová AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 54.33
13 44 Václavíková, Kučerová, Šalátová, Burešová Václavíková, Kučerová, Šalátová, Burešová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 54.35
14 92 Strapková, Šuleková, Kubíková, Marhanová Strapková, Šuleková, Kubíková, Marhanová AK BílinaAK Bílina 3 54.48
15 9 Kautzká, Pergerová, Velíšková, Podzimková Kautzká, Pergerová, Velíšková, Podzimková AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 57.76
55 Jarošová, Zikmundová, Václavíková, Pandelides Jarošová, Zikmundová, Václavíková, Pandelides SK JeseniovaSK Jeseniova 4 DQ

Skok vysoký - Muži

(so, 22.6.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.591.641.691.741.791.821.851.881.911.941.972.00 Body
1 54 František DoubekFrantišek Doubek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 10 1.82 ---xo-xoxxx 11.00
2 133 Jakub DemelJakub Demel
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 9 1.79 ---oxoxxx 9.00
3 111 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 5 1.74 ooooxx 8.00
4 65 Jan RejhaJan Rejha
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
99 7 1.74 --xooxxx 7.00
5 39 David FilipDavid Filip
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 2 1.69 oxooxxx 6.00
6= 123 Václav WertheimVáclav Wertheim
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 8 1.69 xoxooxx 4.50
6= Marek MoudrýMarek Moudrý
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 6 1.69 xoxooxxx 4.50
8 Radek FišerRadek Fišer
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 3 1.69 ooxxoxxx 3.00
9 95 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
AK BílinaAK Bílina
02 1 1.64 oxoxxx 2.00
10 15 Jakub JunekJakub Junek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
97 4 1.64 xoxoxx 1.00
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 22.6.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.301.351.401.451.501.551.601.621.641.671.701.731.751.77 Body
1 187 Oldřiška MarešováOldřiška Marešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
86 1 1.75 ---o-oxooo-xoooxx 11.00
2 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 10 1.62 -oooooxoxxoxxx 9.00
3= Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
97 2 1.55 ---ooxoxxx 7.50
3= 83 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
01 8 1.55 -ooooxoxxx 7.50
5 140 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 9 1.50 ---xoxxoxxx 6.00
6= 1 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 11 1.45 --ooxx 4.00
6= 82 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
01 7 1.45 -oooxxx 4.00
6= 61 Thalia PandelidesThalia Pandelides
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 6 1.45 --ooxxx 4.00
9 3 Marika MatějovskáMarika Matějovská
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
99 5 1.45 -oxoxox 2.00
10 96 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková
AK BílinaAK Bílina
03 3 1.45 oooxxoxxx 1.00
11 22 Anna VašinováAnna Vašinová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 4 1.40 ooxoxx
Celkem 11 závodníků

