výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Rumburk (22. 6. 2019)

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 22.6.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 33 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 55.35 11.00
2 129 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 58.28 9.00
3 26 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 58.33 8.00
4 27 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 58.84 7.00
5 126 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 59.65 6.00
6 86 František LáchaFrantišek Lácha 02 AK BílinaAK Bílina 6 60.20 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 22.6.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 60.53 4.00
2 153 Roman HanákRoman Hanák 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 61.76 3.00
3 112 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 63.85 2.00
4 8 Petr DubskýPetr Dubský 89 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 63.89 1.00
5 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí 85 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 65.74
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 33 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 55.35 11.00
2 129 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 58.28 9.00
3 26 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 58.33 8.00
4 27 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 58.84 7.00
5 126 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 59.65 6.00
6 86 František LáchaFrantišek Lácha 02 AK BílinaAK Bílina 6 60.20 5.00
7 7 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 60.53 4.00
8 153 Roman HanákRoman Hanák 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 61.76 3.00
9 112 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 63.85 2.00
10 8 Petr DubskýPetr Dubský 89 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 63.89 1.00
11 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí 85 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 65.74

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 22.6.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 95 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 2 64.26 11.00
2 35 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 64.33 9.00
3 54 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 64.90 8.00
4 51 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 65.25 7.00
5 19 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 66.58 6.00
6 28 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 71.49 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 22.6.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 189 Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 71.36 4.00
2 137 Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová 82 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 72.29 2.00
3 82 Klára FrancouzováKlára Francouzová 01 AK BílinaAK Bílina 2 72.55 1.00
4 14 Kateřina SvátkováKateřina Svátková 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 75.34
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 22.6.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 70.90 5.00
2 Veronika VašinováVeronika Vašinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 74.52
3 77 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK BílinaAK Bílina 5 88.02
193 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 95 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 2 64.26 11.00
2 35 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 64.33 9.00
3 54 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 64.90 8.00
4 51 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 65.25 7.00
5 19 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 66.58 6.00
6 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 70.90 5.00
7 189 Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 71.36 4.00
8 28 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 71.49 3.00
9 137 Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová 82 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 72.29 2.00
10 82 Klára FrancouzováKlára Francouzová 01 AK BílinaAK Bílina 2 72.55 1.00
11 Veronika VašinováVeronika Vašinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 74.52
12 14 Kateřina SvátkováKateřina Svátková 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 75.34
13 77 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK BílinaAK Bílina 5 88.02
193 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DNS