výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Rumburk (22. 6. 2019)

1500 m - Muži

(so, 22.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 15 4:08.59 11.00
2 83 Aleš FilingrAleš Filingr 92 AK BílinaAK Bílina 1 4:11.65 9.00
3 19 Antonín SemerádAntonín Semerád 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 4:14.52 8.00
4 84 Radim Filip DrážďanskýRadim Filip Drážďanský 82 AK BílinaAK Bílina 4 4:15.43 7.00
5 132 Jiří FialaJiří Fiala 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 4:25.52 6.00
6 Ondřej ČadekOndřej Čadek 91 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 10 4:28.26 5.00
7 5 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 4:28.30 4.00
8 2 Pavel WohlPavel Wohl 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 4:28.97 3.00
9 85 Maxmilian KrčmářMaxmilian Krčmář 93 AK BílinaAK Bílina 6 4:29.96 2.00
10 106 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 4:34.23 1.00
MS Daniel HýnaDaniel Hýna 95 AK MostAK Most 12 4:34.79
MS Jakub PatúcJakub Patúc 86 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 16 4:34.96
13 142 Pavel SchejbalPavel Schejbal 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11 4:38.41
14 53 Jiří ČermákJiří Čermák 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 13 4:40.30
Jakub ŠpalekJakub Špalek 95 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 9 DNS
72 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 14 DNS
Michal ŠanderaMichal Šandera 76 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 17 DNS
Celkem 17 závodníků

1500 m - Ženy

(so, 22.6.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 164 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 1 4:49.65 11.00
2 37 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 4:59.80 9.00
3 170 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 11 5:02.95 8.00
4 33 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 5:13.86 7.00
5 17 Eliška PodzimkováEliška Podzimková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 9 5:16.83 6.00
6 18 Jitka ČermákováJitka Čermáková 75 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 5:21.44 5.00
7 Libuše KřížováLibuše Křížová 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 5:22.51 4.00
8 177 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 5:35.05 3.00
9 129 Jitka Funiok VajcováJitka Funiok Vajcová 79 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 5:36.65 2.00
10 Kristýna DenkováKristýna Denková 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 10 5:58.37 1.00
166 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 3 DNS
Celkem 11 závodníků