Skok o tyči - Muži

(so, 22.6.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.602.803.003.203.403.603.803.904.004.104.204.30 Body
1 71 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 9 3.60 ---oooxxx 11.00
2 129 Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 7 3.40 --oooxxx 9.00
3 Martin PrchalMartin Prchal
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
02 8 3.20 ---oxxx 8.00
4 Radek FišerRadek Fišer
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 4 3.00 ooxoxx 7.00
5= 40 Igor RázgaIgor Rázga
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 5 3.00 -xoxoxxx 5.50
5= 95 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
AK BílinaAK Bílina
02 6 3.00 oxoxoxx 5.50
7= Marek MoudrýMarek Moudrý
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 3 2.80 ooxxx 3.50
7= Jan ReinJan Rein
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
63 2 2.80 ooxxx 3.50
54 František DoubekFrantišek Doubek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 10 NM --------xxx
David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1 NM --------xxx
Celkem 10 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(so, 22.6.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.002.202.402.502.602.702.802.90 Body
1 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 5 2.80 -oo-oooxxx 11.00
2 137 Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
82 6 2.80 oooooxooxxx 9.00
3 82 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
01 4 2.70 -ooxxoooxxx 8.00
4 20 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 3 2.40 oooxxx 7.00
5 76 Ema SebránkováEma Sebránková
AK BílinaAK Bílina
05 1 2.40 ooxxoxxx 6.00
6 10 Anna ČapkováAnna Čapková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 2 2.20 ooxx 5.00
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 22.6.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 54 František DoubekFrantišek Doubek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 15 6.80 0.0 11.00
2 Jakub KohoutJakub Kohout
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
99 13 6.73 0.0 9.00
3 114 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 14 6.54 0.0 8.00
4 7 Tomáš VodičkaTomáš Vodička
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
97 7 6.52 0.0 7.00
5 63 Ondřej NesvadbaOndřej Nesvadba
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 12 6.47 0.0 6.00
6 99 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
96 11 6.47 0.0 5.00
7 103 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 9 6.43 0.0 4.00
8 130 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 6 6.29 0.0 3.00
9 109 David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 8 6.10 0.0 2.00
10 27 David ŠimekDavid Šimek
SK JeseniovaSK Jeseniova
97 5 6.03 0.0 1.00
11 37 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 10 5.97 0.0
12 121 Vjačeslav ŠepotěvVjačeslav Šepotěv
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 4 5.84 0.0
13 67 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 2 3.51 0.0
14 149 Ondřej BeníčekOndřej Beníček
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 1 2.10 0.0
90 Vladimír ŠaurVladimír Šaur
AK BílinaAK Bílina
02 3 NM 0.0
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 22.6.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 130 Maria GläßerMaria Gläßer
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
96 18 5.51 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 32 Eliška MarkofováEliška Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 20 5.47 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 85 Tereza LacinováTereza Lacinová
AK BílinaAK Bílina
04 17 5.25 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 64 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 12 5.25 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 95 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová
AK BílinaAK Bílina
02 11 5.24 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
97 14 5.22 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 1 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 15 5.20 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 180 Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 16 5.17 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 Natálie MarkováNatálie Marková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
00 19 5.16 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 199 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 10 5.05 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 163 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková
AK MostAK Most
88 9 4.92 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Nikola KolínskáNikola Kolínská
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 5 4.90 0.00.00.00.00.00.00.0
13 171 Barbora KutováBarbora Kutová
AK MostAK Most
05 6 4.87 0.00.00.00.00.00.00.0
14 195 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 13 4.80 0.00.00.00.00.00.00.0
15 196 Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4 4.67 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Adéla FučíkováAdéla Fučíková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
04 2 4.59 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Jenifer HoffingerováJenifer Hoffingerová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 8 4.52 0.00.00.00.00.00.00.0
18 178 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 7 4.50 0.00.00.00.00.00.00.0
19 55 Janka JarošováJanka Jarošová
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 3 4.49 0.00.00.00.00.00.00.0
78 Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK BílinaAK Bílina
02 1 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků

Trojskok - Muži

(so, 22.6.2019 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 114 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 13 14.33 0.0 11.00
2 99 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
96 12 13.93 0.0 9.00
3 109 David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 10 12.95 0.0 8.00
4 42 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 9 12.71 0.0 7.00
5 63 Ondřej NesvadbaOndřej Nesvadba
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 5 12.67 0.0 6.00
6 130 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 6 12.60 0.0 5.00
7 65 Jan RejhaJan Rejha
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
99 7 12.57 0.0 4.00
8 37 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 8 12.47 0.0 3.00
9 7 Tomáš VodičkaTomáš Vodička
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
97 11 12.43 0.0 2.00
10 100 Martin SýkoraMartin Sýkora
AK BílinaAK Bílina
70 4 12.17 0.0 1.00
11 3 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
02 3 11.91 0.0
12 156 Jan CharvátJan Charvát
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
02 2 11.61 0.0
13 Jiří KováčJiří Kováč
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
03 1 11.43 0.0
Celkem 13 závodníků

Trojskok - Ženy

(so, 22.6.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
97 10 11.47 0.0 11.00
2 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 7 11.07 0.0 9.00
3 180 Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 9 11.02 0.0 8.00
4 95 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová
AK BílinaAK Bílina
02 2 10.85 0.0 7.00
5 163 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková
AK MostAK Most
88 6 10.79 0.0 6.00
6 130 Maria GläßerMaria Gläßer
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
96 5 10.74 0.0 5.00
7 3 Marika MatějovskáMarika Matějovská
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
99 1 10.48 0.0 4.00
8 178 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 8 10.47 0.0 3.00
9 85 Tereza LacinováTereza Lacinová
AK BílinaAK Bílina
04 3 10.35 0.0 2.00
10 61 Thalia PandelidesThalia Pandelides
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 4 09.94 0.0 1.00
Natálie MarkováNatálie Marková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
00 11 NM 0.0
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 22.6.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 97 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 16 11.66 0.0 11.00
2 159 Olga KrejčováOlga Krejčová
AK MostAK Most
85 15 11.59 0.0 9.00
3 140 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 14 11.50 0.0 8.00
4 83 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
01 8 10.88 0.0 7.00
5 2 Barbora VelíškováBarbora Velíšková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 13 10.57 0.0 6.00
6 39 Michaela PatočkováMichaela Patočková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 11 10.47 0.0 5.00
7 Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
01 10 10.22 0.0 4.00
8 32 Eliška MarkofováEliška Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 12 10.02 0.0 3.00
9 11 Dominika RoztočilováDominika Roztočilová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
01 7 09.97 0.0 2.00
10 152 Lenka DohnálkováLenka Dohnálková
AK MostAK Most
88 9 09.77 0.0 1.00
11 43 Lucie MarkuskováLucie Markusková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
85 6 09.65 0.0
12 183 Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 2 09.26 0.0
13= 127 Andrea CieslaAndrea Ciesla
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
74 5 08.93 0.0
13= 4 Viktorie MaršíkováViktorie Maršíková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 3 08.93 0.0
15 Tereza HamerlováTereza Hamerlová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 4 08.80 0.0
16 199 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1 08.46 0.0
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 22.6.2019 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 158 Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
81 18 14.46 0.0 11.00
2 162 Petr VukliševičPetr Vukliševič
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
82 16 14.22 0.0 9.00
3 55 Josef EgrtJosef Egrt
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 17 14.02 0.0 8.00
4 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
71 15 12.24 0.0 7.00
5 1 Martin PěknýMartin Pěkný
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
83 14 12.14 0.0 6.00
6 34 Martin RybářMartin Rybář
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 13 12.10 0.0 5.00
7 137 Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
78 11 12.02 0.0 4.00
8 30 Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 3 11.74 0.0 3.00
9 29 Jiří ŠvojgrJiří Švojgr
SK JeseniovaSK Jeseniova
81 12 11.59 0.0 2.00
10 113 Aleš PastrňákAleš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
76 9 11.43 0.0 1.00
11 157 Radim HanzlíkRadim Hanzlík
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
80 8 11.21 0.0
12 10 Filip ŠafandaFilip Šafanda
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
85 10 11.08 0.0
13 41 David ŽitnýDavid Žitný
SK JeseniovaSK Jeseniova
81 6 11.07 0.0
14 66 Miroslav RuckýMiroslav Rucký
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
68 1 10.47 0.0
20 Jan SirotekJan Sirotek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
97 2 DNS 0.0
97 Michal SekerákMichal Sekerák
AK BílinaAK Bílina
69 5 DNS 0.0
62 Milan HošekMilan Hošek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
98 4 DNS 0.0
160 Tomáš SzmitekTomáš Szmitek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
99 7 NM 0.0
Celkem 18 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(so, 22.6.2019 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 1 34.94 0.0
2 97 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 21 34.29 0.0 11.00
3 159 Olga KrejčováOlga Krejčová
AK MostAK Most
85 20 33.76 0.0 9.00
4 152 Lenka DohnálkováLenka Dohnálková
AK MostAK Most
88 18 31.19 0.0 8.00
5 16 Petra HadravováPetra Hadravová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
90 16 29.35 0.0 7.00
6 Monika MüllerováMonika Müllerová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
94 17 29.28 0.0 6.00
7 183 Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 15 29.12 0.0 5.00
8 Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
01 19 28.74 0.0 4.00
9 Tereza HamerlováTereza Hamerlová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 13 26.84 0.0 3.00
10 127 Andrea CieslaAndrea Ciesla
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
74 6 25.53 0.0 2.00
11 179 Barbora ČernáBarbora Černá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 10 24.73 0.0 1.00
MS Kateřina JeništováKateřina Jeništová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 2 24.41 0.0
13 12 Kamila KolníkováKamila Kolníková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
81 5 24.33 0.0
14 52 Veronika DobiášováVeronika Dobiášová
SK JeseniovaSK Jeseniova
99 4 24.20 0.0
15 169 Klára VětrovcováKlára Větrovcová
AK MostAK Most
03 7 24.19 0.0
16 39 Michaela PatočkováMichaela Patočková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 12 23.96 0.0
17 65 Anna T. VoříškováAnna T. Voříšková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 11 23.13 0.0
18 15 Eliška SichrovskáEliška Sichrovská
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 14 22.33 0.0
19 157 Radana ChýlováRadana Chýlová
AK MostAK Most
03 9 19.74 0.0
20 90 Emma OlahováEmma Olahová
AK BílinaAK Bílina
04 3 17.19 0.0
78 Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK BílinaAK Bílina
02 8 NM 0.0
Celkem 21 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(so, 22.6.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 162 Petr VukliševičPetr Vukliševič
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
82 52.12 0.0 11.00
2 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
71 42.55 0.0 9.00
3 82 Arnošt HolovskýArnošt Holovský
AK BílinaAK Bílina
82 41.51 0.0 8.00
4 4 Ondřej SádloOndřej Sádlo
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
73 39.71 0.0 7.00
5 29 Jiří ŠvojgrJiří Švojgr
SK JeseniovaSK Jeseniova
81 39.03 0.0 6.00
6 158 Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
81 38.85 0.0 5.00
7 124 Adam VidunaAdam Viduna
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 37.38 0.0 4.00
8 55 Josef EgrtJosef Egrt
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 37.29 0.0 3.00
9 20 Jan SirotekJan Sirotek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
97 36.08 0.0 2.00
10 137 Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
78 35.84 0.0 1.00
11 160 Tomáš SzmitekTomáš Szmitek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
99 35.81 0.0
12 30 Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 35.53 0.0
13 41 David ŽitnýDavid Žitný
SK JeseniovaSK Jeseniova
81 35.48 0.0
14 1 Martin PěknýMartin Pěkný
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
83 35.10 0.0
15 113 Aleš PastrňákAleš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
76 34.71 0.0
16 34 Martin RybářMartin Rybář
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 34.17 0.0
17 32 Daniel MusilDaniel Musil
SK JeseniovaSK Jeseniova
89 32.53 0.0
18 66 Miroslav RuckýMiroslav Rucký
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
68 32.32 0.0
19 58 Jan HájekJan Hájek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 31.76 0.0
20 43 Vít MálekVít Málek
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 31.26 0.0
21 104 Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 30.96 0.0
22 40 Igor RázgaIgor Rázga
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 21.94 0.0
62 Milan HošekMilan Hošek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
98 DNS 0.0
Celkem 23 závodníků

Hod kladivem 3kg - Veteránky

(so, 22.6.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Alexandra AdlerováAlexandra Adlerová
AK BílinaAK Bílina
56 1 32.67 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 22.6.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 159 Olga KrejčováOlga Krejčová
AK MostAK Most
85 15 44.85 0.0 11.00
2 15 Eliška SichrovskáEliška Sichrovská
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 16 44.15 0.0 9.00
3 186 Vendula HolečkováVendula Holečková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 14 41.84 0.0 8.00
4 16 Petra HadravováPetra Hadravová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
90 12 39.50 0.0 7.00
5 12 Kamila KolníkováKamila Kolníková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
81 10 36.12 0.0 6.00
6 4 Viktorie MaršíkováViktorie Maršíková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 9 35.55 0.0 5.00
7 153 Hana HammerschmidtováHana Hammerschmidtová
AK MostAK Most
00 8 34.70 0.0 4.00
8 Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
01 11 33.40 0.0 3.00
9 2 Barbora VelíškováBarbora Velíšková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 13 33.25 0.0 2.00
10 167 Tereza ŠárováTereza Šárová
AK MostAK Most
00 7 32.17 0.0 1.00
11 152 Lenka DohnálkováLenka Dohnálková
AK MostAK Most
88 6 31.72 0.0
12 39 Michaela PatočkováMichaela Patočková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 4 27.74 0.0
13 Monika MüllerováMonika Müllerová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
94 3 26.25 0.0
14 157 Radana ChýlováRadana Chýlová
AK MostAK Most
03 2 24.80 0.0
15 52 Veronika DobiášováVeronika Dobiášová
SK JeseniovaSK Jeseniova
99 1 21.90 0.0
Amálie PoštováAmálie Poštová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 5 DNS 0.0
Celkem 16 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 22.6.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 55 Josef EgrtJosef Egrt
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 22 55.60 0.0 11.00
2 29 Jiří ŠvojgrJiří Švojgr
SK JeseniovaSK Jeseniova
81 21 50.06 0.0 9.00
3 34 Martin RybářMartin Rybář
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 17 44.24 0.0 8.00
4 17 Jakub ZahrádkaJakub Zahrádka
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
90 18 39.90 0.0 7.00
5 101 Michal PauzaMichal Pauza
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 14 39.33 0.0 6.00
6 162 Petr VukliševičPetr Vukliševič
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
82 2 39.08 0.0 5.00
7 97 Michal SekerákMichal Sekerák
AK BílinaAK Bílina
69 16 35.42 0.0 4.00
8 41 David ŽitnýDavid Žitný
SK JeseniovaSK Jeseniova
81 9 34.47 0.0 3.00
9 43 Vít MálekVít Málek
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 12 34.38 0.0 2.00
10 30 Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 19 34.22 0.0 1.00
MS Petr HochmannPetr Hochmann
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
03 15 33.27 0.0
12 158 Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
81 10 32.16 0.0
13 117 Oldřich SýkoraOldřich Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 13 29.98 0.0
14 137 Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
78 6 28.96 0.0
15 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
71 7 28.90 0.0
16 40 Igor RázgaIgor Rázga
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 3 22.80 0.0
17 20 Jan SirotekJan Sirotek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
97 4 18.80 0.0
18 18 Martin ŠefrMartin Šefr
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
01 1 17.49 0.0
Vladimír ŠkvorVladimír Škvor
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
77 20 DNS 0.0
Bohumil StrnadBohumil Strnad
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
72 11 DNS 0.0
62 Milan HošekMilan Hošek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
98 8 DNS 0.0
Přemysl PatzeltPřemysl Patzelt
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
76 5 DNS 0.0
Celkem 22 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 22.6.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 140 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 11 40.79 0.0 11.00
2 97 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 12 38.72 0.0 9.00
3 11 Dominika RoztočilováDominika Roztočilová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
01 10 37.59 0.0 8.00
4 184 Karolína KašparováKarolína Kašparová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 9 33.28 0.0 7.00
5 139 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 1 33.17 0.0 6.00
6 127 Andrea CieslaAndrea Ciesla
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
74 8 32.92 0.0 5.00
7 169 Klára VětrovcováKlára Větrovcová
AK MostAK Most
03 7 30.46 0.0 4.00
8 30 Mona El-KayssiMona El-Kayssi
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
03 3 29.96 0.0 3.00
MS Sabina KrákorováSabina Krákorová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
01 6 28.19 0.0
10 90 Emma OlahováEmma Olahová
AK BílinaAK Bílina
04 5 26.14 0.0 2.00
11 96 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková
AK BílinaAK Bílina
03 4 23.31 0.0 1.00
12 199 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 2 22.61 0.0
Celkem 12 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(so, 22.6.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 28 Lukáš NovotnýLukáš Novotný
SK JeseniovaSK Jeseniova
84 16 58.19 0.0 11.00
2 77 Jonáš FiedlerJonáš Fiedler
AK BílinaAK Bílina
01 17 53.67 0.0 9.00
3 104 Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 15 51.42 0.0 8.00
4 66 Miroslav RuckýMiroslav Rucký
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
68 9 47.52 0.0 7.00
5 58 Jan HájekJan Hájek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 12 47.38 0.0 6.00
6 102 Karel DvořákKarel Dvořák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 14 46.33 0.0 5.00
7 89 Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
00 13 45.88 0.0 4.00
8 131 Pavel HorákPavel Horák
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
96 8 45.18 0.0 3.00
9 97 Michal SekerákMichal Sekerák
AK BílinaAK Bílina
69 10 44.16 0.0 2.00
10 15 Jakub JunekJakub Junek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
97 11 43.47 0.0 1.00
11 42 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 1 43.12 0.0
12 99 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
96 4 42.56 0.0
13 10 Filip ŠafandaFilip Šafanda
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
85 7 41.24 0.0
14 111 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 6 39.50 0.0
15 Jan ReinJan Rein
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
63 5 38.91 0.0
16 36 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 2 35.52 0.0
138 Oskar HajerOskar Hajer
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 3 DNS 0.0
Celkem 17 závodníků

10 km chůze - Muži

(so, 22.6.2019 - 20:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
105 Karel HevessyKarel Hevessy 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno NM 7.00
Josef KalátJosef Kalát 55 AK BílinaAK Bílina NM 6.00
Filip KryštůfekFilip Kryštůfek 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. NM 3.00
Petr DušekPetr Dušek 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. NM 8.00
Jan ReinJan Rein 63 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. NM 5.00
Miloš DušekMiloš Dušek 71 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. NM 4.00
Martin NedvídekMartin Nedvídek 75 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. NM 11.00
Michal ŠanderaMichal Šandera 76 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. NM 9.00
Celkem 8 závodníků

10 km chůze - Ženy

(so, 22.6.2019 - 21:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
181 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno NM 9.00
Kristýna DenkováKristýna Denková 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. NM 7.00
Štěpánka ŠlichtováŠtěpánka Šlichtová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. NM 6.00
24 Eliška MartínkováEliška Martínková 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. NM 11.00
Jana VildováJana Vildová 79 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. NM 8.00
Celkem 5 závodníků